Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко въпроса за моя предстоящ "G"-проект

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Няколко въпроса за моя предстоящ "G"-проект

    Първо честито за гумите. Вранглера го карам вече две години с такива. Имам доста впечатления от тях. Не искам да те отчайвам, но аз никога не бих си купил пак такива. На мокър асфалт са ужас, всеедно съм на лед, на топъл асфалт свирят като зимна гума, на сняг, утъпкан и неутъпкан, пак ужас. Доволен съм в калта, на сух черен път и на камъни. Според мен 100% Офф гума, за пролетно-есенния период.

    ПП: Незнам при теб колко са безшуни, но при мен над 60, всеедно съм във влак.
    99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
    It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

    Коментар


    • #17
      До: Няколко въпроса за моя предстоящ "G"-проект

      Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение

      ПП: Незнам при теб колко са безшуни, но при мен над 60, всеедно съм във влак.
      Аз имах подобно усещане, но докато карах Рокито с Я-569"Медвед". А сега шума е повече от приемлив. Може японците нещо да са сменили формулата Като им навъртя повече километри пак ще споделя впечатления за гумите, но засега съм доволен.
      П.П. Да не забравяме и факта че една и съща гума използвана на различни джипове често дава различни резултати.

      Коментар


      • #18
        До: Няколко въпроса за моя предстоящ "G"-проект

        П.П. Да не забравяме и факта че една и съща гума използвана на различни джипове често дава различни резултати.
        Прав си, все пак твоите са още новички и мекички.
        99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
        It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

        Коментар


        • #19
          От: До: Няколко въпроса за моя предстоящ "G"-проект

          "G" проекта ми се превърна в приключение - седем годишно с всичките му добри и по-малко лоши моменти. Минах през монтиране на двигател ОМ602 2,9 атмосферен дизел с петстепенна кутия от донор бус 310Д. Резултат - задоволителен за времето, парите и нуждите ми. Минах на 31 инчови АТ на Гудрич на алуминиеви джанти - по-добро решение за мен спрямо 32 ичовите МТ на Бриджстоун. Дребни подобрения като багажник, разширители за калници и ремонти в рамките на нормалното.
          В края на 2014г. реших че един таралеж в гащите ми е малко, та хоп още един - GD300, W463, атмосферен ОМ603 с 113к.с. Къс, накичен/булбар, степенки/ с прилична визия и салон.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0077.jpg
Прегледи:2
Размер:182.2 КБ
ID:5634482 Два месеца вече малко каране, е разходка до Пампорово, много ремонти и доста добри впечатления. Ще споделя основното: охл. система/грееше/ нов радиатор, виско, термостат - температурата "спи" на 85 градуса. Нови пружини Suplex без лифт и амортисьори Billstein-газови - стабилен с много добра возия, много съм доволен от резултата. Гнили конзоли на задни пружини и амортисьори - наложи се спешна смяна. И още много по дребни ремонти, а да Г-то се оказа пререгистрирано като товарно в Германия /това го пропуснах/ ходенето в ТИАТ Шумен и ДАИ и грешните пари са ми за урок. Остават ми още доста неща за превене, но за тях по късно.
          Първи впечатления на пътя и извън него - не особено потентния двигател се представя учудващо добре, ускорява и върви над очакванията ми, а и бръмчи много приятно за ухото. За возията вече казах. Салона е по комфортен, обезшумяването също е добро, а фултайма си е благинка. Малко снимки до стария боецНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0078.jpg
Прегледи:2
Размер:164.2 КБ
ID:5634488Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0080.jpg
Прегледи:2
Размер:171.0 КБ
ID:5634489 и от разходката в Родопа Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4590.jpg
Прегледи:2
Размер:187.7 КБ
ID:5634490Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4642.jpg
Прегледи:2
Размер:101.2 КБ
ID:5634491Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4582.jpg
Прегледи:2
Размер:156.4 КБ
ID:5634492

          Коментар


          • #20
            От: Няколко въпроса за моя предстоящ "G"-проект

            А честито 463, със здраве да му се радваш!!!
            I want out !!!

            Коментар


            • #21
              От: Няколко въпроса за моя предстоящ "G"-проект

              Честито колега,със здраве да си го караш...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X