Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подробна карта на България за Garmin.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Подробна карта на България за Garmin.

    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    Като на колорадо, но само поглед от горе, ама ако ти го поддържа GPS-са. В момента го поддържат Nuvi 205, 255, 8xx и 5000.
    В момента съм с 250W да ли го потдържа?А относно картата версия 4.60 да ли ще мия пратят на мейл?Имам регистрация.

    Коментар


    • #17
      До: Подробна карта на България за Garmin.

      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      Чакай че сега се сетих: Абе ти оплакваш ли се???
      От карата на Петър не... От твоята карта също... Малко я използвам. Забутаните краища на България - Плевен и на север са слабо отразени..
      От живота като цяло - и да се оплаквам файда никаква... аз си знам...

      Коментар


      • #18
        До: Подробна карта на България за Garmin.

        Първоначално публикуван от LookuP Преглед на мнение
        В момента съм с 250W да ли го потдържа?А относно картата версия 4.60 да ли ще мия пратят на мейл?Имам регистрация.
        За 250W пише на сайта, че има 3д. Щом имаш регистрация, значи ще получиш ъпдейт.
        Светът на Владо

        Коментар


        • #19
          До: Подробна карта на България за Garmin.

          Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
          За 250W пише на сайта, че има 3д. Щом имаш регистрация, значи ще получиш ъпдейт.
          ОК Много ви благодаря за съветите.Ще чакам ъбдейта

          Коментар


          • #20
            До: Подробна карта на България за Garmin.

            Първоначално публикуван от LookuP Преглед на мнение
            ... закупих си Garmin nuvi 250W, но качената карта на България не е от най-подробните.За това искам да попитам ако някой знае нова версия нека сподели... Аз намерих нова версия на България но се копува за съжаление.

            1. Хрумна ми нещо. Това, което виждаш от картата, по принцип се регулира - с повече или по-малко подробности. Дали пък не си гледал 4,50 така, че да ти се стори "неподробна".

            2. Ако поразмишляваш колко труд и знания са вложени в тази карта, колко постоянни усилия струва нейното усъвършенстване, сам ще видиш, че се купува не "за съжаление", а защото така е редно и нормално.

            Поздрави!
            Искам България чиста!

            Коментар


            • #21
              До: Подробна карта на България за Garmin.

              Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
              1. Хрумна ми нещо. Това, което виждаш от картата, по принцип се регулира - с повече или по-малко подробности. Дали пък не си гледал 4,50 така, че да ти се стори "неподробна".

              2. Ако поразмишляваш колко труд и знания са вложени в тази карта, колко постоянни усилия струва нейното усъвършенстване, сам ще видиш, че се купува не "за съжаление", а защото така е редно и нормално.

              Поздрави!
              Да напълно съм съгласен с теб но на ли се сещаш ,че ние българите все гледаме да минем по-тънко

              Коментар


              • #22
                До: Подробна карта на България за Garmin.

                Не мисля че ще минеш по тънко!

                Разликата между нов GPS с моята карта и без нея е около 50лв, когато си копуваш нов уред и получаваш безплатно новите версии 2 години!

                Офертата за която говориш ти е 70лв първоначално и по 10 лв на всеки следващ ъпдейт, как така това ти се струва по тънко не знам...

                Дори и да си я купиш за 140лв (с включено ддс) сметни си ъпдейтите за 2 години и пак ще излезе по ветино, да не говорим че другата оферта не включва ДДС в цената, което за повечето фирми има значение.

                И между другото не е вярно че българите гледаме да минем по тънко! По мое наблюдение и сравнение с чужденците с които съм се сблъсквал българите сме си направо "плащачи"! Единствено не сме свикнали да плащаме за труд. Няма такива селяни просто като повечето чужденци които се въртят из България!!!

                Коментар


                • #23
                  До: Подробна карта на България за Garmin.

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Не мисля че ще минеш по тънко!

                  Разликата между нов GPS с моята карта и без нея е около 50лв, когато си копуваш нов уред и получаваш безплатно новите версии 2 години!

                  Офертата за която говориш ти е 70лв първоначално и по 10 лв на всеки следващ ъпдейт, как така това ти се струва по тънко не знам...

