Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

    Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
    ... много е атрактивно ...
    По повод на такива атрактивни кадри един колега бил казал на фотографите "Снимки имам много, мостове нямам" ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

      Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
      По повод на такива атрактивни кадри един колега бил казал на фотографите "Снимки имам много, мостове нямам" ...
      Само една крива джанта ! Без други поражения
      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

      Коментар


      • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

        ето и другия клип ! само че..дето не иска да ми качва този клип дето
        газя из реката а след това дет не можа да качи джипката препятсвието... разбира се че в V-BOX е никои не е безгрешен !
        очаквам и още клипове и снимки от разходката на размер 2 ГБ !)
        п.с. имам идея : нека се организираме и съберем всичките материалии ги запишем на двд с указанието за дата и мероприятие. ако вземем дискове за принтиране , то можем да изпринтираме и логото на оффроуд форума. аз си мисля че заслужаваме да носим и да имеем това лого
        сузуки среща

        7. . :http://www.vbox7.com/play:c2dfa3b9
        понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
        ********************************
        JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
        Honda Shadow VLX 600 - 1999
        FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


        0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
        Влади

        Коментар


        • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

          Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
          Ето и нова тема в която може да поствате снимките и клиповете

          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...207#post444207

          Имам молба, ако някой е направил клип на скока ми след като дръпнах Черокито да ми го прати
          )) ама ти сериозно ли го искаш това клипче..? аз..ще пия бира понеже клипчето е правено почти отзад Витарата..затова бирата ще е нещо..съвсем обикновенно..да кажем,,Старопремен..?)))))))))))))
          а как да ти го пратя...???
          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
          ********************************
          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
          Honda Shadow VLX 600 - 1999
          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
          Влади

          Коментар


          • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

            Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
            )) ама ти сериозно ли го искаш това клипче..? аз..ще пия бира понеже клипчето е правено почти отзад Витарата..затова бирата ще е нещо..съвсем обикновенно..да кажем,,Старопремен..?)))))))))))))
            а как да ти го пратя...???
            Чакам те утре да дойдеш да пием кафе че по ме бива в пазарлъците
            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

            Коментар


            • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

              Понеже се разказват морски неща в Копривщенската тема, та реших да възобновя тая тема, пък след месец ще постнем нова. Според мен е редено Ванката и Добри да кажат кога ще им е най-удобно, 14,15,16-ти август е най-добре според мен.
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                Понеже се разказват морски неща в Копривщенската тема, та реших да възобновя тая тема, пък след месец ще постнем нова. Според мен е редено Ванката и Добри да кажат кога ще им е най-удобно, 14,15,16-ти август е най-добре според мен.
                Ехаа запръв път среща на морето когато съм отпуска.Има много време но да се надяваме да мога да дойда.А каде ще е?
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                  Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                  Понеже се разказват морски неща в Копривщенската тема, та реших да възобновя тая тема, пък след месец ще постнем нова. Според мен е редено Ванката и Добри да кажат кога ще им е най-удобно, 14,15,16-ти август е най-добре според мен.
                  Подкрепям идеята, но все пак до тогава има 4 месеца. Все се надявам за поне още две срещи до тогава.
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                    Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                    А каде ще е?
                    Aз лично съм много доволен от мястото миналата година. Ако не е застроено и няма по-добри идеи от местното ръководство, аз съм ЗА - да остане същото. Асенчо, разгледай темата назад и ще видиш къде беше.
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                      Aз лично съм много доволен от мястото миналата година. Ако не е застроено и няма по-добри идеи от местното ръководство, аз съм ЗА - да остане същото. Асенчо, разгледай темата назад и ще видиш къде беше.
                      Традицията повелява да е първия уйкенд на Август.Стягайте се за тогава, мястото го знаете от миналогодишната среща
                      И аз като вас нямам търпение да дойде август и да си спретнем отново една незабравима среща.Тази година мисля да отида няколко дни по-рано и ако някой има желание да си направим къмпинг преди срещата, да заповяда
                      Организацията и подготовката ще са на още по-високо ниво, очаквайте и изненади
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                        Давайте предложения за програма, аз мисля да е подобна на миналата година само че разходката да минава и през, някои забележителности в странджа а на втория ден лешперлък, миди, рапани, скариди и бира
                        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                        Коментар


                        • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                          Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                          Традицията повелява да е първия уйкенд на Август.Стягайте се за тогава, мястото го знаете от миналогодишната среща
                          Организацията и подготовката ще са на още по-високо ниво, очаквайте и изненади
                          Извинявай, Ванка, ама традицията си повелява да е втория уйкенд на Август!!! Личи си и от заглавието на темата ако щеш!
                          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                          0888 315 794
                          LZ1UPI
                          A1 (Rh+)

                          Коментар


                          • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                            Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                            Извинявай, Ванка, ама традицията си повелява да е втория уйкенд на Август!!! Личи си и от заглавието на темата ако щеш!
                            Хах, верно че се пада втория, грешката е моя
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • От: До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                              Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                              ... и за да не скучаете съм поканил малко русалки
                              .



                              Както се казва, за всеки по нещо
                              Случайно попаднах на тази снимка и бях задължен да се регистрирам във форума само за да поздравя фотографа и да му кажа, че е голяма работа.. оцелил е точния момент и се е получила страхотна снимка. Няма нужда да казвам, че моделът му е невероятен... самодива направо
                              Успех!!

                              Коментар


                              • От: До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                                Първоначално публикуван от Vinkel Преглед на мнение
                                Случайно попаднах на тази снимка и бях задължен да се регистрирам във форума само за да поздравя фотографа и да му кажа, че е голяма работа.. оцелил е точния момент и се е получила страхотна снимка. Няма нужда да казвам, че моделът му е невероятен... самодива направо
                                Успех!!
                                Е паааа, ще почерпиш
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X