Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi Pajero 3.0 v6 SuperSelect

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mitsubishi Pajero 3.0 v6 SuperSelect

    Можете ли да ми кажете нещо за този модел със SuperSelecta защото мисля да купувам такъв но ... все пак искам да се допитам !
    Последно редактирано от kinex; 23-07-08, 20:00. Причина: мнение което е цитирано не се редактира
    三菱帕杰羅
    Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

  • #2
    До: Mitsubishi Pajero 3.0 v6 SuperSelect

    Първоначално публикуван от MoT Преглед на мнение
    Можете ли да ми кажете нещо за този модел със SuperSelecta защото мисля да купувам такъв но ... все пак искам да се допитам !
    Перфектен джип стига да не е убит от бой
    Ако имаш по конкретни въпроси питай.Мога да му напиша автобиографията на такъв расов екземпляр

    Коментар


    • #3
      До: Mitsubishi Pajero 3.0 v6 SuperSelect

      Дали аз не карам неговата сянка... Галопер 3.0 V6 LCD диф (ако това е супер селект..) Ако е така, е според мен супер машинка и не се плаши от разхода - не е чак толкова много - на извънградско го свалям под 10 като не го гоня. А офроуд е съвсем приличен, е, не е нисам или тойота но и парите са други, върши добра работа.
      Но частите не са евтини на мИцубишито, убедих се, като търсих някои работи на Глопера (много неща са едно към едно), аналога на корейската част от Мицубиши е поне 2 до 3 пъти повече пари
      Galoper Exceed V6 3.0 1998 къса база

      Коментар


      • #4
        До: Mitsubishi Pajero 3.0 v6 SuperSelect

        всъщност джипа ще го копувам аз,това го пусна брат ми кажете нещо повече за този модел,колко литра е резервоара и какво означажат означениата на копчето за помпане с,м,н
        Последно редактирано от RosMi; 23-07-08, 15:19. Причина: допълване

        Коментар


        • #5
          До: Mitsubishi Pajero 3.0 v6 SuperSelect

          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=31304
          Дано ти помогне.
          Иначе питай lubenti той има такъв и ще може да ти помогне.

          Коментар


          • #6
            До: Mitsubishi Pajero 3.0 v6 SuperSelect

            Първоначално публикуван от RosMi Преглед на мнение
            какво означажат означениата на копчето за помпане с,м,н
            Това не е копче за помпане. Това са трите настройки на амортисьорите - soft (меко); medium (средно); hard (твърдо).

            Коментар


            • #7
              До: Mitsubishi Pajero 3.0 v6 SuperSelect

              Първоначално публикуван от RosMi Преглед на мнение
              всъщност джипа ще го копувам аз,това го пусна брат ми кажете нещо повече за този модел,колко литра е резервоара и какво означажат означениата на копчето за помпане с,м,н
              На единия въпрос колегата ти е отговорил
              На другия с резервоара,ако не се лъжа е 90 или 100литра

              Коментар


              • #8
                До: Mitsubishi Pajero 3.0 v6 SuperSelect

                Първоначално публикуван от stefanb Преглед на мнение
                Дали аз не карам неговата сянка... Галопер 3.0 V6 LCD диф (ако това е супер селект...
                - Караш само част от "сянката"
                SuperSelect е система която комбинира класическа парттайм раздатъчна кутия и междуосев диференциал - наистина е благинка. А LSD е диференциал/заден/ с ограничено приплъзване. Въпросното Паджеро би трябвало да е с блокаж на задния диференциал. Иначе добър е джипа, с мощен но лаком двигател, добра трансмисия, чудесна возия, рамата гние, особенно в задната част.

                Коментар


                • #9
                  До: Mitsubishi Pajero 3.0 v6 SuperSelect

                  Първоначално публикуван от IvanZ Преглед на мнение
                  - Караш само част от "сянката"
                  SuperSelect е система която комбинира класическа парттайм раздатъчна кутия и междуосев диференциал - наистина е благинка. А LSD е диференциал/заден/ с ограничено приплъзване. Въпросното Паджеро би трябвало да е с блокаж на задния диференциал. Иначе добър е джипа, с мощен но лаком двигател, добра трансмисия, чудесна возия, рамата гние, особенно в задната част.
                  Може ли и аз да попитам нещо?
                  Абсолютно всички Паджеро 2 ли са със Супер селект, или има изключения?
                  Ако има как може да се познае, или да се гледа само лоста, с колко позиции е?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Mitsubishi Pajero 3.0 v6 SuperSelect

                    Първоначално публикуван от tomik Преглед на мнение
                    Може ли и аз да попитам нещо?
                    Абсолютно всички Паджеро 2 ли са със Супер селект, или има изключения?
                    Ако има как може да се познае, или да се гледа само лоста, с колко позиции е?
                    Не всички.
                    Може да се познае и по лоста и по други неща. Потърси, много пъти сме писали, да не се повтаряме...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Mitsubishi Pajero 3.0 v6 SuperSelect

                      спрял сум се на Mitsubishi Pajero 3.0 V6 150 к. Моля за някакви мнения за дефекти или слабости.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Mitsubishi Pajero 3.0 v6 SuperSelect

                        Първоначално публикуван от shugavec Преглед на мнение
                        спрял сум се на Mitsubishi Pajero 3.0 V6 150 к. Моля за някакви мнения за дефекти или слабости.
                        Колега бъдете така добър да потърсите в подфорума в който сте. Модела към който сте се насочил е един от най-разпространените така, че има доста писано за него.

                        Успех !
                        HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                        Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                        Коментар


                        • #13
                          От: Mitsubishi Pajero 3.0 v6 SuperSelect

                          Колега ,аз карам такова ,няма никакви проблеми ,само основните които са за всички модели ,прочети има теми писано за този модел .Само ми е малко слаб мотора с тези 150 кс.но съм доволен ... Разхода е 16-17( бензин и газ) в градско каране и 12-14 извън ...
                          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                          Коментар


                          • #14
                            От: Mitsubishi Pajero 3.0 v6 SuperSelect

                            Добра машина.Частите не са чак толкова скъпи.Разхода е приличен за джип,в гората се държи добре.Аз съм доволен от машината.
                            Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                            АСК Ален Мак

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X