Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha YFZ 450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Yamaha YFZ 450

    Жалко ,че няма задна скорост иначе знам какво щеше да е атв-то ми или поне да имаше някоя крос писта за атв ,но и това ще стане

    Коментар


    • #17
      До: Yamaha YFZ 450

      http://youtube.com/watch?v=TqQp3B4qlNk

      Коментар


      • #18
        До: Yamaha YFZ 450

        Нещо си промених мнението за YFZта, защото няма задна, а на мене ще ми трябва и сега съм тръгнал към Polaris Outlaw 500.Съжалявам, че така си промених мнението, но задната скорост ми е критична. Ако можете давайте + и - на това АТВ.
        KTM 300 2T '96 :twisted:
        KAWASAKI KFX 700 '08

        Коментар


        • #19
          До: Yamaha YFZ 450

          Като се понаучиш да караш ще осъзнаеш че, въобще нети трябва задна за YFZ 450.

          Коментар


          • #20
            До: Yamaha YFZ 450

            Първоначално публикуван от Kalo Преглед на мнение
            Като се понаучиш да караш ще осъзнаеш че, въобще нети трябва задна за YFZ 450.

            Аз мога да карам Но за моя тип каране, задната ми е задължителна (не мога да обясня защо ).
            KTM 300 2T '96 :twisted:
            KAWASAKI KFX 700 '08

            Коментар


            • #21
              До: Yamaha YFZ 450

              Ако си вземеш поларис outlaw 500 няма да съжаляваш поне моя приятел си го взе април 2007 и засега няма оплакване само един път задния венец се беше разхлабил и се усука малко скърцат амортисъорите но като цяло е добър .има един ударен за 6000лв.
              Последно редактирано от Goblin; 01-08-08, 15:22.

              Коментар


              • #22
                До: Yamaha YFZ 450

                Първоначално публикуван от malkatatromba Преглед на мнение
                ако си вземеш поларис оутлав 500 нема да съжаляваш поне моя приятел си го взе април 2007 и засега няма уплакване само един път задния венез се беше разхлабил и се усука малко скърцът амортисъорите но като цяло е добър .има един ударен за 6000лв.

                Точно ударения мисля да взема, но се надявам да не са го продали докато взема парите.
                KTM 300 2T '96 :twisted:
                KAWASAKI KFX 700 '08

                Коментар


                • #23
                  До: Yamaha YFZ 450

                  Става ли Ямахата за преходи, примерно за нормалните до Самоков или е доста нисичка?
                  KTM 300 2T '96 :twisted:
                  KAWASAKI KFX 700 '08

                  Коментар


                  • #24
                    До: Yamaha YFZ 450

                    Извинявам се, че пиша толкова последователни отговора, но обещавам това е за последно и че пиша тук, но няма за какво да задръствам форума с идиотските ми въпроси
                    Искам само да ви попитам кое АТВ да избера и след това изтрийте мненията ако искате.
                    Та сега към въпроса:
                    Кавазаки КФХ 400
                    Ямаха УФЗ 450
                    Ямаха Раптор 660
                    или
                    Поларис Предатор

                    Ще карам из квартала и на преходчета през горичката (до Самоков, може и по далече)
                    Та коя машина ще ми свърши добра работа, а ако може и регистрация, но тя не е задължителна?
                    KTM 300 2T '96 :twisted:
                    KAWASAKI KFX 700 '08

                    Коментар


                    • #25
                      До: Yamaha YFZ 450

                      аз съм за Раптор.
                      '05 Suzuki RM 250

                      Коментар


                      • #26
                        До: Yamaha YFZ 450

                        YFZ 450 без коментар при предложените модели!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Yamaha YFZ 450

                          Щом ще го ползваш и за преходи КФХ 450 е най-добрия вариант

                          Коментар


                          • #28
                            До: Yamaha YFZ 450

                            Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                            Щом ще го ползваш и за преходи КФХ 450 е най-добрия вариант

                            Е той е леко скъпичък като нов, а и никъде ни съм виждал да се продава втора ръка.Отначалото бях за YFZтката, но с тая задна ще се озора, даже един мой приятел си продава ТРХ450 заради задната.Колкото до полариса прочетох не много добри отзиви вчера, че се чупел лесно, но отговаря на "изискванията" ми.А пък Ямахата има скъпи части, не че е проблем, но не е и добра страна.Вече започвам да се замислям и за КФХ700.Може би това е най-добрия вариант и съм сигурен, че повечето ще се съгласите с мен.Така че ако искате заключете темата мисля че избрах Съжалявам че накрая избрах друг модел, но аз съм си такъв-променям нещата в последната минута
                            KTM 300 2T '96 :twisted:
                            KAWASAKI KFX 700 '08

                            Коментар


                            • #29
                              До: Yamaha YFZ 450

                              Ееее абе човек земи каквото ти харесва...Стига си ни питал това хубао ли е онова хубао ли е , сички атв-та си имат + и -

                              Коментар


                              • #30
                                До: Yamaha YFZ 450

                                Първоначално публикуван от man1a Преглед на мнение
                                Ееее абе човек земи каквото ти харесва...Стига си ни питал това хубао ли е онова хубао ли е , сички атв-та си имат + и -

                                Еми точно де и 4те модела ми харесваха и се чудех и за това се допитах до вас.И накрая станаха съвсем различни нещата и за това се стигна до КФХ700 преди това не можех да си го позволя.
                                KTM 300 2T '96 :twisted:
                                KAWASAKI KFX 700 '08

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X