Обява

Свий
Няма добавени обяви.

въпрос за ръчна скоростна кутия на Чероки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • въпрос за ръчна скоростна кутия на Чероки

    Потърсих във форума,но не намерих отговор,затова питам-как се мери ниво на ръчна скоростна кутия на чероки |дизелово-2.5,1997г.|и правилно ли съм разбрал,че пробката за източване е от дясна страна на кутията отдолу,а за сипване от лява горе долу по средата,шестоъгален болт.Добре ли е да сипя и от молибденовия дисулфат?

  • #2
    До: въпрос за ръчна скоростна кутия на Чероки

    Първоначално публикуван от gravidis Преглед на мнение
    Потърсих във форума,но не намерих отговор,затова питам-как се мери ниво на ръчна скоростна кутия на чероки |дизелово-2.5,1997г.|и правилно ли съм разбрал,че пробката за източване е от дясна страна на кутията отдолу,а за сипване от лява горе долу по средата,шестоъгален болт.Добре ли е да сипя и от молибденовия дисулфат?
    Какво "как се мери" - ниво на маслото? или ниво на с.к. спрямо купето - уточнявай се / сори -малко спам/
    ________________________________________________________________________________________
    Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
    HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

    Коментар


    • #3
      До: въпрос за ръчна скоростна кутия на Чероки

      налива се масло докато вземе да прелива от мястото за пълнете. за молибденовия дисулфит не мога да ти кажа аз също съм я купил..но не съм я сложил..не мога да си купя масло - няма гл3 за моето "чероки"
      понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
      ********************************
      JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
      Honda Shadow VLX 600 - 1999
      FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


      0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
      Влади

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X