Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От офроуд към супермото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: от офроуд към супермото

    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
    Има заводско сузики DRZ400 което си излиза супермото версия с фар стоп регистрация. На КТМ има също, моделите SMC.
    Другото е купуваш си крос или хард ендуро мотор, след това супермото джанти и гуми и си 6.
    A Бета дали става?

    Коментар


    • #17
      До: от офроуд към супермото

      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
      A Бета дали става?
      Става за мото но чак пък супер......
      Последно редактирано от Chinela; 07-07-08, 19:19. Причина: скромност

      Коментар


      • #18
        До: от офроуд към супермото

        Под името хард ендуро кои модели се подвизават?

        Коментар


        • #19
          До: от офроуд към супермото

          Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
          Под името хард ендуро кои модели се подвизават?
          Колега това са леките, спортни ендура - най-често са 250/450 кубика. CRF 450 X, WR 450, DRZ400, KLX 450 - сигурно има и такива които съм изпуснал, но май това е класа - ако бъркам ме поправете...

          Коментар


          • #20
            До: от офроуд към супермото

            Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
            Честно казано най ме кефи CRF450, но лошото е че май този модел е крос ....
            CRF 450R е кросовата модификация
            CRF 450X е ендуро модификацията

            За Хса, всички карали го, казват че е най-рязкото и агресивно ендуро от всички хард ендура въобще.... т.е. това е ендурото, което е най-близко до кросовите по вървеж... С правилни жигльори и изпускателна система ще стане добро и за асвалта....

            Априлията SXV 450 и 550 в световния шампионат по супермото дават най-добри резултати в последните години, но при цивилна употреба някои(по чуждите форуми) казват, че била чуплива... Но Априлията е единствения двуцилиндров(тя затова и се представя добре на асвалт) мотор в тея категории, V2 е и КПДто нормално и е малко по-напред....

            Коментар


            • #21
              До: от офроуд към супермото

              Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
              Ами дай снимки на хъскито и ако може някакви подробности за липсите.

              Ей го на.

              Липсите - пластмаси , седалка , резервоар, преден спирачен апарат, верига /има я амааа/, фар , мигачи, болтове абе горе долу това е.

              Двигателя е зле.

              С други думи трябва втори такъв /напр. катастрофирал/ та да се направи от двата един.

              Съществува естествено варианта да се събере с квото дойде.

              Иаче по книга е 60 кс. и е страшен змей.
              Прикачени файлове
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар


              • #22
                До: от офроуд към супермото

                Мерси много,точно това пояснение ми беше нужно щото и бездруго хондата най ме кефи,но незнаех че CR има и ендуро вариант а на мен точно това ми трябва-мерси.

                За Жоро са благодарностите,ако и някой каже че има за продаване CRF450X ще стане търговията.
                Последно редактирано от ceco.g; 08-07-08, 19:01.

                Коментар


                • #23
                  До: от офроуд към супермото

                  Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
                  ако и някой каже че има за продаване CRF450X ще стане търговията.
                  Бе има един нов и наточен Х... Собственика малко му трябва и е заминал , ма нека той се обади сам....
                  Обаче е цифра... страшно много тунинг има по него.... Даже е и с приплъзващ съединител - точно като за супермотото...

                  Коментар


                  • #24
                    До: от офроуд към супермото

                    Давай да го видя,тук в София ли е?Дай некви снимки,цена подробности-телефон за връзка.Аз имам в момента една ямаха R1 2005-продавам я в момента на тънка цена и като я продам веднага ще търся точно такава хонда CRF450X.

                    Коментар


                    • #25
                      До: от офроуд към супермото

                      Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                      Бе има един нов и наточен Х... Собственика малко му трябва и е заминал , ма нека той се обади сам....
                      Обаче е цифра... страшно много тунинг има по него.... Даже е и с приплъзващ съединител - точно като за супермотото...
                      Ето ме Жорка обаждам се, но колегата иска някой да му доплати а при мене май... НО знам ли???
                      Както сам каза малко ми трябвя.....

                      Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
                      Давай да го видя,тук в София ли е?Дай некви снимки,цена подробности-телефон за връзка.Аз имам в момента една ямаха R1 2005-продавам я в момента на тънка цена и като я продам веднага ще търся точно такава хонда CRF450X.
                      Ето колега заповядай...http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=33614

                      Коментар


                      • #26
                        До: от офроуд към супермото

                        Аве колега нещо не ми дава достъп до този линк,няма ли някакъв друг начин да видя това което предлагаш?

                        Коментар


                        • #27
                          До: от офроуд към супермото

                          Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                          ...Даже е и с приплъзващ съединител - точно като за супермотото...
                          Ако е колегата за който мисля - не е с плъзгащ съединител
                          С автоматичен съединител Rekluze е. Повече за плъзгащите съединители - ТУК
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #28
                            До: от офроуд към супермото

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            Ако е колегата за който мисля - не е с плъзгащ съединител
                            С автоматичен съединител Rekluze е. Повече за плъзгащите съединители - ТУК

                            Опс... грешката е моя... извинявам се ако съм подвел някой безвъзвратно

                            А аз до сега бях с убеждението, че автоматичния Реклуз е и приплъзващ при връщането на предавки.... Поне така ме водеше мойта логика....

                            Благодарско за пояснението на Гоблин и за хубавия материал в другата тема!

                            Коментар


                            • #29
                              До: от офроуд към супермото

                              Дайте да го видя тоя CRF по някакъв начин ако може.

                              Коментар


                              • #30
                                До: от офроуд към супермото

                                Не всеки кросов мотор може да се трансформира до супермото само със смяна на джантите и апаратите, на повечето от тях по-широка гума от 110 отзад не влиза, така че ще трябва и задния шарнир да се сменя. Освен това и предницата е малко по-различна на супермотото и кросовия.
                                Това обяснение"супермотото е кросов със пистови гуми" е за хора които хал-хабер си нямат от мотори или обясняващия и той не е съвсем наясно!
                                Тук има доста хора които се занимават професионално с мотори, като и продават нови такива, така че трябва те да кажат какви са всъщност разликите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X