Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Умна" дюза - втора употреба ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Умна" дюза - втора употреба ?

    Тече нафта от "Умната" дюза и ми препоръчват втора употреба. Има ли начин да се провери дали е читава и идеи от къде?
    Видях цените на новите в Балкан стар.
    Други идеи от къде, имам възможност за поръчки от САЩ ако намеря някъде в НЕТ-а.

  • #2
    До: "Умна" дюза - втора употреба ?

    Първоначално публикуван от fvr Преглед на мнение
    Тече нафта от "Умната" дюза и ми препоръчват втора употреба. Има ли начин да се провери дали е читава и идеи от къде?
    Видях цените на новите в Балкан стар.
    Други идеи от къде, имам възможност за поръчки от САЩ ако намеря някъде в НЕТ-а.
    Дай повече инфо за колата и ще се опитам да те информирам за нова на колко пари ще ти стъпи.

    Коментар


    • #3
      До: "Умна" дюза - втора употреба ?

      Няма 3.1тд в гаранция. Модела е спрян от производство от повече от 5години.
      В Америка не е продаван, така че и части от там не могат да се поръчат.

      Коментар


      • #4
        До: "Умна" дюза - втора употреба ?

        Темата е болна и за съжаление нещата няма да се оправят от самосебеси. Много можем да си говорим и е добре да го направим, но не в тази тема.

        3.1 не е ли комън-рейл. Ако да не са ли "умни" всички дюзи. Моят съвет е да си вземе колегата нова дюза!

        Коментар


        • #5
          До: "Умна" дюза - втора употреба ?

          За сега задържам докато видя какво ще излезе още, че се натрупаха няколко неща.
          Не съм решил дали ще я правя или продавам.
          Благодаря на всички за съветите и мненията.

          Коментар


          • #6
            До: "Умна" дюза - втора употреба ?

            Ами и ас да кажа,в Супер дизел на околоврьсното на София ги лепят 200лв и 30лв за монтаж и демонтаж!!!Ас след като дадох 630лв за една такава "умница"за едно 525ТДС ми казаха че може да се лепи даже дават и гаранция хората 6м!!!Само дето не могат да направят диагностика на гранда ми че нямали програмата!!!Обаче е важно дюлзата да равоти само да тече!!!Ако някои иска тел...02 9675151 успех!!!
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • #7
              До: "Умна" дюза - втора употреба ?

              Скъсано маркуче.

              Коментар


              • #8
                До: "Умна" дюза - втора употреба ?

                Първоначално публикуван от bonevd Преглед на мнение
                Ами и ас да кажа,в Супер дизел на околоврьсното на София ги лепят 200лв и 30лв за монтаж и демонтаж!!!Ас след като дадох 630лв за една такава "умница"за едно 525ТДС ми казаха че може да се лепи даже дават и гаранция хората 6м!!!Само дето не могат да направят диагностика на гранда ми че нямали програмата!!!Обаче е важно дюлзата да равоти само да тече!!!Ако някои иска тел...02 9675151 успех!!!
                Ъъъ, що ли ми звучи познато !? Един единствен път съм ходил там за диагностика на един Ситроен и реглаж на клапани и знаеш ли какво ми казаха-НИЩО!!!! Можели да ми регулират клапаните ако си нося пулове ! Ми аз ако знаех какви пулове ми трябват, щях да си ги сменя сам!!! Имал съм 10 % загуба на компресия! Ма колко е компресията в момента не можаха да ми кажат и такива разни . Обаче си взеха 40-50 лв. (преди години .....) За тия не ща и да чувам, че ги има!
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #9
                  До: "Умна" дюза - втора употреба ?

                  Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                  Ъъъ, що ли ми звучи познато !? Един единствен път съм ходил там за диагностика на един Ситроен и реглаж на клапани и знаеш ли какво ми казаха-НИЩО!!!! Можели да ми регулират клапаните ако си нося пулове ! Ми аз ако знаех какви пулове ми трябват, щях да си ги сменя сам!!! Имал съм 10 % загуба на компресия! Ма колко е компресията в момента не можаха да ми кажат и такива разни . Обаче си взеха 40-50 лв. (преди години .....) За тия не ща и да чувам, че ги има!
                  Утепа ма колега--преди месец ми правиха центровка на нафтовата помпата-с 40% беше мръднала-дали сега не е с 60%?

                  Коментар


                  • #10
                    До: "Умна" дюза - втора употреба ?

                    Колеги търся умна дюза 2-употреба заГРАНД ЧЕРОКИ 3.1 1999-2004 г.Ще съм ви благодарен ако ми дадете номера на тази дюза.Също и идеи.Благодаря.

                    Коментар


                    • #11
                      До: "Умна" дюза - втора употреба ?

                      Изпрати запитване на този е-маил: info@uniteddiesel.co.uk
                      На мен ми направиха оферта за 700 лв за две дюзи с доставката от Англия, но докато си прочета мейла си бях купил 2 за 1030 лв от България . Умрях от яд.
                      Ex. Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 2003
                      http://save-gery.org/bg

                      Коментар


                      • #12
                        До: "Умна" дюза - втора употреба ?

                        Колега защо си купувал 2бр. умни дюзи след като в двигателя е само една такава или в твоя са повече?И благодаря за информациата!

                        Коментар


                        • #13
                          До: "Умна" дюза - втора употреба ?

                          Първоначално публикуван от dimonrb Преглед на мнение
                          Изпрати запитване на този е-маил: info@uniteddiesel.co.uk
                          На мен ми направиха оферта за 700 лв за две дюзи с доставката от Англия, но докато си прочета мейла си бях купил 2 за 1030 лв от България . Умрях от яд.
                          Ако дюзите са били за твоя Гранд 2.7 ,не стават за 3.1 нямат нищо общо.
                          grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

                          Коментар


                          • #14
                            До: "Умна" дюза - втора употреба ?

                            Първоначално публикуван от robi Преглед на мнение
                            Ако дюзите са били за твоя Гранд 2.7 ,не стават за 3.1 нямат нищо общо.
                            Точно така, съгласен съм с Вас, но 2.7 ЦРД е с 5 "умни дюзи" и просто дадох пример за разликата в цените. Предполагам, че не продават дюзи само за 2.7 CRD.
                            Днес се разрових по подробно в техния сайт и от този адрес: http://uniteddiesel.co.uk/contact-united-diesel.php всъщност можете да си направите запитването. Те ще Ви върнат мейл със самата оферта. Нищо няма да Ви коства да получите още една цена за необходимата ви дюза, още повече че може да се окаже на цената на която в БГ Ви предлагат 2-ра употреба.
                            Наистина дюзите са рециклаж, но сами знаете колко струват новите а и са с 12 месеца гаранция (колкото и на новите). Втората употреба си е котка в торба, пък и Вие си имате такива в момента на колите си.
                            Поздрави,
                            Димо
                            Ex. Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 2003
                            http://save-gery.org/bg

                            Коментар


                            • #15
                              До: "Умна" дюза - втора употреба ?

                              Направих запитване и ми отговориха че им трябва номера на дюзата.Утре ще опитам да я извадя и да запиша номера и.Ще ви държа в течение.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X