Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЛуАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    ????????????????? В Русия такова наистина здраво струва 500 долара. В Германия е около 5 000 евро, НОВО и ПЛАВАЩО! Истинския военен вариант. Тия май не знаят кво искат. Това да не е началото на 90-те, балъците да се хвърлят на всяка гнила кошница щото западна, и нова бе брато, скивай! А то просто изпрали мокетите...
    Трябва да си луд да не го разглобиш цялото като го вземеш, това са още пари. Отвътре все нещо ще изскочи, айде още пари... Изобщо терминологията "отлично-перфектно" за мене поне е от речника на 15 годишните аненцефалки дето сега се боядисват жълто та бяло, и подскачат две по две с някви микроскопични чантички по улицата и от погледите им лъха на смърт ...
    Хм. Карано ли е?
    Прочее, тъкмо одеве взех от някъв циганин в коритото на реката на Сточна гара секретна документация. Каталог на детайлите на ЗАЗ-968А. Истинска хартиена книжка, няма търчане из интернет Книжка за ремонта имам от едно време.

    Коментар


    • #32
      Еми от 94та е на 16000км карано е по-леко отколкото аз смятам да го карам, но си е видяло оffroad.
      УАЗ - Where I go there are no roads!!!

      Коментар


      • #33
        Честно казано тази цена ми се вижда много дебела за возило със съмнителни качества!За тия пари може човек да си купи УАЗ и като го пипне тук-там да има нещо насреща!

        Коментар


        • #34
          Бе знам ли ... То, да се разпорежда с чужди пари всеки може. Пък аз и не умея да се пазаря. Ама нали ти си от наште, значи трябва да викам за сваляне на цената. Ако го продаваше, щях да измисля нещо да я вдигнеш
          Всъдеходните му свойства не се обсъждат, тъкмо в планината това може да изяде и УАЗа на повечето места. То е леко и ниско. Като се научиш да го караш, всичко си може. Че е и кабриолет, блондинките през лятото ще ти се хвърлят под колелата)) Има гадни особености, ама то всяка конструкция има нещо различно от другите, кво толкоз. Ако искаш универсална проходимост трябва БАТ или трактор за изкореняване. Или въртолет, сега скоро ще има Ми-та на безценица, др. Свиняров вече се погрижи.

          Коментар


          • #35
            Е и да смъкне и да не смъкне се го взимам Все пак наистина си го бива конкретния екземпляр пък и това си е уникат
            УАЗ - Where I go there are no roads!!!

            Коментар


            • #36
              Явно искаш да изхвърлиш 3200 на боклука. Разбери, тази тъпотия дори когато е в "отлично състояние" има лоша проходимост. Това не е автомобил а контрукторска грешка.
              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

              Коментар


              • #37
                ОФФ. Кво става с мойта поръчка?

                Не бе, не си прав. Това просто не се кара като УАЗа, нито като Нивата. Като нищо друго не се кара, то е с предно предаване, и мотора е пред предния мост. Нищо общо като техника на пилотажа. Разликата с истинското военно е само в кабината, ходовата част си е за зверски изпълнения. Това и на Вушев да го дадеш, ще псува като за последно ... Първите 200 метра)) А после няма да можеш да му го вземеш) Айде, за обикновен карач ще трябват повече и от 200 километра, ама пак тая. Това е било на въоръжение именно като транспортьор за предния край. Там няма ни шарени лентички, ни разузнаване на трасето та после красиво да минат спортистите. А тия патрони и тия носилки наистина ги чакат ... И сега не е на въоръжение, щото просто ги няма вече десантните бригади които трябва да вози. Ама това е друга тъжна история.
                Виж за парите май все пак си противно прав. Много са(((

                Коментар


                • #38
                  Aма разбира се че съм прав, как е възможно някой да даде пари за такъв боклук. Трябва да ти кажа че дори на бавната скорост не му достига мощност в баири където други джипки минават на бързите. А какво става като строшиш нещо? Части не се продават само с поръчка я дойдат я не дойдат. През това време (а то е около 2-3 месеца) оставаш на трупчета.
                  Ще се радвам ако някой от този форум може да истъкне поне една причина поради която си заслужава да се дадат пари за това нещо, или един критерий при който луаз-а превъзхожда който и да е джип.
                  http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                  Коментар


                  • #39
                    )) Цена, тегло, габарити. Проходимост.
                    Той е от класа на Нивата - свръхлеки всъдеходи. Защо трябва да се сравнява с леките? Т.е. класа на УАЗ? В неговата категория има американски, английски, немски машинки. Но никоя от тях не е дръзнала да изпълзи в цивилния живот, така че сравнението е практически невъзможно. По тая логика всичко освен ракетовозите с по 30 колела не става. А според мене даже нищо освен пластмасовите ЗиЛ-ове с по 6 колела за търсене и спасяване на космонавтите.
                    Прочее, ето кво подсказват момчетата от конференцията ЛуАЗ:
                    http://wwwboards.auto.ru/zaz/73184.html
                    Момент от блокирането и на предният диф. Немецът го е искал с механичен привод, по тоя повод е написан сайта на немски.
                    Срока за доставка на части за гелендите също не е по-малък от 3 месеца, само дето цените не си приличат. А се чупят на същото място. Всички джипове се чупят еднакво в еднакви условия, тия които не се чупят или не са слизали от асфалта, или са от фолклора. Башка дето почти всичко в ЛуАЗа е от ЗАЗ, има няколко магазина.

                    Коментар


                    • #40
                      Ето и това ако съм то пропуснал:
                      http://www.luaz.boom.ru/

                      Коментар


                      • #41
                        А случайно да не е тази

                        Коментар


                        • #42
                          Днес съм в траур-отидох да я погледнат спецове и те ми казаха че не си струва риска така или иначе няма да се зима ма вече не знам въобще кво да си взема мога само е... му м..... да кажа
                          УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                          Коментар


                          • #43
                            Тази е да
                            УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                            Коментар


                            • #44
                              Е добре има ли части тука в София та квото трябва да се смени ако има всичк значи е ясно
                              УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                              Коментар


                              • #45
                                Зазовски са мотора, карантията на СК с изключение на превключването на главното предаване, междинния вал и понижаващата. Същият е съединителя. Карантията на кормилната кутия и волана.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X