Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клубни облекла и още

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Клубни облекла и още

    Кво ще кажете за идеята за облекла с клубни емблеми или други подобни неща

    имам един приател дето произвежда и може да ни направи
    ето тука можете да видите кво предлага
    http://www.embryon-wear.com/

  • #2
    На мен лично идеята много ми харесва и мисля, че си е яко да си носиш дрешки със името или емблемата на клуба..
    Двамата с един мой съученик мислехме по въпроса и определено ще сии напарвим нещо такова..
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #3
      за ад има смисъл траа да се поне 20 кандидата за мин 20 броики

      Коментар


      • #4
        Нашият клуб на Харманли екстрийм ендуро вече сме с еднакви гащи
        Трябва им само по един подходящ надпис
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #5
          Елечета.

          Коментар


          • #6
            Да, елечета с маса удобни и хитри джобове и джобченца за всевъзможните нужди на офроудъра

            Коментар


            • #7
              Давайте и аз съм вътре.
              Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
              LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
              Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

              Коментар


              • #8
                Да яки са ,и работа вършат много
                Аз нося суичери и те са много удобни поне за мене
                но не знам колко от вас биха носили такива

                Коментар


                • #9
                  Обаче пичове, да се разберем - авторските права принадлежат на Дидката - питайте я тя от кога я има тази идея
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    за тва няма проблеми за правата ,ама и да не остава и само идея

                    Коментар


                    • #11
                      Здравейте.
                      Днес пуснах поръчка за фланелка. В петък е готова.Ще я снимам и който го интересува ще ми драсне едно ЛС (Съжалявам за това неодубство,но се налага да е така.После ще обяснявам). Попитах за елечета...Казаха, че не могат да ни помогнат с това, но могат да ни свържат с фирма, производител на ловни елечета.Щампите и другите там надписи не са проблем. Вече имам опит с тях. Ако има желаещи за въпросните елечета трябва да заявя някаква блойка (за да говорим за цени), но не по-малка от 25-30 бройки. Фирмата продавала само на едро.За сега е това.Чакам да видя дали има интерес за елечета.Ще покажа тениската и.....ще решим.

                      Коментар


                      • #12
                        Практически всички елечета които съм виждал по разни магазини и изложби са откровен буклук. Функционален, конструктивен и даже като качество. А съм се интересувал от тях не е истина колко. Внимавай с елечетата, ще ти пробутат нещо дето е срам и за гледане(((

                        Коментар


                        • #13
                          още не сме стигнали до покупка наелечетата, но ще внимаваме
                          благодаря ти

                          Коментар


                          • #14
                            Не трябва да е щампа а везано. Знам фирмата която може да го направи.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              момент..знаеш фирма да направи елечетата или само бродерията......

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X