Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диагностика на витарката.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Диагностика на витарката.

    Имам следния проблем: Както си карах и всичко си беше ОК, исведнъж на 130 км/ч започнах да усещам вибрации от мотора и бученето стана циклично по-силно на 2 секунди (редуват се по-силно и по-слабо бучене и то над 3500 оборота). Като спрях, мотора на ниските обороти ми "люлее" отвреме на време (2-3 секунди нищо, после се разклаща, после 5-6 секунди нищо, после известно време клати, после ..... надявам се да е станало ясно). Ходих на 3 места на диагностика, компа казва ОК, кабели ОК, свещи ОК, компресия ОК, изгорели газове (изгаряне) ОК. Проблеми няма ми казват. Добре, ама ...преди не клатеше мамка му и мотор. Няма разлика в мощност и вървеж, но в звук и вибрации има. Уточнявам, че става дума за бензин. На газ е същото, но когато се случи бях на бензин. (Газта ми е италиански газов инжекцион и надали има общо с нещата)
    Въпроса ми е: Имате ли представа къде мога да отида и да ми направят диагностиката така, че да разберат проблема, а не да ми казват "нищо нямаш да даваш" или "25 лв., а проблема сигурно е в някое маркуче, ама като се задълбочи ще разберем кое е и дали съм прав" или "ми ни'нам к'во и й"
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

  • #2
    До: Диагностика на витарката.

    Обади се на този телефон: 0885/283-177-Ясен и му обясни какъв е проблема. Може би ще може да помогне. Това е човекът който, може би, разбира най-много от Витари в София.

    Коментар


    • #3
      До: Диагностика на витарката.

      Знам го и Ясен и сервиза, ама той с диагностика занимава ли се?
      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
      0888 315 794
      LZ1UPI
      A1 (Rh+)

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X