Обява

Свий
Няма добавени обяви.

десните волани

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • десните волани

    Здравейте пичове
    искам да купия джипка с десен волан . искам да знам колко е трудно карането градско ..има ли смисъл да купия такъв!!!!

    p.s TO VENTSI,, hey pal,,if u belive or not the up written words in BG took from me 15 min to write it,,man its really hard to do it, when there is no cirilise alphabet on your pc,,,but i respect the way u dicide to rule your owne site,,but the problem is that most of the freinds may be not going to answere me .and that no bulgarian al. on my laptop.!

  • #2
    До: десните волани

    Уважаеми 4selenger,

    По въпроса вече има тема с изписани три страници, няма какво ново да се напише... Ето я темата: За или против десния волан


    Колкото до Българският език ви поздравявам! Нищо че ви е отнело цели 15 минути да напишете това горе... макар че има и много по-лесни начини... например да си пишете на латиница в някой онлайн конвертор и след това да го обърнете на кирилица и сложите тук с copy/paste... Повече за кирилизацията тук: Кирилица, инсталиране, как да пиша на кирилица без кирилизация?

    А Българският език заслужава този труд повярвайте ми... За него много хора са дали живота си... от нас се изисква много по-малко...

    С течение на времето ще разберете че Българския език е Български, само когато е на кирилица...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      До: десните волани

      сори че се намесвам - сигурно не ми е работа
      ама на пича английският е мноо далече от истината ...
      нема да ви казвам на къф сигански вариант на българския прилича
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        До: десните волани

        Селянджър, не че искам да се заяждам, но наблегни малко на английския човече, много ти е зле ... направо hilarious. Казва ти го човек с Verbal на GRE 90%. Иначе, английския волан си го карай в Англия моля те. Няма да ти хареса да го караш в БГ, а и супер трудно ще го продадеш на някой.
        Vitara 2.0 V6
        Honda CRV (Gen 1)
        Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
        ВАЗ 2131

        Коментар


        • #5
          До: десните волани

          Първоначално публикуван от ixeos Преглед на мнение
          Селянджър, не че искам да се заяждам, но наблегни малко на английския човече, много ти е зле ... направо hilarious. Казва ти го човек с Verbal на GRE 90%. Иначе, английския волан си го карай в Англия моля те. Няма да ти хареса да го караш в БГ, а и супер трудно ще го продадеш на някой.
          Аз мисля че не си компетентен да даваш мнения дали няма да му хареса или не да кара с десни волани или как ще го продаде, та точно ти си хейтъра който пусна темата "как да забраним десните волани"

          Незнам кво не харесвате англииския на 4селинджър ,секи се справя както може , а не тука да се изтъкваме кой колко знаел английски.

          Коментар


          • #6
            До: десните волани

            Значи до колкото виждам човека пита как се кара в БГ а не как се продава в БГ кола с десен волан. И аз не разбирам какво не му харесвате на английския ама хайде.

            По въпроса.
            Аз три години карам с десен волан и не ми е зле. Особено в градски условия не виждам какви проблеми има да се кара подобен автомобил. за мен най-удобното е, че си отварям вратата и съм на тротоара.
            Колега 4selenger бихте ли споделили от къде сте?
            Последно редактирано от Scud_ti; 09-07-08, 21:41. Причина: Разбрано

            Коментар


            • #7
              До: десните волани

              Тая тема май ще отиде цялата в "Бисери...".... Нищо му няма на английския-ни правоговор, ни правопис ....
              Първоначално публикуван от Scud_ti Преглед на мнение
              ....Колега 4selenger бихте ли споделили от къде сте? Поздравления за първите стъпки в Българския език.
              А това направо ме свали под масата ...... Ми той си е българин, доколкото се разбира от поста му .... Извинявам се за офтопика, но просто не се стърпях....Отдавна не се бях смял така....
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #8
                До: десните волани

                За английските волани съм писал вече какво мисля, имаше анкети и не смятам да влизам в полемики. За това, че ме определяш като хейтър, също не смятам да ти отговарям.

                Обаче,

                Незнам кво не харесвате англииския на 4селинджър ,секи се справя както може , а не тука да се изтъкваме кой колко знаел английски.
                не съм аз тоя, който се изтъква, пишейки на английски в български форум.
                Vitara 2.0 V6
                Honda CRV (Gen 1)
                Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
                ВАЗ 2131

                Коментар


                • #9
                  До: десните волани

                  Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
                  Здравейте пичове
                  искам да купия джипка с десен волан . искам да знам колко е трудно карането градско ..има ли смисъл да купия такъв!!!!
                  При градско каране, магистрала и офроуд няма никакво значение от коя страна е волана. Проблем има само с изпреварването по път с 1 лента във всяка посока. Най-лесните решения са допълнително огледало или камера подобна на тези за паркиране. Писано е много из форума поне 4-5 теми има за десен волан.

                  Дали е удобно ползването на кола с десен волан в БГ зависи изцяло от пробега който всеки от нас минава годишно - колко км и по какви пътища - това е стого индивидуално. Аз лично ползвам джип с десен волан за свободното време и при пътувания в тежки условия (сняг, кал,
                  черен път...) за всички останали пътувания имам кола с ляв волан.

                  Относно Кирилицата, подкрепям изцяло ползването и в БГ форумите, но нека не изпадаме в крайности от рода 'да забраним английския' - нали все пак форума има секция за чужденци - там всеки може да се упражнява по английски колкото иска.

                  Уважавам мненията на всички колеги но, ако вземем позиция на крайни 'патриоти' ще трябва да прекръстим форума от OFFROAD на ИЗВЪН ПЪТЯ ...как звучи само...
                  [COLOR=blue][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Arial Black]When you see DEATH staring in your eyes and you feel her cold breath on your face, don’t slam on the brakes – make a sharp turn…[/FONT] [/FONT][/COLOR]
                  [/COLOR]

                  Коментар


                  • #10
                    До: десните волани

                    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                    Уважаеми 4selenger,

                    По въпроса вече има тема с изписани три страници, няма какво ново да се напише... Ето я темата: За или против десния волан


                    Колкото до Българският език ви поздравявам! Нищо че ви е отнело цели 15 минути да напишете това горе... макар че има и много по-лесни начини... например да си пишете на латиница в някой онлайн конвертор и след това да го обърнете на кирилица и сложите тук с copy/paste... Повече за кирилизацията тук: Кирилица, инсталиране, как да пиша на кирилица без кирилизация?

                    А Българският език заслужава този труд повярвайте ми... За него много хора са дали живота си... от нас се изисква много по-малко...

                    С течение на времето ще разберете че Българския език е Български, само когато е на кирилица...
                    Здравейте Венци !
                    искрено Ви благодариа за помоща Ви ,и за везпитаните Ви отговори,( за разликата от някои други колеги дето ме критикуваха англискиат ми език)
                    наистина ВиЕ ме спасиЙТЕ с тези програми ,и скоро може да Ви черпя едно ако се организирате ниакде за оффроад
                    п.п моля ВИ направте забележка към тези колеги дето правиат забележки нам всеки ,все пак ние не сме еднакви .

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X