Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Cooper STT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Cooper STT

    Някой ползвал ли е тези гуми ,Могат ли да се използват за лек офроуд

  • #2
    До: Мнение за Cooper STT

    Първоначално публикуван от htisto Преглед на мнение
    Някой ползвал ли е тези гуми ,Могат ли да се използват за лек офроуд


    за тези ли питаш????? май стават и за по-тежък
    Голди май продава или поне преди продаваше този модел, нека който е карал с такива да каже впечатления от първа ръка, аз ще ти пусна един цитат от едно сравнение:

    .......Cooper Discoverer STT. Ако вашият автомобил е снабден с мощно радио, вие пътувате бързо и обичате да затъвате по-дълбоко в калта – това е ваш избор! Добрата управляемост на асфалта, създаваното при това високо ниво на шум, голямото съпротивление на люлеенето плюс много високата проходимост извън пътя – тези качества изграждат свой кръг от потребители........
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      До: Мнение за Cooper STT

      Благодаря за отговора,точно за тези гуми става въпросАко някой има впечатления нека сподели

      Коментар


      • #4
        До: Мнение за Cooper STT

        Здравеи,виж тукhttp://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=18446&page=4
        "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
        Кольо.

        Коментар


        • #5
          До: Мнение за Cooper STT

          Благодаря за споделените мнения смятам да сложа тези гуми ,А когато доиде калта и снега ще си покаже

          Коментар


          • #6
            До: Мнение за Cooper STT

            Добра гума. Имам симпатии.
            LZ1VMH

            Коментар


            • #7
              До: Мнение за Cooper STT

              Първоначално публикуван от htisto Преглед на мнение
              Някой ползвал ли е тези гуми ,Могат ли да се използват за лек офроуд
              не само за лек офроуд едно е сигурно че за писта не става

              Колега разрови се из саита има доста написано , то Владиан Христов маи не е закусвал щото гледам че не му се обяснява много
              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

              Коментар


              • #8
                Впечатления от Cooper Discoverer STT?

                Намерих тези гуми на цена под 220 лв. LT285/75R16 122/119 N Cooper Discoverer STT OWLS
                Колата е само за гората. Моля за мнение и идеи. Кобрата дето карам е трагедия. Последно се пързалях на една леко кална ливада.
                Прикачени файлове
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • #9
                  До: Cooper Discoverer SST

                  Яро кара с такива и имаше добри впечетления. За този размер на тази цена обаче не знам какво му мислиш. То е на цената на регенерат, а е една от признатите в цял свят хубави mud гуми
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар


                  • #10
                    До: Cooper Discoverer SST

                    Цената е повече от добра, но снимката която drukman е сложил не е на Cooper Discover STT. А цената на 245/75/16 е около 350 лв/бр.
                    И гумите на Яро са като на следващата снимка.

                    А иначе и аз в момента съм в дилема между Cooper Discover STT и Good Year MTR
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Ivich; 30-01-09, 13:57.
                    ... to be continued

                    Коментар


                    • #11
                      До: Cooper Discoverer SST

                      Цената на Купъра е доста по-атрактивна, иначе Гудиъра е страхотна гума, и най-важното здрава и не се износва лесно. Моите ги търкалям втора година. Това не значи , че Купара е по-лоша. Мисла някой ден да пробвам и с тях.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Cooper Discoverer SST

                        Да, колегата drukman, е сложил на друг модел снимка. И аз се бях мераклосал на Cooper SТТ, но тогава нямаше налични и взех други. Иначе смятам, визирайки протектора, че трябва да е по-подходяща за зимни условия от МТР на Goodyear. Бих взел Coopera

                        Коментар


                        • #13
                          До: Cooper Discoverer SST

                          Cooper-a има нещо като ламели и дотук (според мен и моето каране) се държи отлично, изключително съм доволен. Като цена също, доста по-евтина е от MT/R-а. Карал съм и MT/R и естествено съм с превъзходни впечатления. Едва ли са много тези, които са карали MT/R и да не са останали доволни.

                          За цената си Cooper-a е много добре. 33" МТ гума за под 350лв. не са много... Определено го предпочитам пред BFG MT. Пак казвам за моите коли и каране. Карах 70-тка миналата зима с BFG MT и сега пак седемдесятка (е, доста по-добра ) с Cooper STT и има съществени разлики.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Впечатления от Cooper Discoverer STT?

                            Как се представят въпросният Купър и Гудиър на асвалт. В смисъл - мога ли да я карам като универсална гума?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Впечатления от Cooper Discoverer STT?

                              Първоначално публикуван от Stuntman_Mike Преглед на мнение
                              Как се представят въпросният Купър и Гудиър на асвалт. В смисъл - мога ли да я карам като универсална гума?
                              Можеш, разбира се. Обаче трябва да си имаш 1-2 наум. Все пак, това са МТ гуми и не можеш да очакваш от тях да са така добри на асфалта, както шосейните гуми.

                              Моите камиончета се движат целогодишно с Goodyear MT/R, но на мокър, заснежен/заледен асфалт карам с доста повишено внимание.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X