Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сериозен джип ли е Hyundai Terracan?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сериозен джип ли е Hyundai Terracan?

    Имам Terracan 2.9 CRDi автоматик.Искам да знам дали ще имам проблем ако реша да го използвам в off-road или поне за тежки терени .Благодаря ви предварително

  • #2
    Технически няма никакви проблеми. По-голям проблем са пласмасовите брони, боята металик и всички външни красоти.

    Теракана има много здрава конструкция и е подходящ за офф, разбира се ако искаш да навлезнеш по-дълбоко ще трябва да го тунинговаш. Няма високо проходим автомобил с които от асвалта да влезнеш в калта. За разходки по черни пътища няма проблем.
    IvoVarbanov.bg

    Коментар


    • #3
      имам подходящи гуми с джанти за целта... виж темата "продавам 6 гуми Интерко"
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Гумите са страшни,но за съжаление не са ми необходими.Имам и зимни и летни.а доколкото за тяхната цял на производство няма да са ми необходими за off-road,защото не смятам да хода скоро..или поне не с този джип..ще ме е жал Ловец и скиор съм и затова исках да знам дали ще имам проблем да ходя на лов с него ..благодаря много за мненията!

        Коментар


        • #5
          а какъв проблем има да се ходи на лов с Теракан, щом няма да е офроуд а-а, сетих се! Ще трябва да изчакаш до м. август - сега лова е забранен!
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            Като изключим времето,което остава дотогава и носталгията,проблема е,че понякога майката природа заличава горските пътища и се е стигало до доста сериозни ситуации естествено тези случки са се случвали на неподготвени джипове..не като вашите

            Коментар


            • #7
              Няма лош "джип" важното е да го караш и НАЙ-вече ДА НЕ ТИ ПУКА, защото най-добрата ОффРоад Машина е тази за която не те боли сърцето като влезнеш в гората, другото е ... техника

              Коментар


              • #8
                това ми стана чудно - хем за лов става ли, хем няма да карам офроуд
                като ти влезе дяволчето в главата и на 1 метър от асфалта може да си направиш хард-офроуд и да заседнеш
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  ...знам..преди няколко години бях на състезанието край Пловдив..не помня в кое село беше точно..тогава карах една Нива...тогава следвахме колоната по всеки възможен път и оттогава съм много запален.. А годините като ловец са ме научили да карам(твърда) добре джип и с огромно удоволствие...само като се върна да няма въпроси от рода "мило защо е надраскан джипа"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сериозен джип ли е Hyundai Terracan?

                    Здравейте,на какво може да се дължи липсата на 4х4,т.е. включвам копчето за бавни или бързи 4х4,но предния мост не върти?
                    А при дърпане на каравана няма мощност.Говоря за Теракан 163коня.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сериозен джип ли е Hyundai Terracan?

                      Първоначално публикуван от miraart Преглед на мнение
                      Здравейте,на какво може да се дължи липсата на 4х4,т.е. включвам копчето за бавни или бързи 4х4,но предния мост не върти?
                      А при дърпане на каравана няма мощност.Говоря за Теракан 163коня.
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...=69394&page=43
                      Най-вероятно е същото, като при моя кореец. Прочети страницата и ще разбереш.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Сериозен джип ли е Hyundai Terracan?

                        Първоначално публикуван от riba Преглед на мнение
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...=69394&page=43
                        Най-вероятно е същото, като при моя кореец. Прочети страницата и ще разбереш.
                        Въпроса на колегата е от преди повече от две години !
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #13
                          От: Сериозен джип ли е Hyundai Terracan?

                          Единственото което дразни е факта, че много хора питат НО малко завършват с думите: а аз, след като оправих джипа ще споделя и как го поправих! Ами как бихме си били полезни при положение, че само взимаме а нищо не даваме.
                          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                          0882 52 00 52 - Жоро

                          Коментар


                          • #14
                            От: Сериозен джип ли е Hyundai Terracan?

                            Принципно си прав Колега, но това е защото хората бият камбаната когато имат проблем, и като го решат им е през оная работа ако някой друг има такъв.
                            Пълно е с теми "Помагайте, че ми се еба мамата !" и тези които са ги започнали, като си решат проблема забравят за тях, и не само, че не драсват два реда как са решили повода за дискусията, ами и не са влизали повече във Форума след това !

                            За съжаление нищо не може да се направи.
                            Може само да се надяваме, че ще има повече членове на Форума, които ще разбират смисъла и нуждата от него, и както взимат когато им трябва, така и ще дават когато могат.

                            P.S. Накрая се отплеснах малко към диалектическия материализъм, ама нали и смисъла на повечето форуми е социален.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #15
                              От: Сериозен джип ли е Hyundai Terracan?

                              Джоу, +1.
                              Мнението ми съвпада на 100 % с твоето и се опитвам да се боря с това. Поздрави
                              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                              0882 52 00 52 - Жоро

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X