Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Специялно за колегата zbytsam

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Специялно за колегата zbytsam

    Тунинг казваш...
    http://youtube.com/watch?v=1vkpWr5O_jQ&feature=related
    Поздрави!!!
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

  • #2
    До: Специялно за колегата zbytsam

    Като може би най-компетентния по тунинг ,като човек, чиято визитка притежава всеки уважаващ себе си автосервиз, ще изкажа мнение , че този автомобил,макар и 4то поколение и конезавода , който е напъхан под капака ,не е достоен да си залепи лепенка на спойлера " Генади Lion tuning".Ето обосновавам се:

    Хубавото ,е , че пилота е сложил много допълнителн и копчета по таблото-това е много важно, защото докато си кара с едната ръка може да си цъка наоколо с другата, но къде му е мрежата за комари, залеепена от вътрешната страна на стоповете??????Защо не е намръщил" фаровете с веждички???И защо не си е прекарал ЦЕ КА ключе да му задвижва перката за охлаждане на радиатора?Защо не е вкарал този троник? Не виждам неоновото осветление придаващ аква блу ефект в интериора нощно време!!!! Къде е ансамбъла от 59 светлини на задното стъкло?Къде е лепенката-МНОГО ОПАСЕН МОЖЕ БИ ДОРИ ЛУД???Стъклата!!!! Еми това стъкла ли са-толкова ли го мързи да хване някой приятел и да застанат някъде на завет с бутилка веро в ръка и кофа с вода в другата и да налепат едно фолио,без да махат стъклата???Тази кола е малко отживелица и нищо хубаво не мога да кажа за нея.Не може докато в Обеля вече мислим за дисекция на тавана и поставяне на втори шибедах,този прехвален клип да изблести и изгазърее с нещо.

    Съжалявам,колег,,ама колко пъти трябва да го пиша:ПЪРВО МИСЛИ,ПОСЛЕ ТУНИНГОВАЙ!!!!. А и шофьора-смешна работа-виждам ходил е до мойте приятели арабите на Симеон и е забол малко воланче,ама какъв е смисъла да го има, след като не пилотира с една ръка?????
    Последно редактирано от zbytsam; 12-07-08, 23:33.

    Коментар


    • #3
      До: Специялно за колегата zbytsam

      Ето ти интериор поне да видите какво е да не се излагате и да ме срамите пред .ичетата:


      Коментар


      • #4
        До: Специялно за колегата zbytsam

        Оооо...аз,хм...таковата...много се извинявам,колега.Не знаех,че имате такъв изтънчен вкус,а аз си позволих да ви занимавам с глупости,поради което покорно моля за извинение и обещавам това да не се повтаря занапред.Все пак,с риск да бъда отново оплют,при това с право,аз все пак ще си позволя да занимая Вашата личност,с тунинга,който аз и моите познати тук,в Надежда(мъъъъничко по-нагоре от Вас) практикуваме.Бих започнал с една мъничка забележка над примера,с който Вие благоволихте да ни отворите очите към Света,а именно музиката,която сте показали на таблото на Вашия шедьовър...Ние тук,в Надежда го правим малко по-така...


        Забележете,че освен познатата Ви еМ-Пе-3-ка,ние тук ползваме флопи/дисково устройство от компютър 10-то,а може би и 12-то поколение...
        Не видях на Вашата снимка как решавате проблема със завихрящия се въздух над предния капак,така че да се засмуква по-добре от двигателя(сигурно е секретна технологията ви...).Ние тук,го правим така:



        И смятам че това е върхът на техническата Ни мисъл,защото въздухът минава между фаровете.И влиза в мотора светещ...
        Да не забравяме и задния спойлер(знаеш поне 20 коня дава)



        ...Дори и на Трабант(под секрет този е над 600 коня на гумите)



        Пропуснах да спомена,че у Наше Село всички караме ФауВе,а тези които нямат го сънуват




        Освен нЕкои съседи,дето дето са фенове на други марки





        ..и нЕк'ви странни хибриди...







        Но все пак тук преобладават феновете на Правилната Марка.Още от сутринта се събуждаме с една единствена мисъл:Какво да направим днес за любимата кола.Още на закуска...




        Дали да направим нова количка за децата




        или да се занимаваме с малко по-сериозен тунинг



        Отплеснах се нещо...
        Вижте как променяме до неузнаваемост марките и моделите на колите.Това е последната версия за "стрийт бегачка":






        въпреки че последния проект,с който се занимавам(е,не е нищо особено де) е това:



        Но той е нещо в застой и си уплътнявам времето с тунинговане на по-лесни модели...





        А ето един бъдещ проект.За сега е само на схема:




        Дано да не съм Ви отекчил с глупостите с които се занимавам и затова най-смирено ви моля да демонстрирате с нагледен мат'риял,как правите тунинг по вашия край и ако нямате нищо против,с удоволствие ще дойда да погледам практическите Ви занимания,ако разбира се,не са твърде много секретни.То,като се замисля,не сме чак толкова много далече.Аз,растоянието Надежда/Обеля,го взимам за около 40-45мин и то,ако съм с някоя от тунингованите бегачки.Иначе час,ама нищо,ще прежаля 30-тина кила бензин за общото благо.
        Още веднъж се извинявам за дързостта да ви показвам "нашенски тунинг" и да занимавам Вашата Особа с тези дребни нещица...
        Последно редактирано от ninja_1; 13-07-08, 16:44.
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          До: Специялно за колегата zbytsam

          Тука последното "проектче"...

          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #6
            До: Специялно за колегата zbytsam

            Благо и напоително. Браво момчета
            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
            0888 315 794
            LZ1UPI
            A1 (Rh+)

            Коментар


            • #7
              До: Специялно за колегата zbytsam

              за въпросните 900 кътъра
              Прикачени файлове
              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X