Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сценарийна игра Беглика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сценарийна игра Беглика

    Пускам тук нова тема за сценариото: ето линка
    Мисля, че ситуацията е уникална тъй като ще съчетаем фест (музика, ядене, пиене), разходка из природата и яко пуцане
    Опитах се да сътворя по-заплетени и интересни игри а не стандартното пуцане на Панчарево. Приемам предложения за корекции. А ето ги и самите игри.
    Очаквам да запиша поне 76 човека за да е пълно удоволствието

    Мисии:
    1. Ескорт:
    a. В отбор А има играч облечен в отличаващо го облекло, който е наречен Президент. Отборът има за цел да преведе Президента от началната позиция до крайната позиция обозначени на картата. Отбор Б има за цел да елиминира Президента. При тази мисия, играчите на отбор Б нямат право на съживявне а тези от отбор А трябва да минат през лецебница, кочто ще е посочена на картата и могат да подновят играта си. Играта приключва при настъпване на едно от двете: Президентът достигне крайната позиция или отбор Б успее да елиминира Президента. Време за играта: 30 минути. При настъпване на край и Президентът не е достигнал целта си, се свири победа за отбор Б.
    2. Заложник:
    a. Отбор Б държи при себе си играч облечен в отличаващо го облекло наречен Заложник. Заложникът има предавател, чрез който отбор А, притежаващ приемника, трябва да го открият в рамките на 30 минути и освободят. Заложникът се счита за освободен когато премине в редиците на отбор А и стои там поне 5 минути без да бъде отново пленен. И двата отбора се съживяват по метода описан в предишната точка, като за всеки отбор ще има отделна лечебница. Маркирани играчи имат право да дават напътствия и преди да бъдат съживени. Заложникът не трябва да бъде маркиран. Ако това се случи, отборът елиминирал Заложника губи точката.
    3. Остани жив:
    a. Отбори А и Б започват от базите си разположени в двата края на обозначения терен. Има 3-ти отбор В, който има за цел да намери и елиминира отбори А и Б. Отбор В не може да бъде елиминиран дори и да бъдат маркирани играчите от него. Допълнително е забранено на отбори А и Б да стрелят по отбор В. Отбори А и Б все пак са противници и ще се наложи да се сражават и по между си. Отбор В има ограничение в скоростта с която се предвижва – нормален ход и няма право да се разцепва. Точка за победа взима отбора останал по дълго с немаркирани играчи или след края на мисията има повече играчи в играта. Продължителност на мисията – 30 мин. Играчите от отбори А и Б нямат право на съживяване.
    4. Гражданска война:
    a. Двата отбора застават в редица един срещу друг на разстояние 50м. При подаден сигнал от съдията, отбор А произвеждат по 1 изстрел всеки играч в посока отбор Б. Елиминираните играчи от отбор Б излизат от строя. След това и двата отбора се придвижват с по 1 метър в посока противниковия отбор. При нов сигнал от съдията, изсртрел призвежда отбро Б и отново придвижване с по 1 метър всеки отбор и т.н. Играта приключва когато единият от отборите е изцяло елиминиран.

    График:
    9 часа – сбор, инструкции, подготовка на екипировката придвижване до началните позиции
    10.00 до 10.30 часа –мисия 1
    10.30 до 11.00 часа – подготовка за мисия 2
    11.00 до 11.30 часа – мисия 2
    11.30 до 12.00 часа – подготовка за мисия 3
    12.30 до 13.00 часа – мисия 3
    13.00 до 14.00 часа – кебапчена почивка с мезе бира
    14.00 до 14.15 часа – подготовка за мисия 1. Отборите си сменят ролите.
    14.15 до 14.45 часа – мисия 1
    14.45 до 15.15 часа – подготовка за мисия 2
    15.15 до 15.45 часа – мисия 2. Отборите си сменят ролите.
    15.45 до 16.00 часа – подготовка за мисия 4
    16.00 до 16.15 часа – мисия 4.
    16.30 обявяване на победител и награждаване

