Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА ГО НАЧУКАМЕ НА ГЪРЦИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КАК ДА ГО НАЧУКАМЕ НА ГЪРЦИТЕ

    В тази тема пишете своите предложения ,как да отмъстим за всички прецакани Бългърски екипажи от 2004г. насам. Кратка хронология е описала Ve_La в "Новини от Гърция".
    Моля модераторите да не цензурират заглавието ми , защото то най-културно изразява чувствата които ме вълнуват.

  • #2
    Дявол Коледа

    Янчо хич да не си хаби нервите доктора да им прави спецялни роуд буци за на п....а им маина и там където и да е ми да си им даде нормалните те и без това са схванати от всякъде ще ги бием като стой та гледай аиде да не се изразявам цветущо по техен адрес че ще ме резне некои модератор византийците никога не са ни обичали няма и да ни обичат и винаги ще ни прецакват бахти хората са тея цъкащи мързели
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #3
      Правя изключение за това заглавие на темата, което няма да се повтори, но случаят е уникален.

      Случилото се в Гърция е подигравка и позор! Но позор за гърците, а не за нашите. Защото нашите приятели там са се представили повече от достойно и честно и почтено са били по всички линии. Позор за организаторите, дребни душици и лъжци! Браво на нашите те са истинските победители там!

      Янчо, а дали най-доброто прецакване не е просто да не ходи никой там? И въобще не виждам защо трябва българи да трошат сума време и пари и да дават възможност на онези махленски шмекери да се правят на олимпийски богове...

      А най-доброто прекарване на гърците е всичко тук да е честно и почтено и те да имат равен шанс с всички други. Защото най-много боли като те бият честно... което никак не се и съмнявам че така ще стане... А и защото така ще се види разликата между Българи и гърци. А и защото мисля, че силата на Българите е честността и възможностите, а не византийските номера и лъжи. Ние с лъжи и интриги гърците не можем да бием, те от много векове тренират на това поприще... Но от векове сме ги били многократно без лъжи и измами, а лице в лице. Като се почне от цар Калоян, та до втората световна. Някой да ми каже кога грък е успял в честен двубой да бие Българин?
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Венцислав Петров
        ... Като се почне от цар Калоян, та до втората световна. Някой да ми каже кога грък е успял в честен двубой да бие Българин?
        даже може да се почне от Хан Аспарух!!!

        а Хан Крум и Цар Симеон още по-...

        като се замисля, гърците на всяка втора пряка на Витошка, като прочетат името и почват да псуват
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Пак ще ги поканим.Състезателите не са виновни.Виновни са организаторите.И пак ще ги бием

          Коментар


          • #6
            И в другата тема написах, че според мен няма да имат очи да дойдат, но ако все пак го направят не ми се мисли какво може да им се случи, защото точно тези които сме виждали тук са и организаторите на състезанието и те решават нещата.
            Има и друг вариант, но за тази цел е необходима организация на хората и една добра разгласа до всички потенциални участници в тяхното състезание, какви глупости творят и как не трябва да участват. Нещо в този дух.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от VE LA
              Пак ще ги поканим.Състезателите не са виновни.Виновни са организаторите.И пак ще ги бием

              Вера, това е вярно, но състезателите са същите болкуци. Още помня като се редих миналата година на опашката за да си подам документите как се предреждаха гадните копелета, без никакви задръжки, с наглост по-голяма от колкото можех да си представя че съществува.

              Колкото и нецивилизовано да звучи мисля че заслужават да им изчезнат джипките да ги съблечеме голи и да ги пуснем да си ходят пеша

              Естествено няма да го направим, но ми става благо да си помисля за подобно отмъщение

              Другият въпрос е кои гърци ще дойдат в БГ, защото може да се окаже, че тези които ще дойдат няма да са чак толкова подли гадове. Самият факт че идват да се състезават рамо до рамо с нас, без да очакват организаторите да ги "подържат" по своему, означава малко или много, че постъпват мъжки.

