Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]477426[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477425[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477428[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477427[/ATTACH]
    Злати,с какви фланци си?Имам чувството,че твоите гуми стоят по-навън от моите,а пък сме с еднакви джанти.

    Коментар


    • От: Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

      Алуминиеви H&R фланци 38 мм.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Алуминиеви H&R фланци 38 мм.
        H&R са 30мм.

        Коментар


        • От: Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Алуминиеви H&R фланци 38 мм.
          Злати,можеш ли да го снимаш отзад?Когато имаш време естественно.

          Коментар


          • От: Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

            Злати, здравей.Надявам се да ме помниш. Аз бях със тъмно синияLand Rover. Направи ли табелката за масата под връх Ком. В събота заминавам за там и ако не си мога да я взема и да я сложа аз.Дай твои координати да се свържа с теб или ти се обади на тел. 0898-59-58-74.

            Коментар


            • От: Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

              Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
              ......... не стига, че си се обзавел с едни от най-добрите за универсално ползване гуми..........-D
              Тук има малък апостроф! Ще дойде зимата, и друга песен ще пеете! На неутъпкан сняг си като с вериги, но на заледено си като "магаре на лед"
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • От: Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

                Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                Тук има малък апостроф! Ще дойде зимата, и друга песен ще пеете! На неутъпкан сняг си като с вериги, но на заледено си като "магаре на лед"
                Пълно щастие няма.За отъпкан сняг,зимни гуми,всичко друго е компромис.

                Коментар


                • От: Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

                  Вярно, но и с АТ на втората зима е пак същото.
                  "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                  Коментар


                  • От: Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

                    Вижте, колата така или иначе се кара само по черно и в изключителни случаи в града. Асфалта е е само пътя докато се стигне до черното, така че това са гуми за гората, а не за заледени улици. А за твърд лъскав сняг освен зимна гума няма друга алтернатива, така или иначе.
                    За фланците Яро е прав, нещо пак не съм догледал, 30 мм са. Джиджо, като стигна до гаража и ще го снимам.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • От: Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

                      Алтернативата за лед са гуми със шипове. Аз си имам и на лед съм като царя на пътното. Колко са забранени слабо ме вълнува. Ако си чистят или опесачат пътищата няма да ги карам.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

                        От едно известно време, повече от година, има едно причукване при смяна на скоростите и натискане на съединителя. Днес го погледна майстора, послуша и ме прати да търся вилка и нужните джаджи, че тракането идва оттам и е време да се поправи, да не се счупи тъпата вилка. Та сега осигурявам нужното и ще отворим пак съеднителя, по-скоро пространството около него.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • От: Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          От едно известно време, повече от година, има едно причукване при смяна на скоростите и натискане на съединителя. Днес го погледна майстора, послуша и ме прати да търся вилка и нужните джаджи, че тракането идва оттам и е време да се поправи, да не се счупи тъпата вилка. Та сега осигурявам нужното и ще отворим пак съеднителя, по-скоро пространството около него.
                          А защо не вземеш пример от Пепи Петракиев и не си направиш подсилена таква??? Нито трудно, нито ложно.....
                          "Bis dat qui cito dat"

                          Коментар


                          • От: Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

                            Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
                            А защо не вземеш пример от Пепи Петракиев ............
                            Или от Гришата от Златица. . Хардлайнерски подход!
                            Груб, но ефективен!
                            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                            Коментар


                            • От: Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

                              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                              Груб, но ефективен!
                              Даже , преди две седмици , отварях пак люкчето ( вече ламаринено , с рапидни винтчета се крепи ) , за да пръсна течна грес на вилката , че проскърцваше......
                              Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно.

                              Коментар


                              • От: Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик

                                Първоначално публикуван от Greg Преглед на мнение
                                ........ ( вече ламаринено , с рапидни винтчета се крепи ) , за да пръсна течна грес на вилката , ...........
                                Ето, че си имаш вече ревизионен отвор.
                                ПП Що не го направихте на панти с шнаперче за вратички?
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X