Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб "Газ-69"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Клуб "Газ-69"

    Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
    Не съм припрян майтапя се.И защо от Опелски аааа?
    Там в Тетевен видяхме с Драго 2-3 текезесарки именно с двигатели от Опел,та за това!Единия беше със сенаторси петак,а другите два2,0i или 2,4i от Омега ,но може и да бъркам!

    Това е една от джипките която отворихме(с голям ентусиазъм и желание) с Драго,понеже ни направи впечатление вървежа и силата на мотора,но собственика се скара и затръшна капака....
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2462.JPG
Прегледи:1
Размер:228.1 КБ
ID:5252946
    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

    Коментар


    • #47
      От: Клуб "Газ-69"

      И тази съм я правил аз на Станко е малко е припрян.Сложих му 2.4 омега и моя е такъв.
      Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

      Коментар


      • #48
        От: Клуб "Газ-69"

        Собственика на Тетевенската газка с мотора от сенатор /Йонко мисля се казваше/ няма нещо, което да не сменял по трансмисията от мотора до диференциалите - прекалено е мощен и малко като го напрегне, някоя зъбчатка гърми, а тя е румънска текезесарка и е уж с по-силна трнсмисия. Добре е да има мощност в запас, но все пак конструкцията не е предвидена с такъв голям запас. И най-вече зависи от задкормилното устройство...
        0886 854 174

        Коментар


        • #49
          От: Клуб "Газ-69"

          Проблема не е от мощноста а от шофера.А относно ремонтите всичко е от приумиците на Йонко, и моя е с голям мотор па не се чупи.
          Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

          Коментар


          • #50
            От: Клуб "Газ-69"

            Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
            И тази съм я правил аз на Станко е малко е припрян.Сложих му 2.4 омега и моя е такъв.
            И други колеги вече присадиха Опелски мотори заради качеството-мощност-цена,и аз доста често се замислям за този вариант.Предлагам ти да отвориш една нова тема за твоята джипка и особеностите при монтажа на тези мотори,сигурен съм,че ще е от полза на доста хора с нашето хоби!А приемането в клуба си е регламентирано,мърдане няма,както ти е отговорил Жоро Василев!Чакаме те на следващата клубна среща!
            ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

            Коментар


            • #51
              От: Клуб "Газ-69"

              Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
              И други колеги вече присадиха Опелски мотори заради качеството-мощност-цена,и аз доста често се замислям за този вариант.Предлагам ти да отвориш една нова тема за твоята джипка и особеностите при монтажа на тези мотори,сигурен съм,че ще е от полза на доста хора с нашето хоби!А приемането в клуба си е регламентирано,мърдане няма,както ти е отговорил Жоро Василев!Чакаме те на следващата клубна среща!
              Аз мисля че на текезесареца му трябва по-голяма душа... BMW 2.0 150магаренца и спед това евентоално волгови мостове хаха
              Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

              Коментар


              • #52
                От: Клуб "Газ-69"

                Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                Аз мисля че на текезесареца му трябва по-голяма душа... BMW 2.0 150магаренца и спед това евентоално волгови мостове хаха
                Моя е с 2.4 както ти писах 125к.с. за кой мотор на бмв ми говориш не моем се сета ,и не виждам с какво мостовете на волгата са по добри .Не ти говоря на изуст пробвал съм.
                Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                Коментар


                • #53
                  От: Клуб "Газ-69"

                  За Е34 говоря Лошото е че е редови 6-ак http://www.youtube.com/watch?v=VfbWq...eature=related Ето как е монтиран на Уаз На бавните мостове слабото место им е кораната и пиниона... на състезанието вие (ако не се лъжа) в Самоков счупихте предния диф... Поздрави
                  Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                  Коментар


                  • #54
                    От: Клуб "Газ-69"

                    В Самоков едни момчета монтираха БМВ-325-192кс._въобще не съм очарован,много бързоборотен мотор,заривате за секунди.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Клуб "Газ-69"

                      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                      Ааа не! Приемането в клуб Газ69 става на среща на клуба след хапване, пийване и гласуване. Мога засега да те запиша в списъка на собствениците.
                      А аз ядох и пих но не сте ме приели в клуба. Започвам да си мисля че не ме аресвате.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Клуб "Газ-69"

                        Ела на срещата на Самоков или на Чипровци и ще те приемем. Все пак трябва по-голямо представителство от седмичните сбирки.
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Клуб "Газ-69"

                          Ако мога ще дойда с удоволствие.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Клуб "Газ-69"

                            Искам да попитам , кой от клуба ще дойдат на състезанието в Тетевен, предстоящата събота и неделя ?
                            Имам предложение и искам , като се видим да го обсъдим .

                            Коментар


                            • #59
                              От: Клуб "Газ-69"

                              Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
                              Искам да попитам , кой от клуба ще дойдат на състезанието в Тетевен, предстоящата събота и неделя ?
                              Имам предложение и искам , като се видим да го обсъдим .
                              Аз, Стоянчо и Зари ще дойдем на Тетевен.
                              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                              Коментар


                              • #60
                                От: Клуб "Газ-69"

                                Аз съм там,по жипката ше мъ познайте.
                                Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X