Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3.1TD на Grand Cherokee инфо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 3.1TD на Grand Cherokee инфо

    Може ли някой да ми даде повече информация за този мотор,какъв е по народност(знам,че Американците са скарани с нафтата)как е по показатели,надеждност,поддръжка,здравина-имах имах Cherooke с 2.5 td
    Алфа мотор -беше трагедия-вървеше страхотно но и страхотно се чупеше - благодаря ви предварително!

  • #2
    ами това е същия двигател, пак е италянски, но е по - несполучлив от 2.5 и се чупи два пъти повече. забрави
    drive alive

    Коментар


    • #3
      Go Go Go не така бе...аз имам подобен и нямам проблеми..а двигателя си е пушка..зависи все пак на колко километра е....не забравай че дизеловите двигатели са по скъпи от бензиновите...и това е един от най-икономичните двигатели на Гранд Чероки....но лукса иска жертви...давай смело...THERE IS ONLY ONE ...JEEP

      Коментар


      • #4
        да де ама нали човека трябва да знае, двигателя си е трошлив и частите не са евтини.

        всеки цилиндър е с отделна глава и общо взето проблемите се въртят там. вадят се шпилките на кобилиците, изгарят гарнитурите, главите се цепят и това се случва няколко пъти по - често отколкото на другите дизели.

        много трябва да се внимава да не е прегяван двигателя, ако това се е случвало ... лошо. по - добре търси друг 4х4 ако си решил да е дизел, ако искаш гранд чероки огледай редовия 6так и 8 цилиндровите

        но ако си авантюрист вземи дизеловото чероки и каквото сабя покаже
        drive alive

        Коментар


        • #5
          Гранд Чероки Лимитед с 4.7 НО двигател и трансмисия Куадра Драйв - това е истината.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Дискусията 'за' и 'против' монтаж на газова уредба на Гранд Чероки продължава в тази тема:

            Бензиново Grand Cherokee на газ : '+' и '-'

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X