  • #2
    До: Сценарийна игра Беглика

    Това хубаво, даже много, ама нали си забелязал че турнира в Банско е на 9-ти... аз ще се опитам да съчетая и двете мероприятия, ама може би само като зяпач - не знам дали крака ми ще е възстановен достатъчно до тогава, ама вие как ще го направите - хем на Банско игра , хем на Беглика сценарио
    May the Force be with You

    Коментар


    • #3
      До: Сценарийна игра Беглика

      Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
      Това хубаво, даже много, ама нали си забелязал че турнира в Банско е на 9-ти... аз ще се опитам да съчетая и двете мероприятия, ама може би само като зяпач - не знам дали крака ми ще е възстановен достатъчно до тогава, ама вие как ще го направите - хем на Банско игра , хем на Беглика сценарио
      Ами бях пропуснал да сравня датите. Ми ок ще променя датата на феста заради турнира в банско няма грижи
      Ей са ще звънна на групите дето ще свирят, на 2000 човека които са си пуснали отпуска, на 100 човека съорганизатори, на всичките медийни партньори, на спонсорите им е все тая ... и т.н.
      Шегувам се де. Двете мероприятия Банско и Беглика са изключително различни и независими и следователно не би трябвало да си пречат. Целта на феста е съвсем друга и изобщо някакъв турнир ако ще и центурио и там другите прехвалени не променят начинанието. За това сценарио могат да се записват вскякви хора не само професионалисти. Ако искате елате, ако не можете ... тогава друг път. Всъщност аз мисля че като мероприятие е по ценен феста от колкото като само по себе си сценарио. Все пак е друго да отидеш на музика сред природата, язовир, палатки (който иска). Там ще има представители и на други спортове кебапчета и бира . Изобщо отиваме за кеф черешката ще бъде пуцане. Ако се съберем 80 човека в гора с некви мисии определено ще е шоу.
      ПС. Пък ако винторез сте забравили как се играе горско имате готово оправдание

      Коментар


      • #4
        До: Сценарийна игра Беглика

        Е, аз стигнах до Бърно за сценарийна игра, та до Беглика ли няма да стигна Питането ми беше по-скоро как ще се съчетае напиването по банските кръчмета предишната вечер с игра рано-ранои отдалечена на 120км и 2 часа път
        May the Force be with You

        Коментар


        • #5
          До: Сценарийна игра Беглика

          Както аз ще го съчетая Соло, ще пътуваме пак заедно в колона

          Коментар


          • #6
            До: Сценарийна игра Беглика

            Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
            Е, аз стигнах до Бърно за сценарийна игра, та до Беглика ли няма да стигна Питането ми беше по-скоро как ще се съчетае напиването по банските кръчмета предишната вечер с игра рано-ранои отдалечена на 120км и 2 часа път
            Аз пък предлагам да се напием на язовира щото то в събота вечерта ще е кулминацията. Пък такъв фест ще има веднъж в годината. В банско можем всеки ден. Тоест ако все пак решите да участвате, по-добре да се пътува след турнира в събота и така махмурлиите няма да им се налага да карат и да бързат. Ако все пак останете в Банско ще сменим часа на започването

            Коментар


            • #7
              До: Сценарийна игра Беглика

              казвайте какво стана?
              снимките къде са
              [url]www.deko-tech.com[/url]

              Коментар


              • #8
                До: Сценарийна игра Беглика

                Първоначално публикуван от deko Преглед на мнение
                казвайте какво стана?
                снимките къде са
                Това което патрик описва предстои, сценариото на пампорово отмина ако за него питаш. Та добре стана, много тичане много стрелба

                Коментар


                • #9
                  До: Сценарийна игра Беглика

                  аха .... ок
                  ама доста контузени имахте ..... внимавайте утре
                  [url]www.deko-tech.com[/url]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Сценарийна игра Беглика

                    сценариото на беглика не се състоя поради няколко фактора:
                    1. терена предвиден за играта беше изненадващо заселен с палатки
                    2. слаб интерес на участници за сценариото. Доста по-голям бе интереса от битки на малък горски терен със спийдбол елементи.

                    Поне малкото игрище беше страхотно дори аз влязох да поиграя на него

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X