Обява

Свий
Няма добавени обяви.

REXTON

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • REXTON

    има ли някой от членовете на форума REXTON и ако да от колко време и на колко км пробег? Какви са му впечатленията?
    Колкото повече научавам за него, толкова по-интересен ми става:
    цена с ДДС 56,000лв за 197кс /0-100кмч за 9сек/ 4х4 автомобил със "всички екстри" ми се вижда невероятно малко! Дори Хюндай Санта Фе с мижавите си 112кс /дизел/ струва 50,000лв... а адекватния модел за сравнение е Теракан, но цените му са от 60,000 и нагоре при аналогична окомплектовка...
    Да не говорим, че "марковите" 4х4, които обаче са по-скоро дамски джипчета-играчки /Тойота РАВ, Ландровър Фрилендър и др/ са на същата, ако не и по-висока цена от REXTON-а...

    В случая не става въпрос за автомобил за чист офроуд /почти никой не би си купил нов луксозен автомобил за да го дере и троши/ - става въпрос за комфортен автомобил за всеки ден, с който да не се притесняваш "да излезеш от релсите" през уикенда...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    Re: REXTON и други

    Първоначално публикуван от LJ73
    ... Да не говорим, че "марковите" 4х4, които обаче са по-скоро дамски джипчета-играчки /Тойота РАВ, Ландровър Фрилендър и др/ са на същата, ако не и по-висока цена от REXTON-а...
    Може би ми е остаряла информацията, но Фрийлендъра струва далеч под 56.000лв. Дору с всичките възможни екстри за модела.. Да не говорим, че за тази цена (дори е възможно и за по-малко) ще вземеш Дифендър (без екстри), но ти не говориш за тази категория 4х4.. Нашия (Дифендър) юли 2000г. го взехме за няма 58.000лв. при 2.20лв. за долар тогава...

    Коментар


    • #3
      Re: REXTON

      Първоначално публикуван от LJ73
      има ли някой от членовете на форума REXTON и ако да от колко време и на колко км пробег? Какви са му впечатленията?
      Колкото повече научавам за него, толкова по-интересен ми става:
      цена с ДДС 56,000лв за 197кс /0-100кмч за 9сек/ 4х4 автомобил със "всички екстри" ми се вижда невероятно малко! Дори Хюндай Санта Фе с мижавите си 112кс /дизел/ струва 50,000лв... а адекватния модел за сравнение е Теракан, но цените му са от 60,000 и нагоре при аналогична окомплектовка...
      Да не говорим, че "марковите" 4х4, които обаче са по-скоро дамски джипчета-играчки /Тойота РАВ, Ландровър Фрилендър и др/ са на същата, ако не и по-висока цена от REXTON-а...

      В случая не става въпрос за автомобил за чист офроуд /почти никой не би си купил нов луксозен автомобил за да го дере и троши/ - става въпрос за комфортен автомобил за всеки ден, с който да не се притесняваш "да излезеш от релсите" през уикенда...
      И аз съм заинтригуван от Рекстъна,би било добре да се сподели опит,но
      в сайта им не помня за 56 000 да има мотор 197к.с.Поне не дизел.
      za 56300 e модела с мотор 2.7 CDI или както казват xDI-абе дизела на мерцедес комон рейл.

      Коментар


      • #4
        Re: REXTON

        Първоначално публикуван от koks
        И аз съм заинтригуван от Рекстъна,би било добре да се сподели опит,но
        в сайта им не помня за 56 000 да има мотор 197к.с.Поне не дизел.
        za 56300 e модела с мотор 2.7 CDI или както казват xDI-абе дизела на мерцедес комон рейл.
        ами точно той е 197кс иначе 2.9ТД 155кс е към 50 бона..., но освен, че е по-слаб, харчи малко повече... абе вече ми се е изяснило едно: колкото по-лошо върви една кола, толкова повече харчи... обяснението е много просто - като не върви, трябва да даваш повече газ и в крайна сметка пак изгаря поне толкова...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          нещо си се объркал LJ73

          XDI мотора на New Rexton е 120-121kW което ще рече 163-165к.с.
          а не 163kW .
          За информация - мотора 2.9 TDI e 88kW = 120к.с.
          Бензиновия мотор на RX320 е 162kW=220к.с.

          Коментар


          • #6
            Re: нещо си се объркал LJ73

            Първоначално публикуван от koks
            XDI мотора на New Rexton е 120-121kW което ще рече 163-165к.с.
            а не 163kW .
            За информация - мотора 2.9 TDI e 88kW = 120к.с.
            Бензиновия мотор на RX320 е 162kW=220к.с.
            амо за твоя информация - 163kW = 221.68кс а пиша за 197кс - за справка виш сайта им... 2,9ТД 120кс слагаха на Мусо, но не виждам нищо общо между двата...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              Re: ...

