Обява

Свий
Няма добавени обяви.

REXTON

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: REXTON

    Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
    Да анализираме това твърдение :
    Какво точно искаш да кажеш в поста си?
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #32
      От: REXTON

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      Какво точно искаш да кажеш в поста си?
      Че не е карал кола с тракшън контрол на сняг, примерно!
      мисля, да зема а се замисля...

      Коментар


      • #33
        От: REXTON

        Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
        Че не е карал кола с тракшън контрол на сняг, примерно!
        Алфа 147 2.0 ТС с тракшън контрол, Мерцедес W168 1.7CDI с тракшън контрол, Фриландер 1 Тд4 с тракшън контрол ......... смятам е достатъчно.
        Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

        Коментар


        • #34
          От: REXTON

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Какво точно искаш да кажеш в поста си?
          1.Че няма как парт тайма да е причина, да не се измъкне от барабаните.
          2. Че само за 3 дена прочетох още няколко ( ще си спестя определението) коментари като:
          - керосина е всъщност рядка нафта
          - инжектор в дизеловия двигател не пръска по посока на буталото.
          - налягането в рейла няма как да е 280 бара защото ще свети чека
          - налягането в рейла е 280 бара, но в инжектора (комън рейл система) е 1200 бара
          - двигателя на Теракан е от Мерцедес
          - парт тайма и ЕСП ти пречат да излезеш от барабаните при технически преглед

          Имаше и още, но мисля тези стигат
          3.Да ви го кажа просто - ако ще помагате го правете, но след като обмислите съветите си, за да сте сигурни, че кореспондират с логиката и науката.

          ЕЖК съвети едва ли биха помогнали на питащия.
          Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

          Коментар


          • #35
            От: REXTON

            За да поддържам темата, пък и да бъда евентуално от полза на някой, който се заглежда по REXTON малко актуална информация:
            За малко над 2000 км изминати от както го купих. Ремонта на ходовата част (това, което се намери за смяна)4бр.селенови втулки х 11,00лв. кормилен накрайник 1бр х 34,00лв. два тампона на стабилизиращата щанга-не можахме да ги намерим, подложихме ги и стана здраво.Задни накладки 46,00 лв.Разхода: пълен-пълен, лично си играх с пистолета на бензиностанцията за да съм сигурен, че е пълна "до капачката". 400 км по Западните родопи (Девин, Доспад, язовирите) + 400 км. магистрала, разход 8,9/100.Градско 11,4/100. Пак извънградско (магистрала 110-120 км/ч) и междуградско (75-90 км/ч) една част с климатик, друга с отворени прозорци, разход !!! 8,2 !!! Винаги съм зареждал на една и съща бензиностанция от голяма верига.
            Ще ми се да отговоря на някои негативни мнения, който съм прочел във форума, но това следващия път.
            LZ1ACU

            Коментар


            • #36
              От: REXTON

              Първоначално публикуван от toniko Преглед на мнение
              REXTON Ще ми се да отговоря на някои негативни мнения, който съм прочел във форума, но това следващия път.
              Който кара корейска машина трябва да е готов да понесе незаслужено неуважение за това.



              HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
              VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
              Няма да е все така!
              Нула две осмици 724 пет едно пет 1

              Коментар


              • #37
                От: REXTON

                Първоначално публикуван от toniko Преглед на мнение
                ... два тампона на стабилизиращата щанга-не можахме да ги намерим ...
                В Ратола оригинални са по 5-6лв, но може и да се наложи да изчакаш двайсетина дни.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #38
                  От: REXTON

                  Вече сме с нови обувки и може да се представим пред обществото.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:snimka.jpg
Прегледи:1
Размер:144.0 КБ
ID:5765131Май се поизхвърлих с размера, но пък влезнаха безпрепятствено, дано не е проблем.
                  LZ1ACU

                  Коментар


                  • #39
                    От: REXTON

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    ...

                    Ето нещо пресно-пресно (някъде му "викат" прясно ), да изплакнете очите:



                    За сега в Ратола е само с поръчка и е 96, при цена на Rexton W от около 60.
                    Тоя новия и той е на рама.

                    Иначе някой някакви отзиви за rexton w, или няма собственици на такива. По улиците мисля че изобщо не съм забелязал. А цената им е доста примамлива като за сув в тоя клас. Интересното е, че в Русия по принцип май доста се карат, а едва ли там условията са по-добри от тук. А също дали вече като качество са съизмерими с другите корейци, хюндай и кия.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • #40
                      От: REXTON

                      Първо за качеството, не са съизмерими, щото е по-добър, но нямам никакви лични впечатления от салона, а силно ме интересува щото си правя някакви сметки. Лошото е, че го има само с малки мотори, като 2.2D е със 7Гейтройник.
                      Това за Рекстън W, с който в София е пълно, но трябва да се загледаш.

                      За сега в главата ми се върти Рекстън II 3.2, който е AWD с независимо отзад, а има и на въздушни възглавници отзад.

                      XVT и 3.2 са AWD без бавни и с независимо отзад, а другите са парт-тайм с цял мост и бавни.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #41
                        От: REXTON

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Първо за качеството, не са съизмерими, щото е по-добър, но нямам никакви лични впечатления от салона, а силно ме интересува щото си правя някакви сметки. Лошото е, че го има само с малки мотори, като 2.2D е със 7Гейтройник.
                        Това за Рекстън W, с който в София е пълно, но трябва да се загледаш.
                        Ако са равни на хуйдая е супер, щото на цената на един ленд крузър ще вземеш два рекстъна - един за жената. Пък и на хуйдай скоро гледах цените - ескалирали са. Иначе никва драма с мотора, ако е безпроблемен, тяга би трябвало да има за адекватно задвижване на добичето. Примамлив е, освен с цена и с това, че е нещо малко олд скуул в света на модерните сув. Проходимост, до колкото виждам по ревюта, има предостатъчно за тоя тип и клас. При тия цени и смяната на модела, сега е момента човек да се обзаведе с такова, че след 10 год. няма да има и помен от такива най-вероятно.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • #42
                          От: REXTON

                          Който разбира сам може да прецени, че е баси офертата като цена/година, освен че не се трОши.
                          Пак казвам, че не знам как е салона на W.
                          Това го казвам защото ми изпадна изгодно дизелов Actyon автомат от познат който си го е взел от магазина, ама салона му ми е супер гаден, освен че вътре ми е тясно. Иначе е супер готина количка за градско, парт-тайм автомат 5Гейтройник без бавни, ама и не му трябват, щото няма работа в гората, въпреки че има бая големи свесове.

                          Така или иначе, 3.2 бих си взел само ако може да се регистрира като N1, щото иначе Гагич треа да ме земе за секретарка.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #43
                            От: REXTON

                            Това екшъна е отврат, от тия само рекстъна ми е интересен. Иначе имах възможност преди две седмици да взема кайрон за без пари, е разбира се ударен, ама напълно възстановим.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • #44
                              От: REXTON

                              Рекстън 2, Кайрон и Екшън са с еднаква ходова част, като Кайрон е по средата, като база, и ако не е много ударен си е оферта. Има 2.7 и 3.2, ама са редки. 2.0Д си е масовка и е много приятен за возене, а и работа, щото не е малък, а разхода е 7-8 на дълго.
                              Екшъна, ако се абстрахираме от салона и дървената возия заради късата база и газовите амортисьори, си е много готина градска оферта.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #45
                                От: REXTON

                                Аз имам кайрон фейса 2.7 автомат 2008 година с супер редкия цвят-винено червено.Супер доволен съм от към вървеж и здравина.
                                SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X