Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ-2169 къкво мислите за този джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГАЗ-2169 къкво мислите за този джип

    Спорд мен е от малкото произведени джипки за изтински офроуд.
    При това ако го пуснат серйно ще се продава заедно с лебедка рообари джипиес добри гуми поне съдя от тия на снимката.Все пак руския ми е слаб та на разбрах много от описанието на джипа дано некой от вас се справи по добре.

  • #2
    Ами той беше направен във времето когато всички по-големи производители решиха да пуснат модели в стил "Нео ретро", от типа на новия Бръмбар на фолксваген, Крайслер ПТ Круизер, Форд Тъндърбърд, новия Мустанг и други. От Газ решиха да се изчекнат и да реинкарнират класическата текезесарка. Та това е само прототип, няма да се произвежда серийно, даже няма да се произвежда и голямоформатния джип който бяха докарали до пред конвеира...Какво да се прави, май скоро няма да има руски леки коли - повечето заводи почват да произвеждат чужди модели по лиценз...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Мен май повече тоя ми харесва

      Ама с френсния двг F4R, 2л. на рено дето го слагаха по москвичите, ще се вдигне цената до тая на патриота и поне за мен избора е дотук.
      Повече инфо тук: http://marshal.gaz.ru/#m

      Коментар


      • #4
        Дима,

        Не можах да се удържа и прописах.

        Дорогой, моля те да обясниш какво е "реинкарнират" защото като, че ли си има една много добра българска дума - "възкресят"! Даже и на руски е много сходна! Или е вложен смисъл непонятен за средностатистическите читатели на форума?

        С най-добри чувства!

        Т.
        Good guys drive Land Rovers!

        Коментар


        • #5
          Абе да ти кажа исках да напиша "ексхумират" ама се удържах, защото при цялото ми уважение към ГАЗ мисля че старата добра текезесарка е много по-истински и сериозен джип от това мъртвородено труфило.

          А поста за индийската грозотия даже няма да го коментирам - това чудо освен че е грозно се оказва че и не блести с нищо, Патриота е на светлинни години от него. Иначе ГАЗ-овци имаха много приятен джип като разработка, обаче няма да ни е съдено да го видим уви...
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X