Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Етрополските моторджии.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Етрополските моторджии.

    Чисто нов съм в сайта,но виждам ,че ще и бъде полезен.Мотор карам от скоро. Записвам всеки маршрут с GPS.Досега карах все сам. Сега обаче се опитвам да събера няколко души от моя град и на 19 или 20 юли да минем по маршрут: Етрополе,хижа „Мургана”,вр „Звездец” /Шиндарника/, х.”Чавдар”, вр. „Баба”, Кашана, Етрополе. Част от маршрута ми е непознат, Ако някой го е минавал или просто има желание да се включи да звънне на 0878 722 550 Тодор от Етрополе
    С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

  • #2
    До: И в Етрополе има мотористи

    Първоначално публикуван от dvasladoleda Преглед на мнение
    Чисто нов съм в сайта,но виждам ,че ще и бъде полезен.Мотор карам от скоро. Записвам всеки маршрут с GPS.Досега карах все сам. Сега обаче се опитвам да събера няколко души от моя град и на 19 или 20 юли да минем по маршрут: Етрополе,хижа „Мургана”,вр „Звездец” /Шиндарника/, х.”Чавдар”, вр. „Баба”, Кашана, Етрополе. Част от маршрута ми е непознат, Ако някой го е минавал или просто има желание да се включи да звънне на 0878 722 550 Тодор от Етрополе
    В неделя тръгваме за Момина поляна а от там за Етрополе.Незнам може ли неможе ли ама като стигнем ще видим

    Коментар


    • #3
      До: И в Етрополе има мотористи

      Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
      В неделя тръгваме за Момина поляна а от там за Етрополе.Незнам може ли неможе ли ама като стигнем ще видим
      Браво бе .Дано карането ви да не е като писането в форума.И в Етрополе има мотористи и изчезна С това ли ви се изчерпа темата? Като сте от този край давайте по малко информация за терените поне.В неделя с трима приятели ходихме до х.Момина поляна.От там искахме да идем до Планински извори но не успяхме защото има толкова паднали дървета че имах чувство че са повече от изправените

      Коментар


      • #4
        До: И в Етрополе има мотористи

        Здравей Тошко аз съм момчето с Apriliata където ме видя на пистата и исках да кажа,че не съм сигурен дали ще мога да дойда,защото трябва да направя някои работи по моторчето: трябва да сменя накладките и да сложа някаква кора на мотора ако успея да направя тези работи преди 19 или 20 ще ти се обадя.Също разбрах и че Дарин няма да идва...
        Последно редактирано от Kawasaki 85; 14-07-08, 08:51.

        Коментар


        • #5
          До: И в Етрополе има мотористи

          Приятелю vitliemof Момина поляна и Планински извори са на много много километри на изток от Етрополе.Аз съм минавал от Кашана до вр.Баба-като самолетна писта е.Преди Баба при вятърните перки има бариера.Свирни на пазачите вав фургона и те или ще я вдигнат или ще ти кажат да минеш покрай нея / аз минавам отляво/.
          На 19 ще карам и от х. Рудината до вр. Баба, за което също ще разкажа.
          С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

          Коментар


          • #6
            До: И в Етрополе има мотористи

            До момчето с априлията. Тръгваме на 19.07 в 07.00 ч. сутринта.Двамата с Иво сме. Ако си оправил мотора идвай.
            Пътя е дълъг, по част от него ще ни е за първи път.
            Тодор
            С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

            Коментар


            • #7
              До: И в Етрополе има мотористи

              Имам добра новина.Купих си накладки но,излезна и друг проблем.Вчера оставих мотора на стойка и падна.Счупи се дръжката на съединителя.Сега решавам проблема и до утре трявба да съм готов.Само не разбрах къде ще се срещнем?
              Последно редактирано от Kawasaki 85; 18-07-08, 15:42.

              Коментар


              • #8
                До: И в Етрополе има мотористи

                Също забравих да спомена че,с нас най-вероятно ще дойде още едно момче с Yamaha Dt 125

                Коментар


                • #9
                  До: И в Етрополе има мотористи

                  Първоначално публикуван от dvasladoleda Преглед на мнение
                  Приятелю vitliemof Момина поляна и Планински извори са на много много километри на изток от Етрополе.Аз съм минавал от Кашана до вр.Баба-като самолетна писта е.Преди Баба при вятърните перки има бариера.Свирни на пазачите вав фургона и те или ще я вдигнат или ще ти кажат да минеш покрай нея / аз минавам отляво/.
                  На 19 ще карам и от х. Рудината до вр. Баба, за което също ще разкажа.
                  какво стана с карането от Родината до вр.Баба

                  Коментар


                  • #10
                    До: И в Етрополе има мотористи

                    Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
                    какво стана с карането от Родината до вр.Баба
                    Нещо не можах да схвана .Ще те помоля да формулираш въпроса си.Също не успях да разбера към мене ли беше зададен?Защото и ние бяхме по Баба но каква беше тая родина незнам?

                    Коментар


                    • #11
                      До: И в Етрополе има мотористи

                      колегата dvasladoleda каза ,че ще кара от х.Родината до вр.Баба и питам дали е карал маршрута защото и аз искам да го мина.Също и вие ако карате по тези краища ще ми е интересно да разкажете

                      Коментар


                      • #12
                        До: И в Етрополе има мотористи

                        Колега Кol100 радвам се ,че искаш да покараш из Етрополския балкан. Като се върна от морето към края на месеца ще организирам третия ни голям поход. Повече от 100 км по изровени планински пътища и пътеки. Вече от опит мога да ти кажа ,че е по интересно от качването на вр.Ботев понеже е зелено, красиво,криво, гърбаво,със сухи и кални коловози, с чакъл и камъни да караш и да плачеш та чак да умираш от кеф. Ще следим прогнозите за времето и ще измислим датата. И да дойдат всички които пожелаят.
                        Тодор от Етрополе
                        С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                        Коментар


                        • #13
                          Из Етрополския Балкан на разходка?

                          Има ли желаещи като стане време за мотори да излезем по Етрополския балкан до вр.Баба а може и до някое друго място.
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар


                          • #14
                            До: Из Етрополския Балкан на разходка?

                            има ,като му дойде времето пиши да караме.Колко хора се събирате ?
                            пп: с какъв мотор си

                            Коментар


                            • #15
                              До: Из Етрополския Балкан на разходка?

                              Приемате ли желаещи, които за първи път ще се качат на кросов мотор? Ако приемате новаци в групата за разходки, аз имам голямо желание при първа възможност да яхна един мотор. Досега съм карал само на шосе.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X