Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Cooper STT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Разлика между Cooper Discoverer STT и SST

    Това SST не знам къде си го видял. Cooper предлагат това: http://www.coopertire.co.uk/tyres/off-road-4x4
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #62
      От: Разлика между Cooper Discoverer STT и SST

      Ето ги :
      http://www.bggumi.com/eshop/productinfo/2/101654941/
      http://www.bggumi.com/eshop/productinfo/2/15029116/
      Сега забелязах, че маи на едните, шарката е обърната.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #63
        От: Разлика между Cooper Discoverer STT и SST

        Първоначално публикуван от RadoR Преглед на мнение
        Ето ги :
        http://www.bggumi.com/eshop/productinfo/2/101654941/
        http://www.bggumi.com/eshop/productinfo/2/15029116/
        Сега забелязах, че маи на едните, шарката е обърната.
        Обърната е снимката. И на двата линка пише STT. А разликата в цената... БГ търговия.
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • #64
          От: Разлика между Cooper Discoverer STT и SST

          Българска му работа.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #65
            Cooper stt отзиви за тях.

            Колеги сега карам с BFG-M/T Km2 и съм много доволен,но реших да мина на по голям размер 30/9,5/15 и си поръчах Cooper stt.Интересува ме как се как се държат на кал и сняг в гората.Гумите ще се монтират на Витара дълга база.Ще бъда благодерен на мнението на колеги които имат преки наблюдения от двата вида гуми.
            JEEP WRANGLER TJ 4L., tel. 0888408146

            Коментар


            • #66
              От: Cooper stt отзиви за тях.

              Аз съм с къса Витара и 30х9.5х15 Cooper STT. Впечатленията са:

              - дълбоки кални локви и коловози - супер
              - мокър асфалт - зле
              - мокра и кална трева - ок
              - дълбок сняг - добре
              - утъпкан сняг - що годе
              - глинеста гъста кал - що годе

              чистят се добре

              на 1.6 8V двигател са й тежички но пък дават добър клиренс. Диаметър монтирани са 744мм.

              За втора бавна в баир забрави.

              Коментар


              • #67
                От: Cooper stt отзиви за тях.

                Точно това за втора бавна в баир ме притеснява.Аз основно на нея катеря баирите ,защото по малко товаря и щракат каретата особено когато е сухо и има големи коловози и неравности.Мойта е 1.6 16v и се надявам да е малко по добре от 1.6 8v,но не се надявам на чудеса.
                JEEP WRANGLER TJ 4L., tel. 0888408146

                Коментар


                • #68
                  От: Cooper stt отзиви за тях.

                  Да са ти честити пък ще пишеш да кажеш как върви с тях.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Cooper stt отзиви за тях.

                    Първоначално публикуван от kgs159 Преглед на мнение
                    ...щракат каретата...
                    Щото са за смяна.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Cooper stt отзиви за тях.

                      На кал се държат много по добре от BFG-MT,излизат без проблем от дълбоки коловози и имам чувството че и на страничен наклон са по добре.На сняг се държат като BFG-MT,не мога да направя голяма разлика.За сега съм много доволен от избора ми на гуми.
                      JEEP WRANGLER TJ 4L., tel. 0888408146

                      Коментар


                      • #71
                        От: Впечатления от Cooper Discoverer STT?

                        Втора гума ми се цепи през средата на грайфера, челно по протектора. С тази втората някак си се размина инцидента, но с първата работите отидоха много на зле.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #72
                          От: Впечатления от Cooper Discoverer STT?

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Втора гума ми се цепи през средата на грайфера, челно по протектора. С тази втората някак си се размина инцидента, но с първата работите отидоха много на зле.
                          Между другото, за твоята първата пратих едно запитване до производителя с приложени от твоите снимки. Ама не щяха да отговорят ...

                          А за гумата и аз да се самоцитирам от малко по-преди в тази тема
                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          ... Голямото разочарование - доста слаби бордове.
                          ...
                          С Купъра (265/75 R16) - 2 срязани борда (горе-долу в една и съща зона) за 2 месеца след страничен удар в малки камъни. При това в единия случай - при леко разходкаджийско каране.
                          ...
                          .

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0008.jpg
Прегледи:1
Размер:75.0 КБ
ID:5449562

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0011.jpg
Прегледи:1
Размер:78.1 КБ
ID:5449563
                          Последно редактирано от Чавдар (V93); 03-02-13, 10:33.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Мнение за Cooper STT

                            Почвате да ме плашите с тези снимки за слаби бордове.Явно трябва много да внимавам за остри камъни.Дано имам повече късмет с гумите от вас.
                            JEEP WRANGLER TJ 4L., tel. 0888408146

                            Коментар


                            • #74
                              От: Мнение за Cooper STT

                              Първоначално публикуван от kgs159 Преглед на мнение
                              Почвате да ме плашите с тези снимки за слаби бордове.Явно трябва много да внимавам за остри камъни.Дано имам повече късмет с гумите от вас.
                              По принцип не е невъзможно част от проблема да е в теглото на джиповете - Пламен Тенев е с Г-класа, а аз - с Патрул. При по-лек джип проблемът може и да не е точно такъв. Но все пак е добре да се внимава за странични удари с остри камъни, като не е задължително те да са големи.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • #75
                                От: Мнение за Cooper STT

                                Първоначално публикуван от kgs159 Преглед на мнение
                                Почвате да ме плашите с тези снимки за слаби бордове.Явно трябва много да внимавам за остри камъни.Дано имам повече късмет с гумите от вас.
                                Мани ги тях не виждаш ли как е литнал на Аватара. Пък и неговия джип тежи два пъти колкото твоя.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X