Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha YFZ 450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha YFZ 450

    Даите + и - на този модел.Може ли да се регистрира,доста ли е пъргаво,колко харчи абе всичко за модела.
    KTM 300 2T '96 :twisted:
    KAWASAKI KFX 700 '08

  • #2
    До: Yamaha YFZ 450

    Първоначално публикуван от GReddy Преглед на мнение
    Даите + и - на този модел.Може ли да се регистрира,доста ли е пъргаво,колко харчи абе всичко за модела.
    Не може да се регистрира.
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

    Коментар


    • #3
      До: Yamaha YFZ 450

      Атв-то като цяло е доста добро. както е писал Гълебин не може да се регистрира. Попринцип 450тките са си най-пъргави. Върви доста! Не харчи кой знае колко много и като цяло е здрава машина стига да си я поддържаш. За ендуро каране атв-то идва малко ниско, то си е ориентирано към кроса, ако нямаш кой знае какъв стаж на атв трябва да внимаваш, защото е много рязко!

      Коментар


      • #4
        До: Yamaha YFZ 450

        Еми аз имам АТВ и може да се каже, че мога да карам прилично .Гледал съм много АТВта, но се "влюбих" в това.Трябва ми за разходки в гората, а понякога и за преходи (през гората).Пишете лошите и добрите страни.
        Последно редактирано от GReddy; 19-07-08, 17:28.
        KTM 300 2T '96 :twisted:
        KAWASAKI KFX 700 '08

        Коментар


        • #5
          До: Yamaha YFZ 450

          както казва един мой приятел който има такова и не си го дава за нищо
          "ако си решил да си купуваш такова атв отиваш в парка намираш някоя счупена пеика с една дъска обкрачваш я и почваш да скачаш отгоре поне половин час ако не си се отказал след това отиваш и си купуваш YFZ-ка"
          Николай Гогов 0898676912

          НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

          Коментар


          • #6
            До: Yamaha YFZ 450

            Е сега че возело малко твърдичко...голяма работа

            Коментар


            • #7
              До: Yamaha YFZ 450

              Първоначално публикуван от naskoradew Преглед на мнение
              Е сега че возело малко твърдичко...голяма работа
              пробвай примерно един преход с юфз-ка по 130-180км. дневно в продължение на няколко дни и тогава може да отворим една тема ,,Що е това нещо Хемароида и има ли почва при ендуристите,,
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #8
                До: Yamaha YFZ 450

                Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
                както казва един мой приятел който има такова и не си го дава за нищо
                "ако си решил да си купуваш такова атв отиваш в парка намираш някоя счупена пеика с една дъска обкрачваш я и почваш да скачаш отгоре поне половин час ако не си се отказал след това отиваш и си купуваш YFZ-ка"

                Аз съм се закалил с китайско АТВ с амортесьор на който при най-малката дупка му опира пружината желязо в желязо, така че за мен ще е като лимузина Yamahata.
                KTM 300 2T '96 :twisted:
                KAWASAKI KFX 700 '08

                Коментар


                • #9
                  До: Yamaha YFZ 450

                  ъфз-а е изключително зла машина аз имам една и все повече ме осеннва идеята да пробвам да я регистрирам и ако успея да я преработя за асфат и да си я карам градско въпреки че по би ми допадно за това едно банши което ми е на сърце
                  Николай Гогов 0898676912

                  НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Yamaha YFZ 450

                    Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                    пробвай примерно един преход с юфз-ка по 130-180км. дневно в продължение на няколко дни и тогава може да отворим една тема ,,Що е това нещо Хемароида и има ли почва при ендуристите,,
                    To затова е измислено да се кара по затворени трасета за мотокрос или ендуро от типа на Gncc където 80% от времето се кара прав. Наистина е бая твърдо но в миг почваш да оценяваш окачването(което е единствено на фабрично атв- където и предните и задните амортисйори са с бърза и бавна компресия) когато си на 3метра във въздуха и земята се приближава или когато зимаш завой с такава скорост с каквато КФХ700 например би го зел търкаляйки се. Освен това заедно с хондата са няй-старите 450тки от 2004 за съжаление и единствените вече без инжекция. Но въпреки това се е утвърдило като машина за печелене на състезания. Доказателство - 7 кратния шампион на ГНЦЦ кара такова, на почти всяко сравнение на американските списания и предавания за атв печели ЪФЗ 450 в кроса сузуки малко го измести от първите места но пак е в челните позиций. Много добро атв ако не и най-доброто но просто нестава за нашето каране и затова никой не оценява качествата му.
                    П.С Междудругото Пламене, Спас се е запътил да си вземе ЪФЗ 450 така че според мене със здрави ръце и крака и прехода ще мине без проблем.
                    It's not the Ride, It's the RIDER

                    Коментар


                    • #11
                      До: Yamaha YFZ 450

                      Радвам се за Спас че пак ще подкара и то юфз450 защото си е див петел и е приятно карането с него, иначе това е една машинка на която и съм голям фен но човек не може да има всички, като съвсем се бангьоса моята следващата сигурно ще е такава нищо че модел на няколко години си остава класика в жанра макар и лтз-то да ми е трън в очите просто като се замислям за подобни машини и съвсем се обърквам просто 450с.с. класа ми е любим не изключвам и КТМ-а и ТРХ-а че даже и Артика просто не ми е остало време иначе мисля да събера една машина от нула т.е. като се започне от гола рамка и само тунинг части до пускането и в движение сигурно ще излезе златна но поне после ще си се нервя само на себе си
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Yamaha YFZ 450

                        Не ти трябва от нула, взимаш си една гола състезателна рамка от Щатите и почваш да и нижеш мънистата
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #13
                          До: Yamaha YFZ 450

                          Ами на мене ми трябва за леки преходчета (40-50км).Мислех и за Раптор 660 защото 2ра ръка е по-евтин и се продават повече, докато YFZ съм срещал 2-3 да се продава 2ра ръка.
                          KTM 300 2T '96 :twisted:
                          KAWASAKI KFX 700 '08

                          Коментар


                          • #14
                            До: Yamaha YFZ 450

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            Не ти трябва от нула, взимаш си една гола състезателна рамка от Щатите и почваш да и нижеш мънистата
                            точно за това става на въпрос
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Yamaha YFZ 450

                              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                              точно за това става на въпрос
                              Звучи доста добре. Жалко само че ще излезе доста скъпо. Но има яко варианти от ebay леко ползвани части или като шавам из американские форуми има невероятни части на също такива невероятни цени да имаше само как да се земат. Иначе евала за идейката дано излезе нещо.
                              It's not the Ride, It's the RIDER

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X