Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Един лесен въпрос за вас.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Един лесен въпрос за вас.

    Искам да ви попитам едно нещо. От лявата страна на кормилото, лявата ръкохватка, там ми се намира съединителя, копчетата за мигачи,фатове и т.н. Но има едно млако лостче, което незнам за какво служи. Можете ли да ми кажете за какво е то? И още един въпрос. На карбуратора има едно "CHOKE", предполагам че това е смукача, той е ръчен (пак предполагам) искам да ви питам сутрин като го паля какво да го правя смукача? Смисъл аз като го дръпна това и то пак се прибира. Трябва да го зкарепя по някакъв начин ли? Мда нов съм и задавам малко глупави въпроси, за което се извинявам.

    Искам да се извиня на модератора "Goblin", ако пак съм допуснал някъква грешка.

  • #2
    До: Един лесен въпрос за вас.

    Тези въпроси за ЗАЗ ли са?

    Коментар


    • #3
      До: Един лесен въпрос за вас.

      Това е на Миг-21 или Миг-29....или Сухой...
      Какъв модел ти е мотора колега.
      Лостчето може да е топъл стартер или декомпресор или нещо за ЕЛЕРОНИТЕ знам ли....


      П.П. Между другото въпросът се оказа много труден дори за нас.
      Последно редактирано от Chinela; 14-07-08, 19:17. Причина: Просветление.....

      Коментар


      • #4
        До: Един лесен въпрос за вас.

        Мотора е SUZUKI DR 500

        Коментар


        • #5
          До: Един лесен въпрос за вас.

          Лостчето до колкото знам е за палене когато го загасиш топъл ,а смукача се използва при студено палене.После ако не върнеш смукача ами мотора почва да гасне и тн.А както казва Чинела може и декомпресор да е .Аз когато имах 4т мотори никога не бях способен да го зпаля загрят от първия път,има и чалъм на цялата процедура.
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • #6
            До: Един лесен въпрос за вас.

            А за самолетите аз съм служил в Долна Митрополия и да ви кажа че самолета се пали малко по трудно от това да дръпнеш смукача.Единственото което за година и половина не можах да вида е да ги бутат
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • #7
              До: Един лесен въпрос за вас.

              Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
              А за самолетите аз съм служил в Долна Митрополия и да ви кажа че самолета се пали малко по трудно от това да дръпнеш смукача.Единственото което за година и половина не можах да вида е да ги бутат
              Ха Пепи и аз съм служил там ама 2 години.. ..има такава тема виж я http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=34598&page=4

              Коментар


              • #8
                До: Един лесен въпрос за вас.

                Първоначално публикуван от zaaz Преглед на мнение
                Но има едно млако лостче, което незнам за какво служи.
                Това е топлият смукач! След като двигателят е работил и си го изгасил, може да го ползваш, за да запали по-лесно (вместо да ползваш долният смукач на карбуратора)
                Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                Коментар


                • #9
                  До: Един лесен въпрос за вас.

                  Благодатя ви! Разбрах всичко, което ми трябваше.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X