Обява

Свий
Няма добавени обяви.

из пътеките около хижа здравец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • из пътеките около хижа здравец

    С колегата "ZNIPER" от форума направихме много яко 7 часово каране и обиколихме почти всички пътеки около доста популярната местност за Пловдив "Хижа Здравец. Абе направо се размазахме от каране и кеф. А и Зарко много е луд и постоянно се чудеше каде да се навре за да му е по ХАРД .
    Ето и малко снимки които не са от интерсните места ама пак са си хубави.




    Тук отдолу в тревата имаше нарязани дървете които не се виждат на снимката ама беше много гадно.


    Вижте с какви мъки се опитва да ги преодолее Зарко.


    Подредени за снимка.


    Поредната красива гледка.


    Тук имаше доста задни гуми които аз естествено не можах да хвана с апарата.




    Това екстремче беше много гадно но не си личи от снимките.








    Тук малко покарахме по реката да тестваме каманите дали са здрави






    Много хубава скала.


    И най-накрая седнахме да ядем кибапчета че вече бяхме озверели от глад. Ето колко фешън сме паркирали.
    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

  • #2
    До: из пътеките около хижа здравец

    Браво! Много яка разходка. Ако имаше повече снимки щеше да е още по-хубаво(за нас четящите).
    '05 Suzuki RM 250

    Коментар


    • #3
      До: из пътеките около хижа здравец

      Първоначално публикуван от naughty_boy Преглед на мнение
      Браво! Много яка разходка. Ако имаше повече снимки щеше да е още по-хубаво(за нас четящите).
      На мен и тези са ми достатъчни, накефих им се! Прекрасна разходка!!!
      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
      Mercedes w212 E350 4matic
      Ducati Monster 600
      O888795575

      Коментар


      • #4
        До: из пътеките около хижа здравец

        О видяхме ви. А давате ли си сметка, че вашия кеф разваля кефа на другите, които са отишли просто да почиват и да се поразходят?

        Поне като минавате покрай други хора, карайте по-бавно да не ги прашите целите!

        Коментар


        • #5
          До: из пътеките около хижа здравец

          Колорадо,нищо лично ама зачекваш болна тема.Караи да вьрви,за всички има място под слънцето.
          Поздрави.

          Коментар


          • #6
            До: из пътеките около хижа здравец

            Първоначално публикуван от Colorado300 Преглед на мнение
            О видяхме ви. А давате ли си сметка, че вашия кеф разваля кефа на другите, които са отишли просто да почиват и да се поразходят?

            Поне като минавате покрай други хора, карайте по-бавно да не ги прашите целите!

            Айде айде и тука ли се почна? Тъкмо мислех че съм избягал от кавгите,в тема разходка в Националните паркове и попаднах пак на раздори.
            Момчета браво много красиви местенца.

            Коментар


            • #7
              До: из пътеките около хижа здравец

              Първоначално публикуван от Colorado300 Преглед на мнение
              ...

              Поне като минавате покрай други хора, карайте по-бавно да не ги прашите целите!

              Мисля че трябва да се съобразяваме с туристите които също се наслаждават на природата. И цитата е едно от малкото неща които можем да направим!

              Коментар


              • #8
                До: из пътеките около хижа здравец

                Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                Мисля че трябва да се съобразяваме с туристите които също се наслаждават на природата. И цитата е едно от малкото неща които можем да направим!
                100%
                Цветан Петров
                "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                0888865583

                Коментар


                • #9
                  До: из пътеките около хижа здравец

                  Който го е страх от Мечките да не ходи в гората Туристите да ходят с Светлоотразителни желетки ,за да могат да бъдат забелязвани .Така миналата година на лов един турист щеше да си отнесе 13 нули като не ходи по маркираните пътеки и без такава желетка !!!!!!!!!!!!!!Та и колегите с АТВ тата предполагам от скоростта или ако туристите са били с маскировъчно обликло не са ги забеляза ли .
                  Последно редактирано от joro-g; 27-07-08, 18:39.

