Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на ризница ???

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Избор на ризница ???

    Аз сега си взех на АХО за мотокрос по-тънка и без ''ръкави''.
    Иначе съм карал с една стара на Sinisalo, която пазаше доста прилично от камъни, мотори и по-едри клони
    Последно редактирано от viki terzieva; 12-03-10, 15:49. Причина: Неизползване на главни букви
    SUZUKI RMZ 250

    Коментар


    • #32
      До: Избор на ризница ???

      Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
      Колеги и аз съм в процес на търсене на ризница. Имах ФОКС от евтиния и го продадох, че нещо си поударих ребрата и доста време ме боляха.
      Какво ще кажете за UFO SCORPION казват, че не са лоши.??
      Здрасти - едно приятелче има такава. не е лоша сега и аз ще взимам такава. пробвал съм я и ми е удобна.

      Коментар


      • #33
        До: Избор на ризница ???

        Според мен ризницата е повече за градско каране докато наградника е повече за крос а за гората на кой с какво му е най удобно!

        Коментар


        • #34
          До: Избор на ризница ???

          Според мен(без да се изтъквам като разбирач дори напротив) нагръдника се ползва за мотокрос-понеже е позволява повече движение.Недостатък му е по-ниската степен на защита.Служи да пази повече от летящи(от предния мотор) камъчета.За любителско каране и офроуд разходки по-добре пази жилетката но сковава тялото и райдъра е по-слабо подвижен.Няма пълно щастие и стопроцентова защита!Всеки си избира НАЙ-ДОБРОТО персонално.

          Коментар


          • #35
            До: Избор на ризница ???

            Да ви кажа, свиква се с жилетката. И ако е удобна, с подходяща кройка и размер въобще забравяш за нея. Това е същата работа като с ботушите - ако не си карал никога с тях си като робокоп, свикнеш ли вече не ти прави впечатление.
            За мен единствения проблем на жилетката е, че лятото в горещините много запарява и пречи на доброто охлаждане на тялото. А когато караш много екстрийм това е проблем.

            Коментар


            • #36
              До: Избор на ризница ???

              Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
              За мен единствения проблем на жилетката е, че лятото в горещините много запарява и пречи на доброто охлаждане на тялото. А когато караш много екстрийм това е проблем.
              Откога се каня да го напиша, това мнение се припокрива с моето на 100%.
              Наблюденията ми на Ерзберг е, че почти никой от топ пилотите не кара с ризница.
              Там дори и на трудните и бавни участъци си сменят каските с тези отворените за траял.
              Жегата и запарването причинено от ризницата на тегави и бавни места ти изпива силите два пъти по бързо.
              Това обаче в никакъв случай не означава, че трябва да се подценява защитата за сметка на друго.

              Коментар


              • #37
                До: Избор на ризница ???

                На световното по мотокрос в Севлиево ,почти всички състезатели караха без нагръдници и жилетки.Всички обаче караха с коленни шини.
                Поне аз това видях.

                Коментар


                • #38
                  До: Избор на ризница ???

                  Колеги и аз днес се сдобих с ризница,спрях се на тоя модел и след първото обличане(не съм карал мотора с нея само за проба) ми се стори удобна.Явно съм уцелил размера.Очаквам да изкажете впечатления от нея в последствие и може би още утре да я пробвам с мотора и да изкажа моите впечатления
                  Прикачени файлове
                  0888 074 049

                  Коментар


                  • #39
                    До: Избор на ризница ???

                    Честито Наско.Дано не се налага да те пази.

                    За ризницата мога да кажа, че за парите си е много добър избор.Лично за мен най-добрия.Единствен недостатък е това, че поне на мен колана ми се качва нагоре и малко неудобно става, но съм чувал че и други хора имат този проблем с други ризници, така че може би е нормално.
                    Иван Маринов
                    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                    ЕНДУРО ВАРНА

                    Коментар


                    • #40
                      До: Избор на ризница ???

                      Наско, честито и от мен. Ризницата пристигна точно на време с хубавото време. Слагай я винаги и да не се налага от протекцията и...
                      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                      Mercedes w212 E350 4matic
                      Ducati Monster 600
                      O888795575

                      Коментар


                      • #41
                        До: Избор на ризница ???

                        Здравейте!Аз карам с http://screambikes.eu/protektori/pro...r-6071-09.html имам поне 20-падания/не се хваля/ Никакви проблеми поне за сега.
                        Да евтина е, но немога поне за сега да си позволя по скъпа а също и мотора да стои в гаража Пожелавам на всички БЕЗ АВАРИЙНО КАРАНЕ

                        Коментар


                        • #42
                          До: Избор на ризница ???

                          Никой ли няма да изрази мнение за ниско бюджетната..?
                          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                          Коментар


                          • #43
                            До: Избор на ризница ???

                            За ниско бюджетна ризница може да се разгледаш из обявите за употребявани такива. Изкачат читави оферти. Аз скоро си взех ризница(преди седмица-две) и също поради факта, че не мога да отделя 300+ лв. си поръчах Драгомир, но бяха на промоция 99лв. В момента виждам, че вече не са и цената им е 169лв. За мен това е варианта за ниско бюджетна ризница.
                            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                            Mercedes w212 E350 4matic
                            Ducati Monster 600
                            O888795575

                            Коментар


                            • #44
                              До: Избор на ризница ???

                              Виж в магазините за велкоаксесоари. Както е писал колегата тези Драгомир излизат много изгодно и пак ти върши работа. По-добре нещо дори и менте, отколкото гол гръб. Успех

                              Коментар


                              • #45
                                От: Избор на ризница ???

                                Здравейте колеги какво ще кажете за тези фох-сове предпазват ли.Аз карам повече за разходка и тук таме повече подавам газ с приятели.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fox1.jpg
Прегледи:1
Размер:79.7 КБ
ID:5201389Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fox.jpg
Прегледи:1
Размер:80.9 КБ
ID:5201390
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X