Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Запалих се по пикапите на Форд - ф250 и ф350

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Запалих се по пикапите на Форд - ф250 и ф350

    Първо искам да се извеня на модераторите на сайта ,не за подмазване,,а просто скоро имах големи проблеми, и явно изказах прибързано
    , а ако това извинение не стига ,готов съм за почерпя когато излизате за офф роод .
    имам една молба
    От скоро се запалих с пикапите на форд , ф250 и ф350 ,говориме за офф роад изпълненйе скъпи са наистина ама НЯМА КАК един вид съм хлътнал по уникално красива девойка,( нали разбирате
    и така моля колегите дето могат да ми дават съвет за тях , и дали лесно се регстрират при нас ? бива ли ги или не ? стабилност ? разход ?а има ли възможност да ми гърмят с денгите понеже ще го купя по нета !
    Благодаря ви предварително за отговорите .

  • #2
    До: извинение и молба

    Минават за по-здрави и технически напреднали от доджовете РАМ.

    Коментар


    • #3
      До: извинение и молба

      Аз имам впечатления само от шевитата ама като ги гледам маи са еднотипни,за здравина излезнаха доста корави-над 6 месеца буквално не изстиваха, единия патрул слиза другия се качва,проблеми не е имало никакви.Разхода не сам сигурен колко беше точно ама не е под 15 - 18 бензин.АААА забравих да спомена бяха чисто нови та след амортизацията как ще се представят не знам.

      Коментар


      • #4
        До: извинение и молба

        Първоначално публикуван от gonzo-georgi ivanov Преглед на мнение
        Аз имам впечатления само от шевитата ама като ги гледам маи са еднотипни,за здравина излезнаха доста корави-над 6 месеца буквално не изстиваха, единия патрул слиза другия се качва,проблеми не е имало никакви.Разхода не сам сигурен колко беше точно ама не е под 15 - 18 бензин.АААА забравих да спомена бяха чисто нови та след амортизацията как ще се представят не знам.
        благодаря ти колега ,, то за разхода маи всичкита харчат около 18-19 ,,ама ако видиш пикапчето може наистина да те впечетли,,ще помоля някои тук да ми качи ,,

        Коментар


        • #5
          До: извинение и молба

          Във форума имаме колега с F250-double cab, 7.2diesel/газ, това е Васко/vatito
          Понаправен е, ето как изглежда:





          Обърни внимание на тази снимка



          Момчето дето работеше на бензиностанцията се хвана за главата
          LZ1PER

          Коментар


          • #6
            До: извинение и молба

            Е това ме разби!!! Много яко !!!

            Кажи сега къде живее колегата да ходя пред тях да се въргалям за едно кръгче

            Газта е слагана за допълнителна мощност нали?

            Коментар


            • #7
              До: извинение и молба

              Авторството на сюжета с двата маркуча е на Алекс Марков)) Май. Той така пълнеше УАЗа

              Коментар


              • #8
                До: извинение и молба

                Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                Е това ме разби!!! Много яко !!!

                Кажи сега къде живее колегата да ходя пред тях да се въргалям за едно кръгче

                Газта е слагана за допълнителна мощност нали?
                Ами, казва че има и икономия, на мен също не ми стана много ясно, но до колко разбрах принципа с следният:
                Ако караш само на нафта и да речем разхода ти е 25/100 съответно гори 25л дизел, когато е сложил газта мотора пак си харчи 25л/100 но вече от двете горива. Колкото по икономично караш процента на газта се вдига, а на нафтата пада, може да стигне и до 50/50. Но при скорост 160км/ магистрала смесено е някъде около 25/100, като 65/70% от горивото е нафта, останалите съответно газ. От там идва икономията!
                Абе по-добре той да обясни
                LZ1PER

                Коментар


                • #9
                  До: извинение и молба

                  Днес го видях този хубавец до нас. Тъкмо мислех да ида да снимами да се хваля после какво съм видял, а той бил известен
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • #10
                    До: извинение и молба