              В този ред на мисли, най голямото отмъщение би било публично да ги изобличим в подлостта им в БГ и по света. Т.е. един добре написан e-mail до цялото европейско офроуд общество би навредил на имиджа им и смятам че доста ще им навредим. Можеме да вземеме много е-майл-и от покани изпратени към нас от тях, от румънците и други организатори на състезания. Много от тях не крият и-мейлите на хората до които изпращат.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от sabin



                Колкото и нецивилизовано да звучи мисля че заслужават да им изчезнат джипките да ги съблечеме голи и ...
                ......ги изпрати в мойта стая.Ще има етапи за точно време

                Коментар


                • #9
                  ......ги изпрати в мойта стая.Ще има етапи за точно време
                  Много ще ги улабиш!
                  После трябва да минат през стаята на Магарето да ги затегне.
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от sabin
                    В този ред на мисли, най голямото отмъщение би било публично да ги изобличим в подлостта им в БГ и по света. Т.е. един добре написан e-mail до цялото европейско офроуд общество би навредил на имиджа им и смятам че доста ще им навредим. Можеме да вземеме много е-майл-и от покани изпратени към нас от тях, от румънците и други организатори на състезания. Много от тях не крият и-мейлите на хората до които изпращат.
                    Прекарах доста време на границата заедно с румънците, защото след всичко за капак ни държаха на границата много часове , тая икона стана много използвана.

                    Там и по време на състезанието си говорихме само за това.
                    IvoVarbanov.bg

                    Коментар


                    • #11
                      Във Габрово и правехме евала асега не ни изнаса. Погледнете историята за да разберете че Гърция и България са две несъвместими неща.

                      Коментар


                      • #12
                        Ха, та те гърците са си го начуквали, начукват и уви тепърва ще си го начукват, само на себе си Ще ми се да не е така, за тяхно добро ама уви, сами се обричат на нищета.

                        ко да праш, "маляки"



                        И все пак честито и от мен на наш'та група, за събрания опит, както и че всички са живи и здрави Т'ва е то. Пък който си може си може, и туй то.

                        Респект

                        Коментар


                        • #13
                          Да. Събин вече го предложи. Дайте достатъчно подробен и сбит текст на всичките тия прелести, и българо- и рускоезичният офроуд вече ще знаят за Гърция всичко което трябва ... Други имат приятели другаде, с това за мене Гърция ще е приключена като място за международни купони.
                          Ако знаете гръцките сайтове за офроуд в които е писано по случая - дайте линковете. Ще намерим някой който знае гръцки, ще чуем и тяхната гледна точка, така че нашето заявление да е неоспоримо.
                          Колкото до начукването ... Не приемайте това като националистическа пропаганда, а просто като скучен факт. Гърция винаги е била, и сега е бедна страна. По-бедна от България. Ако някой смята да говори за витрините им, заплатите, и колко са пред нас, веднага ще му обърна внимание че говори глупости, страната е достигнала пиковите си възможности, практически живее от дотациите на евросъюза, и няма дори принципиални възможности за разширяване на икономиката. Затова пък има отлични възможности за значителен спад. След 01.01.2007) Населението на Северна Гърция е от българи. Значителна част и от младите, освен всички възрастни хора, наистина не могат да пишат, но помежду си говорят език който наричат "нашенски" е и най-обикновен български. Почти като на говорителките по телевизията, само без глупавите безсмислени чуждици. По-добър, отколкото на Царя. След освобождението от турците, и до момента, тези райони на Гърция съвсем съзнателно са изолирани от икономическото И развитие. За да не бъде обвинен сайта в каквото и да било, няма да пиша нищо. Който каквото иска да си мисли за перспективите на тия територии))
                          Така че на гърците смятайте че вече им стърчи от устата.

                          Коментар


                          • #14
                            Ние сме им го НАЧУКАЛИ преди много време,
                            те за това ни мразят.

                            Коментар


                            • #15
                              още си отмъщават - готина гледна точка

                              лошото е , че са свикнали да го правят, а Ве Ла е права поканете ги за участие - те си дават сметка какви са възможностите им и ще си Н....Т сами като дойдат

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X