Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да се отърва от белки,порове и др.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Как да се отърва от белки,порове и др.

    Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
    ...
    Та имам голям даже огромен проблем с къртица /поне си мисля че е само една/
    Прави многоброини тунели и вече ми унищожи две фиданки.

    Купих капани 2 бр. аз ли немога да ги сложа нещо тях ли не ги бива /понеже струват 8 лева/ . Пробвах с нафталин и пълнене дупките с вода просто се премести с метър два нататък. Съдих и някикво странно растение с прекрасни цветове обаче...

    Ако имате опит помагайте.
    Продават разни таблетки по агроаптеките, които са точно против къртици. Казвали са ми, че класическият начин е да я дебнеш като прави къртичина и да я извадиш с лопата.

    Коментар


    • #17
      До: Как да се отърва от белки,порове и др.

      залагаш се в кам 4-5 сутринта с мотиката и върти сучи.

      другия вариант е с димка в дупката.
      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

      Коментар


      • #18
        До: Как да се отърва от белки,порове и др.

        Един изпитан метод,сложи в земята празни стъклени бутилки леко наклонени около местата,където има къртичини.Когато духа в тях въздуха вибрира и ги подлудява та чак се не виждат

        Коментар


        • #19
          До: Как да се отърва от белки,порове и др.

          Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
          Един изпитан метод,сложи в земята празни стъклени бутилки леко наклонени около местата,където има къртичини.Когато духа в тях въздуха вибрира и ги подлудява та чак се не виждат
          Тук ,при нас,Русенски вилает,масово слагат на дупките по една пластмасова,двулитрова бутилка,изрязана отстрани като перка ,нанизана на арматурно желязо ,около 60 см.дълго.Забива се желязото в земята,и като подухне и най -лекия ветрец,бутилката се завърта и започва да пърпори и все по-силно,докато на къртицата и стане много шумно и се пресели в по-тих квартал,сиреч в комшията.Аз лично не съм го пробвал,но казват ,че действа,но не ги убива,а само ги прогонва,каквото всъщност правят и димките

          Коментар


          • #20
            До: Как да се отърва от белки,порове и др.

            Пиша с голямо закъснение,но сега видях темата.Та капан за пор:
            Към 60-70см пласмасова тръба с диаметър (колкото пор ),примерно ф110 ,се заравя в земята като горния край да е на кота "0".Пуска се една риба и след ден два като се вмирише пора е наврян в тръбата.
            А на заден ход няма излизане.После бой,бой...
            П.С.Само дето времето трябва да е малко по топло от сега че да се поразвали рибата.
            Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.

            Коментар


            • #21
              До: Как да се отърва от белки,порове и др.

              Е,тва ще го пробвам.просто, евтино и надявам се ефикасно.
              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
              -----------------------------------------------
              Питието определя съзнанието....
              -----------------------------------------------
              0887770735

              Коментар


              • #22
                До: Как да се отърва от белки,порове и др.

                Явно става въпрос за белка или златка(по описанието). След като живееш в къща, най-лесния начин - вземи си куче - лайка, някакъв териер, фински шпиц или др. пристрастено към този вид дивеч, хем ще си имаш домашен любимец. Само внимавай как ще го възпиташ - да не продължи случката, но с друг изпълнител.
                sigpic

                Коментар


                • #23
                  От: Как да се отърва от белки,порове и др.

                  Аз имам вила бая високо в Балкана над Искрец. Не бях ходил 2 г. и като отидох имаше според местните гнездо съсели на тавана. Не можеше да се спи от тях. До мен има вила д-р от Пирогов 111 кабинет (да не стигате до него), който бе решил кардинално проблема с всички гризачи и убийци на домашни птици, които имаше и майка му ги гледа там, като ми спомена за същия проблем, за който е темата. Ето го уреда взех го, и с две ръце Ви го препоръчвам http://tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=5&pod=2
                  Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Как да се отърва от белки,порове и др.