                    Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                    Днес го видях този хубавец до нас. Тъкмо мислех да ида да снимами да се хваля после какво съм видял, а той бил известен
                    Ами да отдаван е известен и е писано тук за него, ако не те мързи поразрови се

                    Първоначално публикуван от vatito Преглед на мнение
                    f-250 super duti 99год. мой е от 04год.на ресори с цели мостове , блокажи АРВ на двата моста , бавни , автоматик , лифт 4 ,лебедка 12 и други благинки . Относно газта споделих преди време в една друга тема , но ако трябва пак ще споделя
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • #11
                      До: извинение и молба

                      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                      Ами, казва че има и икономия, на мен също не ми стана много ясно, но до колко разбрах принципа с следният:
                      Ако караш само на нафта и да речем разхода ти е 25/100 съответно гори 25л дизел, когато е сложил газта мотора пак си харчи 25л/100 но вече от двете горива. Колкото по икономично караш процента на газта се вдига, а на нафтата пада, може да стигне и до 50/50. Но при скорост 160км/ магистрала смесено е някъде около 25/100, като 65/70% от горивото е нафта, останалите съответно газ. От там идва икономията!
                      Абе по-добре той да обясни
                      Пепи много ти благодаря за отговора,,в интрес на истината този тип пикапчета са за маняци дето имат тръпката без значение дали си беден или богат , но искам да те питам пепи дали фактор че харчат малко повечко ни кара да не харесваме такива коли,,добре че има и друг маняк като мен, надявам се да ми дава и ценни съвети,а другото дето искам да те питам,,дали може да сложа метанова уредба и как ще върви?

                      Коментар


                      • #12
                        До: извинение и молба

                        Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
                        Пепи много ти благодаря за отговора,,в интрес на истината този тип пикапчета са за маняци дето имат тръпката без значение дали си беден или богат , но искам да те питам пепи дали фактор че харчат малко повечко ни кара да не харесваме такива коли,,добре че има и друг маняк като мен, надявам се да ми дава и ценни съвети,а другото дето искам да те питам,,дали може да сложа метанова уредба и как ще върви?
                        Ти май не ме разбра, пикапа не е мой ! Ти попита за такъв пикап, а аз ти казах, че колега от форума има F250. Не съм запознат с тези машини и за съжаление не мога да ти дам съвет и информация. Ако имаш въпроси Васко ще ти даде отговорите, само нека се появи!
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • #13
                          До: извинение и молба

                          Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                          Ти май не ме разбра, пикапа не е мой ! Ти попита за такъв пикап, а аз ти казах, че колега от форума има F250. Не съм запознат с тези машини и за съжаление не мога да ти дам съвет и информация. Ако имаш въпроси Васко ще ти даде отговорите, само нека се появи!
                          oooооо не те разбрах извенияваи,,иначе имаш ли му на васко майла или гсм за врезка за да знам кога влиза, а дуго да те помоля мога ли да пратя снимките на пикапа си на някои от вас да ми ги качите а на кои майл ?

                          Коментар


                          • #14
                            До: извинение и молба

                            Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
                            oooооо не те разбрах извенияваи,,иначе имаш ли му на васко майла или гсм за врезка за да знам кога влиза, а дуго да те помоля мога ли да пратя снимките на пикапа си на някои от вас да ми ги качите а на кои майл ?
                            Ето тук е обяснено как се качват снимки!
                            Васко скоро ще влезе
                            LZ1PER

                            Коментар


                            • #15
                              До: извинение и молба

                              Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                              Във форума имаме колега с F250-double cab, 7.2diesel/газ, това е Васко/vatito
                              Понаправен е, ето как изглежда:





                              Обърни внимание на тази снимка



                              Момчето дето работеше на бензиностанцията се хвана за главата
                              .Оригинално побира 23 галона нафта,ако не го юркаш дава разход 14-15 градцко.Това е при дизела,при бензина нещатата седат по-доста различен начин 30-40 градцко.един приятел продава неговия ф-250 Харлий Дейвидсън,ако си мераклия мога да те свържа с него,също много натокан

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X