Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на двигател на мотор!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на двигател на мотор!

    Рових се из форума,обаче не намерих нито една тема която обяснява дали може да се смени двигателя на мотора.Щото моя е 50 кубика мотора и искам да зема някой двигател да сложа по силен,щото и че излезе по евтино само двигателя да сменя
    Ми това е от мен за сега .
    Надявам се да ви хареса темата и да стане една интересна тема за четене.

  • #2
    До: Смяна на двигател на мотор!

    Е, че може, може.Те хората какво ли не си правят сами, ти за един двигател питаш дали може да се нагоди.Ама си е бая играчка май, защото трябва да се нагоди захващането на двигателя за рамата и за шарнира.После трябва и резонатора (ако е двутактов) и заглушителчето от другия двигател да вземеш (или за същия двигател правен, поне резонатор), после и запалване и какво още остана ... май е това...А и лостчето за скоростите ако не е на удобно място трябва и него да мислиш да майсториш, може и педала на задната спирачка да опира в някой капак на новия двигател ... абе занимавка си е.По-добре си продай твоя мотор и добави някой лев и си вземи по-мощен.
    Иван Маринов
    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
    ЕНДУРО ВАРНА

    Коментар


    • #3
      До: Смяна на двигател на мотор!

      Говори със SIRIUS от форума дати обясни как като дадеш едно торба пари можеш да си направиш тунинг на мотора. Не се занимавай със смяна на ДВГ
      [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

      Коментар


      • #4
        До: Смяна на двигател на мотор!

        Колега трудно ще намериш мотор, който да е подходящ за смяна - например Kawasaki и Suzuki имат сходни модели, за Aprilia-та не съм чувал. А и е адски скъпо удоволствие - направо по две става цената на мотора...
        Погледни този материал - прескочи рекламните глупости - най-долу има малко по-разумна част.
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=547
        По-горния пример разбира се е за мотор за състезания.

        Виж и тази тема - не го познавам колегата - просто я мярнах. Има гледам доста разнообразни неща, само дето не ми е ясно как ще навреш двигател 125 кубика на мястото на 50. Пък и защо? От останалите кубатури... Не съм виждал да се продава кой знае какво - имаше един-два мотора по 80-85 кубика и това е.
        Последно редактирано от господин никой; 24-07-08, 23:57. Причина: Добавка...

        Коментар


        • #5
          До: Смяна на двигател на мотор!

          Първоначално публикуван от R3sp3k7 Преглед на мнение
          Рових се из форума,обаче не намерих нито една тема която обяснява дали може да се смени двигателя на мотора.Щото моя е 50 кубика мотора и искам да зема някой двигател да сложа по силен,щото и че излезе по евтино само двигателя да сменя
          Ми това е от мен за сега .
          Надявам се да ви хареса темата и да стане една интересна тема за четене.
          Колега ти май си решил да се довършваш а http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=37609

          Коментар


          • #6
            До: Смяна на двигател на мотор!

            Ми можеби

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X