Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб "Газ-69"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Клуб "Газ-69"

    Здравейте колеги! Бях в отпуск и хич не съм се докосвал до мрежата. Сега, с помощта на сина ми качваме единия филм в нета и всеки може да го види. На парчета е заради условията на Youtube.com. Надявам се в понеделник-вторник да качим филма и на другата кабеларка. Ако някой желае, мога да направя копия на DVD формат. Поздрави на всички!

    Ето и адресите:

    Част 1 Част 2 Част 3

    Част 4 Част 5 Част 6

    Част 7 Част 8 Част 9
    0886 854 174

    Коментар


    • #32
      До: Клуб "Газ-69"

      Браво-перфектна организация и завиждам на всички за чудесното изкарване .Продължавай те все така и се надявам да се включа и аз когато ми е по-близо.

      Коментар


      • #33
        До: Клуб "Газ-69"

        Аз определено искам копия.Кажи кога са готови аз ще се разходя да ги взема от теб
        0885 297985,мтел-Радо
        0876 556870,виваком като домашен

        Коментар


        • #34
          До: Клуб "Газ-69"

          На 12.07.2009 приехме нови членове, като членовете на клуба се увеличиха с 8(в синьото):


          1.Георги Василев
          2.Евстатий Генков
          3.Драгомир Петков
          4.Йонко Георгиев
          5.Мишо Петков
          6.Иван Иванов
          7.Димитър Калчев
          8.Георги Попов
          9.Костадин Георгиев
          10.Петър Захариев
          11.Владимир Маринов
          12.Радослав Русинов
          13.Цветан Иванов-Кмета
          14.Георги Георгиев
          15.Цветан Иванов
          16.Веселин Василев
          17.Иван Цветков
          18.Светозар Стеев
          19.Юрий Гърбев
          20.Стоимен Георгиев
          21.Стоян Христов
          22.Лазар Маринов- Газ67
          23.Георги Илиев
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #35
            До: Клуб "Газ-69"

            Жоре Цветан Иванов ни изневери и е с уаз 469
            0885 297985,мтел-Радо
            0876 556870,виваком като домашен

            Коментар


            • #36
              До: Клуб "Газ-69"

              Аз също притежавам ГАЗ 69 и имам желание да стана член на клуба. Моля изпратете ми на пощата съвети как да стане това.
              Изпращам ви и някои снимки на моята джипка:
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #37
                До: Клуб "Газ-69"

                Браво страхотна газка колега
                Бризента кожен ли е
                0885 297985,мтел-Радо
                0876 556870,виваком като домашен

                Коментар


                • #38
                  До: Клуб "Газ-69"

                  Първоначално публикуван от krasi valchev Преглед на мнение
                  Аз също притежавам ГАЗ 69 и имам желание да стана член на клуба. Моля изпратете ми на пощата съвети как да стане това.
                  Изпращам ви и някои снимки на моята джипка:
                  ?
                  Браво, много хубава джипка!! Колега от къде си? Ако си от София ела на някоя от сбирките всеки четвъртък да се запознаем http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=66590 . Ако не си участвай във форума и напролет живот и здраве може да се видим на някоя сбирка на клуба из България
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Клуб "Газ-69"

                    Здравейте! Това ми е първото мнение във форума и се надявам след няколко месеца,и аз да се сдобия с една текезесарка,за да се включа във вашия клуб.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Клуб "Газ-69"

                      Здрасти Жоро!Записвай ме и мен в любимия клуб Марино Маринов ГАЗ 69 2.4i Тетевен 0889 555 162.
                      Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Клуб "Газ-69"

                        Ааа не! Приемането в клуб Газ69 става на среща на клуба след хапване, пийване и гласуване. Мога засега да те запиша в списъка на собствениците.
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Клуб "Газ-69"

                          Е добре.Да не ме изпуснете като член ,че като виж зели ме в друг клуб.
                          Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Клуб "Газ-69"

                            Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
                            Е добре.Да не ме изпуснете като член ,че като виж зели ме в друг клуб.
                            Колега,да нямаш покана от някой Опелски клуб?...та си толкоз припрян...Поздрави.
                            ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Клуб "Газ-69"

                              Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
                              Колега,да нямаш покана от някой Опелски клуб?...та си то
                              лкоз припрян...Поздрави.
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Клуб "Газ-69"

                                Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
                                Колега,да нямаш покана от някой Опелски клуб?...та си толкоз припрян...Поздрави.
                                Не съм припрян майтапя се.И защо от Опелски аааа?
                                Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X