Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да представим нашите Нисани (снимки)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

    ааааа могло е
    Офроудът е най-безмисления, труден и скъп начин да достигнеш до място, на което...нямаш никаква работа!...Но пък е забавно!

    Коментар


    • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

      мм Да ви покажа нещо което не се вижда всеки ден ТБ42Е До сега нямах време а и все още чупя и правя по него разни работи a и виждам пречки с някой части.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.jpg
Прегледи:1
Размер:73.6 КБ
ID:5765862Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13.jpg
Прегледи:1
Размер:73.7 КБ
ID:5765863Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.jpg
Прегледи:1
Размер:73.6 КБ
ID:5765862Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13.jpg
Прегледи:1
Размер:73.7 КБ
ID:5765863
      П.с Извинявам се за кофти снимките но иначе не иска да ги качи.... Не знам какъв в проблема.
      Прикачени файлове
      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
      КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

      Коментар


      • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

        И аз вече половин година карам Nissan Navara D40
        За сега съм доволен. Имах разни дребни проблеми, но до този момент минавам между капките и не съм набивал много пари за ремонти.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:navara_2.jpg
Прегледи:1
Размер:292.5 КБ
ID:5767485Натиснете снимката за да я уголемите

Име:navara_1.jpg
Прегледи:1
Размер:357.1 КБ
ID:5767484

        Коментар


        • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

          Стягате ли се за зимата?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16142754_710442082466188_6181080560418937256_n.jpg
Прегледи:2
Размер:72.2 КБ
ID:5768314

          Коментар


          • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

            Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
            Купуват хората, но явно не се хвалят. Следя обявите от известно време. Последния месец поне 10-тина дълги Терано-та се продадоха в рамките на 1-2 дена от пускането на обявата. Последното добро беше във Варна, обуто с 31-ци Дуратрак. В Четвъртък пуснаха обявата, в Петък я свалиха.

            Днес в карс-а излезе обява в гр. Етрополе. Тъмносиньо, с черни фарове и черни стоманени джанти. Бях готов да тръгна още днес да го гледам, но продавачката каза да се обадя утре. Притеснява ме, че е от Словения и не знам дали няма да е ръждиво ... Някой дали случайно не го е оглеждал?
            Понеже и аз скоро ще се обзавеждам с терано искам да попитам някой ходил ли да гледа тераното с новата маса във Зверино за 5500,прекалено много е съмнителна цената.
            0 8 76 36 8 542

            Коментар


            • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

              Цената наистина е съмнителна, но ако е прилично откъм ръжди си струва. На тоя мотор се съмнявам нещо да му стане, нищо че е от Италия и независимо от експлоатацията.


              ...но предполагам като идеш да го гледаш ще завариш нещо, дето на живо не изглежда баш като на снимката. Гледах няколко вече, включително едно от края на 2004-та. На снимка перфектно, ама като отидох - боядисвано по предницата, сериозни ръжди по шасито, гнилочи по прагове и подкалници, увиснали врати... абе с 2 думи уморено. Моето, нищо че е с 6-7 години по-старо, е в МНОГО по-добро състояние.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                Аз накрая ще се навия и на старата маска с кръглите фарове. Само да няма ръжди.
                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                  Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                  Аз накрая ще се навия и на старата маска с кръглите фарове. Само да няма ръжди.
                  Еми има едно прилично на първо четене в Драгичево. От това, което видях, само задни подкалници има за правене, около местата, на които се закачат коланите (всички гният там). Шасито е много добро и изобщо общия вид е много добър. На канал не съм го гледал, та не знам отдолу как е, но съм по-скоро оптимист по въпроса.

                  ПП: Късо е.
                  Последно редактирано от sparkybg; 13-10-17, 15:34.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                    Дълго се търси. Само 2.7 ръчка от Италия.

                    Nissan Terrano 2,7 TDI

                    Коментар


                    • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                      Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                      Дълго се търси. Само 2.7 ръчка от Италия.
                      Най после се реши,ама защо ръчка бе.Заложи на автомата,няма да сбъркаш.
                      Пък и защо не 3.0,самолет е в сравнение с 2,7 особенно при дългата база разликата е мнооого осезаема.
                      "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                      0878739299

                      Коментар


                      • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                        Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
                        Най после се реши,ама защо ръчка бе.Заложи на автомата,няма да сбъркаш.
                        Пък и защо не 3.0,самолет е в сравнение с 2,7 особенно при дългата база разликата е мнооого осезаема.
                        Реших се, защото продадох Кията. Сега ми е едно такова ниско в Лагуната. Искам максимално дуракоустойчива машина. И 3.0 и автомата, могат да създадат доста скъпи проблеми.
                        Но ако ми продадеш твоето достатъчно евтино, съм готов да се прежаля [emoji12].

                        Този път съм решил да не бързам. Ще чакам нещо добро.

                        Nissan Terrano 2,7 TDI

                        Коментар


                        • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                          ААА тва не се продава,ако забележа нещо читаво ще ти кажа,ама тези страхове от 3,0,еле пък и от автомата към този момент ми се струват необосновани
                          "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                          0878739299

                          Коментар


                          • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                            Към автомата сус сигурност да неоправдани. Категпрично терановия автомат не е измежду проблемните неща в това возило.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                              Има едно терано в Кърджали още не е пусната обява, ако на някой му се купува да пише на лична
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_2023873181230794.jpeg
Прегледи:1
Размер:143.9 КБ
ID:5769988
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_2023873237897455.jpeg
Прегледи:1
Размер:166.8 КБ
ID:5769989
                              2.7TDI 96 година е цена 5.500лв му се търси, но сигурно ще има коментар по цената.

                              Коментар


                              • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                                Немско терано от 96-та ме съмнява да е без ръжди.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X