Обява

Свий
Няма добавени обяви.

гарнитура на глава - нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    ми щом имаш цял двигател е по добре абе ше падне разправия малееее

    Коментар


    • #17
      а наи лошото е че събота вечер трябва да съм в свиленгард,а вторник в поделението в плевен
      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

      Коментар


      • #18
        ех тия военни ми май ще е след това ако няма кой друг разбира се

        Коментар


        • #19
          има ма нямям много вяра,аз искам да видя, да пипна, да поогледам
          "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

          Коментар


          • #20
            и аз така убичам въпреки че доста неща не мога сам
            абе колко ли върят нивите с 4 врати много им се кефя

            Коментар


            • #21
              незнам
              "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

              Коментар


              • #22
                камене, приятелю, а спомняш ли си за преди няколко месеца като ти губеше антифриза? не исках да съм лош пророк и само го споменах...
                сега, нема да се плашиш, чутурата долу, проверяваш за пукнатини, ако няма - шлайф, нова гарнитура и продължаваш да громиш врага
                Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                Коментар


                • #23
                  да да и тва го имам в предвид
                  "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                  Коментар


                  • #24
                    тя и ди вчера губеше но много малко за 2000 - 3000 км 100-150 мл.
                    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                    Коментар


                    • #25
                      За един ден е цялата работа, особенно ако си се разбрал с шлайфа и няма да чакаш там.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #26
                        Не ми се вярва главата да е спукана. По-вероятно е да има духната гарнитурка, което е малкия дявол))
                        Щом има проблеми с парното и подгряването на изпарителя - значи влизат газове в антифриза.
                        Но преди да правиш каквото и да е ПРОВЕРИ ИЗПАРИТЕЛЯ случвало ми е от него да вкарва газ в охл. система. Провери за миризма на газ антифриза.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #27
                          ще помириша за газ
                          слизам към гаража ,пригптвил съм усилиния гедор,след няколко часа ше кажа какво и е имало,дано само данесе закучи нещо
                          "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                          Коментар


                          • #28
                            Дано да е изпарителя - ще си спестиш много цапане))
                            Ако трябва да сваляш главата - нагласи си двигателя в положение за зацепване на ангренажа, вържи веригата с един тел - ще си спестиш работа и няма да я изпуснеш долу
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #29
                              здравейте
                              преди зимата и аз имах същия проблем на мойта лада 1500 ес бях се уплашил че е главата в един сервиз ми искаха 50 лева за смяна на гарнитурата и да и пуснат една стружка на главата но за 5 лева си купих една течност за запушване (уж американска )и в момента нямам проблеми по не за сега а за главата май само от 1300 не стават но не съм сигурен
                              успех
                              ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                              Коментар


                              • #30
                                Това също е решение, но не е универсално за жалост.
                                Освен това да инвестираш Жигула 1500 не си струва, докато в Нивата да. Въпрос на време желание и средства.
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X