Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втоти телевизор на булсатком и универсално дистанционно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Втоти телевизор на булсатком и универсално дистанционно

    Интересува ме как най-правилно да вържа втори телевизор към приемника, в момента телевизора е свързан със скард кабел, ще има ли проблеми ако от обикновенния изход от приемника захраня втория телевизор?

    Може ли да се намери дистанционно което да управлява и телевизора и приемника, става въпрос за пускане, спиране, прехвърляне на каналите и звука, за по конкретни операций ще си ползвам стандартните?
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    До: Втоти телевизор на булсатком и универсално дистанционно

    Ето такова универсално дистанционно имам:
    http://cgi.ebay.com/6in1-Universal-R...3286.m14.l1318

    Купих си го от линка, който ти дадох.
    Може да управлява всичко. Има хиляди вградени системи на знайни и незнайни фирми, и най-важното - може да се обучава по старото дистанционно и да укажеш кой клавиш какво да прави, точно както на теб ти е удобно. Може да управлява до 6 неща едновременно, включително и климатика ти, ако имаш. Избщо, може да управлява всичко що е с IR дистанционно.

    Еквивалент на българския пазар не намерих, но не съм и търсил прекалено много. Обиколих няколко магазина за дистанционни, ама продаваха само измишльотини.

    Проблем със захранването може да има, а може и да няма. Има дори готови "разклонители" от един към 2 скарта. Разтършувай се. Мисля че съм виждал по Техномаркет/Технополис. Не съм се интересувал подробно що за стока са.

    Обаче при тоя вариант задължително ще гледаш едно и също и на двата телевизора. Според мен е по приемлив варианта да вземеш втори приемник и да си имаш по един за всеки телевизор. Мисля че разликата в месечната такса беше малка.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Втоти телевизор на булсатком и универсално дистанционно

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

      Мисля че разликата в месечната такса беше малка.
      5,80 лв. на месец за втори приемник!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X