                    Първоначално публикуван от белята Преглед на мнение
                    Аз имам вила бая високо в Балкана над Искрец. Не бях ходил 2 г. и като отидох имаше според местните гнездо съсели на тавана. Не можеше да се спи от тях. До мен има вила д-р от Пирогов 111 кабинет (да не стигате до него), който бе решил кардинално проблема с всички гризачи и убийци на домашни птици, които имаше и майка му ги гледа там, като ми спомена за същия проблем, за който е темата. Ето го уреда взех го, и с две ръце Ви го препоръчвам http://tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=5&pod=2
                    Невърши никаква работа това вярвай ми пробвах този вариант .На мен грам неми пречеха да спя , но вунята от изпражненията им е ужасна . По едно време даже ги стрел с пушката но пак си останах на тавана.Бях купил някакъв ерозол защото жената има фобия от паяци и да напръскам но като стигнах да вилата ме удари смраднята от тези животинки и изпръсках целия на тавана , другата седмица изпръсках още един . От тогава забравиха да живеят на тавата
                    Лудак

                    Коментар


                    • #25
                      От: Как да се отърва от белки,порове и др.

                      аз съм доволен и не искам да споря, предполагам, че има и др. лекове за тия гадини. Но са си напаст.
                      Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Как да се отърва от белки,порове и др.

                        И аз ги стрелях , мятах пиратки и какво ли не, но докато не им сложих отрова не изчезнаха
                        После проблем с врабчетата , но те са си там - сърце не ми дава да ги тормозя, а на тях хич не им пука за моя сън
                        Това е риска на къща в полето и/или гората
                        Иначе и според мен нямат ефект електронните устройства ползвах два вида и ефект 0
                        Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                        :D

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: Как да се отърва от белки,порове и др.

                          Първоначално публикуван от evtimovi Преглед на мнение
                          Тук ,при нас,Русенски вилает,масово слагат на дупките по една пластмасова,двулитрова бутилка,изрязана отстрани като перка ,нанизана на арматурно желязо ,около 60 см.дълго.Забива се желязото в земята,и като подухне и най -лекия ветрец,бутилката се завърта и започва да пърпори и все по-силно,докато на къртицата и стане много шумно и се пресели в по-тих квартал,сиреч в комшията.Аз лично не съм го пробвал,но казват ,че действа,но не ги убива,а само ги прогонва,каквото всъщност правят и димките
                          Това упражнение с нанизаното шише даде ЕДИНСТВЕНО резултат, става и с празни кенчета от бира.Работи безотказно и повече няма къртичини...

                          Коментар


                          • #28
                            От: До: Как да се отърва от белки,порове и др.

                            Първоначално публикуван от joe007 Преглед на мнение
                            Пиша с голямо закъснение,но сега видях темата.Та капан за пор:
                            Към 60-70см пласмасова тръба с диаметър (колкото пор ),примерно ф110 ,се заравя в земята като горния край да е на кота "0".Пуска се една риба и след ден два като се вмирише пора е наврян в тръбата.
                            А на заден ход няма излизане.После бой,бой...
                            П.С.Само дето времето трябва да е малко по топло от сега че да се поразвали рибата.
                            Капана е безотказен за лисици работи безотказно.Като кума лиса или порчо се изучи променяхме малко капана тръбата слагахме полегнала на ръба на ровче лиско пролазва напред тръбата в ровчето и ......... лиско с гъза нагоре.Колега сподели дали хвана натрапника.

                            Коментар


                            • #29
                              От: До: Как да се отърва от белки,порове и др.

                              Капаните за къртици си вършат перфектно работата.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171129_111455.jpg
Прегледи:1
Размер:81.4 КБ
ID:5776545


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171205_124155.jpg
Прегледи:1
Размер:89.0 КБ
ID:5776546

                              Вече 6броя.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Как да се отърва от белки,порове и др.

                                Ей сега ще ти наскочат заради твърде натуралистичните снимки...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X