                  Коментар


                  • #10
                    До: из пътеките около хижа здравец

                    Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
                    Който го е страх от Мечките да не ходи в гората Туристите да ходят с Светлоотразителни желетки ,за да могат да бъдат забелязвани .Така миналата година на лов един турист щеше да си отнесе 13 нули като не ходи по маркираните пътеки !!!!!!!!!!!!!!
                    Страшен си и много Умен
                    браво
                    [SIZE=4][I][B][SIZE=3]/ При златна треска не инвестирай в златни мини, а в лопати [/SIZE]/[/B][/I][/SIZE]

                    Коментар


                    • #11
                      До: из пътеките около хижа здравец

                      Първоначално публикуван от kalin b Преглед на мнение
                      Страшен си и много Умен
                      браво

                      Коментар


                      • #12
                        До: из пътеките около хижа здравец

                        Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
                        Който го е страх от Мечките да не ходи в гората Туристите да ходят с Светлоотразителни желетки ,за да могат да бъдат забелязвани .Така миналата година на лов един турист щеше да си отнесе 13 нули като не ходи по маркираните пътеки и без такава желетка !!!!!!!!!!!!!!Та и колегите с АТВ тата предполагам от скоростта или ако туристите са били с маскировъчно обликло не са ги забеляза ли .
                        Колега мисля, че с подобно отношентие скоро няма да ни пускат да караме свободно. Всеки ЧОВЕК бил той ТУРИСТ,МОТОРИСТ или какъвто и да е има равни права с останалете.Аз карам ATV така също джип и то не малко в горски райони и винаги съм се съобразявал с околните......... чесно казано съвсем не е трудно. Също така съм и ловец и си мисля, че ако някой може да стреля без да е видял ясно обекта подобре да си държи пушката в касата.Нека не изпадаме в излишни спорове а да дадем и на другите да се изкефят на природота.....!
                        Последно редактирано от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ); 27-07-08, 21:11.
                        Цветан Петров
                        "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                        0888865583

                        Коментар


                        • #13
                          До: из пътеките около хижа здравец

                          Първоначално публикуван от OSLAR Преглед на мнение
                          Колега мисля, че с подобно отношентие скоро няма да ни пускат да караме свободно. Всеи ЧОВЕК бил той ТУРИСТ,МОТОРИСТ или какъвто и да е има равни права с останалете.Аз карам ATV така също джип и то не малко в горски райони и винаги съм се съобразявал с околните......... чесно казано съвсем не е трудно. Също така съм и ловец и си мисля, че ако някой може да стреля без да е видял ясно обекта подобре да си държи пушката в касата.Нека не изпадаме в излишни спорове а да дадем и на другите да се изкефят на природота.....!
                          До колкото разбрах вече е внесено за разглеждане за конфискация на мпс при залавяне в Национален парк.Първите написани актове на връх Ботев са на лице>10 на брой.Вижте тема Разходки в националните паркове.

                          Коментар


                          • #14
                            До: из пътеките около хижа здравец

                            Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                            До колкото разбрах вече е внесено за разглеждане за конфискация на мпс при залавяне в Национален парк.Първите написани актове на връх Ботев са на лице>10 на брой.Вижте тема Разходки в националните паркове.
                            За тази събота с КОКО11 се бяхме уговорили да се качим до вр.БОТЕВ но уви КОКО каза,че " ВАРДЯТ " вече и пишат актове.
                            Цветан Петров
                            "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                            0888865583

                            Коментар


                            • #15
                              До: из пътеките около хижа здравец

                              Първоначално публикуван от Colorado300 Преглед на мнение
                              О видяхме ви. А давате ли си сметка, че вашия кеф разваля кефа на другите, които са отишли просто да почиват и да се поразходят?

                              Поне като минавате покрай други хора, карайте по-бавно да не ги прашите целите!

                              Искам само да ти кажа , че специално този ден понеже знаехме че ще има много турист понеже е неделя и сме карали супер внимателно и сме минавали с 0,0005 км/н като видим турист. Това , че не беше валиало отдавна и имаше много прах не означва , че сме карали както казваш ами означва , че си измисляш и правиш от мухата слон защото все пак не можем още да летим и макар и бавно прах се вдига като е прашно.
                              Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                              Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X