              Първоначално публикуван от ALAN GPS
              ...da, i iskam da kazha ce "KOKS"- a e prav za moshnostite !!! A v RATOLA dosta se spekulira s tova. Na men kolata mi be predstavena kato: 165 konja, no sled tova alabala isdvash ta tova onova davash 500 Evro i ti go pravime na 195 konja i shte si najbarzia...ot 60-tte godini na sam.. OTVRAT !!!
              Ще ти бъда много благодарен да споделиш впечатления за минусите преди всичко,то всеки говори за плюсовете.И това за 60-те години не го разбрах-метафора ли е?Мен 163 к.с. ме устройват...засега

              Коментар


              • #8
                Re: нещо си се объркал LJ73

                Първоначално публикуван от LJ73
                амо за твоя информация - 163kW = 221.68кс а пиша за 197кс - за справка виш сайта им... 2,9ТД 120кс слагаха на Мусо, но не виждам нищо общо между двата...
                Френд, тази информация си я дръпнах от mobile.de. и за трите мотора.Провери и ти!
                Швабите за разлика от нашето мобиле публикуват мощностите и в двете мерни единици.Продават чисто нови коли,но такава със 197к.с. не видях.Особено ХДИ мотор.За чип тунинг не говоря въобще.Не съм привърженик на това.

                Коментар


                • #9
                  аз карам за купен rexton 2.9tdi е 150к.с кокато получих талона от кат беше регистриран на 118к.с а мксималната скорост спорет кат е 140км аз съм стигал с моя rexton 190км та ка че си правете изводите кат си пище квото им скимне скоро си кипих нов suv bmw X5 от овицялния вносител камор ауто исъм много доволен ако някои иска да си купи rexton 2.9 tdi на 120300км закупен от ratola 2004.2.3 извън гаранция със сервизна книжка в от лично със тояние за 25000лв тел.0888-222-222 НИКОЛАЙ също продавам И БРОНИРАН SsangYong Rexton 3.2 Джипове 400000 EUR Брониран 6зонов климатроник Застраховка в БУЛ ИНС от 11. 9. 2006 до 10. 9. 2007 осем резервни гуми ето и линк с повече инвормация http://www.mobile.bg/ в Джипове Марка SSANG YONG

                  Коментар


                  • #10
                    КАТ ли казва вече максималната скорост на автомобила.
                    Бронираният като цена ме удовлетворява,ама си мисля ,че сигурно е малко тежичък,нещо по леко ще гледам.
                    B+

                    Коментар


                    • #11
                      2.7 xDi e 163к.с. точно колкото и Грандчерокито 2.7 CRD, а на Мерцедес 2.7 CDI e 177 кс. Незнам що има разлика, чувал сам заради някви данъци в EU за над 163 кс.


                      ПП ML 270 cdi по информация от фирмена брошурка е 177к.с, а в Аутодата пише 163 к.с. Тези 14 коня незнам умират ли

                      Коментар


                      • #12
                        БРОНИРАН SsangYong Rexton 3.2 Джипове 400000 EUR Брониран
                        за тия пари познати предлагаха 3 Toyota Land Cruser 105 4,2 D Бронирани

                        Коментар


                        • #13
                          Абе и аз бях чувал за някаква мощност около 190 коня, но намерих това http://www.daewoo-bg.com/rexton.html
                          RB Patrol Team

                          Коментар


                          • #14
                            цена при БГ Ауто АД Цена на базов модел : 48 558 лв
                            цена при Ratola Цена на базов модел : 45 900


                            Ден преди закриването на панаира служители на Патентно ведомство, със съдействието на Икономическа полиция след проверка установиха, че фирма БГ АУТО АД, изложител на Панаира, незаконно използва запазената търговска марка “REXTON”. Правата върху тази нашумяла автомобилна марка се държат от изключителния вносител на REXTON за България Ратола Корпорейшън ЕООД. В съставения на “БГ АУТО” АД Акт за административно нарушение съгласно чл.81 от ЗМГО проверяващите констатираха, че осъществените действия на неправомерно използване на марката са увредили правата на маркопритежателя.
                            Джиповете REXTON, дистрибутирани у нас от Ратола, се класираха на първо място по продажби в своя клас за миналата година и продажбите им продължават да бележат стабилен растеж. Подобен успех често води след себе си интерес от страна на неоторизирани вносители, които осъществяват паралелен внос. Внесените от тях продукти в много случаи са извън стандартите на пазара, нямат заводска гаранция и сервизно обслужване. Допълнително нарушение представлява използването на запазените търговски марки без съгласието на притежателя им.
                            „Нарушители като БГ АУТО има във всяко издание на Пловдивски панаир, но ние не можем да ги контролираме. Има си органи, които се грижат за това“ – коментира юрисконсултът на панаира Константин Икономов. В случая Патентно ведомство и Икономическа полиция са реагирали адекватно и са съставили акт на нарушителите. Отворен стои въпросът дали това ще ги спре да ползват чужда търговска марка.

                            такачеси правете изводите че БГ Ауто АД е една измислена фирма един познат си купи от тях REXTON и слет 3 месеца се бреба елекрониката
                            и муизкаха 500лв
                            самоче аз си гокупих Ratola от наменемисе бреба елекрониката и нищо не ми взеха

                            при БГ Ауто АД гаранцията не е пълна не купуваите от там вобще
                            там е оригиналът Ratola

                            Коментар


                            • #15
                              До: REXTON

                              Имам REXTON 2.9tdi- досега съм доволен от него, за 4х4 ми дава добър разход (8-9 на 100 среден),возията му е мн. добра,няколко пъти съм го пробвал на тежки терени-справи се мн. добре,като цяло е мн. добър избор за SUV за всекидневно ползване, има един ГОООООООЛЯМ недостатък - марката не е утвърдена (почти вс. „качвал се - некачвал се„ го плюе като SUV).
                              Нека някой който реално е ползвал такъв автомобил да изкаже критика

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X