                  Дори и да си я купиш за 140лв (с включено ддс) сметни си ъпдейтите за 2 години и пак ще излезе по ветино, да не говорим че другата оферта не включва ДДС в цената, което за повечето фирми има значение.

                  И между другото не е вярно че българите гледаме да минем по тънко! По мое наблюдение и сравнение с чужденците с които съм се сблъсквал българите сме си направо "плащачи"! Единствено не сме свикнали да плащаме за труд. Няма такива селяни просто като повечето чужденци които се въртят из България!!!
                  Неме разбра правелно като казах по-тънко исках да кажа ,че да се намери из интернет пространството и да сия download-на а не ,че твоята карта е по-скъпа или нешо такова.Но за парите знам ,че труда не се заплаща и е доста тродно да се направи карта.А аз съм по съгласен да си купя от колко то да рискувам с някоя бъгня и да си скапя Garmina.Поздрави

                  Коментар


                  • #24
                    До: Подробна карта на България за Garmin.

                    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                    Картата за която иде реч едно че е 70 лв., второ се поинтересувайте от условията за ъпдейти и трето за тези пари единственото което получавате е една лоша компилация от неверни данни... Стратегията да се обявяват гръмки лозунги от рода на най-подробната карта и прочие е повече от смешна след като някой по-сериозно разгледа картата и фактическото и съдържание... Не си хвърляйте парите на вятъра... За гармин все още алтернатива на картата на Събин няма...
                    И аз не съм съгласен с това мнение!!
                    Картата на Петър се държи много добре и наистина води добре в местата, където аз се щурам из България. Освен това я пробвах на живо със задаване на директен маршрут България - Гърция (с Аутодрайва) и се справи блестящо... без да се налага преизчисляване след като навляза в територията на Гърция.

                    Един от основните проблеми и на двете карти е в това, че в стремежа си да ги направят по-атрактивни увеличават шаренийките и това затормозява видеопроцесора, особено, когато хакнеш няколко карти в един img файл...

                    Според мен Събин трябва окончателно да раздели офроуд пътищата из планините и да ги обособи в отделна рутираща планинска и офроуд карта... Но това той си решава.

                    Лично аз в момента се прехвърлих на картата на Петър (въпреки, че съм купил и двете) - просто мен повече ме устройва... И двете карти имат трески за дялане, но какво да се прави!! Все пак - те са най-добрите за момента.

                    Надявам се относително скоро да стигнем до момента, когато (както ми беше писал мой приятел в САЩ) да имаме 99,9% достоверност на информацията и достоверност на достигане на набелязаната цел!!

                    Успехи!!
                    Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                    Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                    Коментар


                    • #25
                      ..

                      Коментар


                      • #26
                        До: Подробна карта на България за Garmin.

                        Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение

                        Според мен Събин трябва окончателно да раздели офроуд пътищата из планините и да ги обособи в отделна рутираща планинска и офроуд карта... Но това той си решава.
                        Ако GPS-са ти е настроен на нормален детаил(както са на 99% от хората), офроуд пътищата въобще не се виждат на зумовете където биха "пречили" на обикновения човек. И в интерес на истината нито едни клиент не се оплакал от това на съпорт-та, ако има оплаквания мога и да направя версия без тях, но засега не виждам смисъл.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Подробна карта на България за Garmin.

                          За моя регион картата на Петър е с доста по малко грешки. Но така или иначе вече за навигация ползвам само Sygic Drive. Карал съм клиенти да си купуват и двете карти и имам наблюдения и доста тестове. Имам една Vista HCx в жабката за тракове само.
                          Последно редактирано от hgeorgiev; 05-07-08, 23:09.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Подробна карта на България за Garmin.

                            Изтеглих си картата на Петър преди 1 седмица и я тествах от Левски, Плевенско до Димитровград - БОКЛУК. Никък не е точна картата. Колата излиза от пътя. За покритието съм съгласен, че има много малки включени в картата населени места, но липсват много улици в големите градове.

                            Оригиналът е OFRM Geotrade V4.90XXX. Абе тази карта просто си е...6 - ца.
                            GARMIN nuvi 2350 LT
                            GARMIN nuvi 250W - broken display

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X