Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подробна карта на България за Garmin.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подробна карта на България за Garmin.

    Здравейте на всички, може и да има вече такава тема но съм нов в сайта и нея открих.Та значи закупих си Garmin nuvi 250W, но качената карта на България не е от най-подробните.За това искам да попитам ако някой знае нова версия нека сподели.Благодаря ви предварително.Аз намерих нова версия на България но се копува за съжаление.
    Последно редактирано от Pacific; 30-06-08, 16:53.

  • #2
    До: Подробна карта на България за Garmin.

    Обади ли им се да попиташ каква карта , аджиба, продават? Иначе най-добрата карта за БГ си се продава, няма как Тук можеш да прочетеш за нея.
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • #3
      До: Подробна карта на България за Garmin.

      Ами значи картата ми е версия 4.50 ( 31.03.2008 ) искам да знам да ли има нещо по-подробно
      Последно редактирано от Yaro; 03-07-08, 11:28.

      Коментар


      • #4
        До: Подробна карта на България за Garmin.

        Ми ако не те устройва, виж тук .

        Коментар


        • #5
          До: Подробна карта на България за Garmin.

          Да много добра ми се струва тази карта виждал съм я.Май ще се дават 70 лв.

          Коментар


          • #6
            До: Подробна карта на България за Garmin.

            Картата за която иде реч едно че е 70 лв., второ се поинтересувайте от условията за ъпдейти и трето за тези пари единственото което получавате е една лоша компилация от неверни данни... Стратегията да се обявяват гръмки лозунги от рода на най-подробната карта и прочие е повече от смешна след като някой по-сериозно разгледа картата и фактическото и съдържание... Не си хвърляйте парите на вятъра... За гармин все още алтернатива на картата на Събин няма...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              До: Подробна карта на България за Garmin.

              Смея да твърдя обратното, защото аз съм разглеждал и тествал двете карти. Не знам кой, как и с какво е компилирал картите, но от позицията на потребител, по отношение на населените места, картата на Петър е по-подробна. Относно рутирането, най-вече пак в населени места (пробите са правени в Бургас и Пазарджик) се справя доста по-добре, по отношение на затворени и еднопосочни улици.
              Отдавна има и трета, също рутираща, карта на България за Гармин, но тя не влиза в "класацията" защото е безплатна и е далеч от качеството на коментираните две карти...
              За съжаление и по двете карти има още много да се работи, а това, че има вече конкуренция в създаването на карти за Гармин е само от полза за нас - потребителите.
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • #8
                До: Подробна карта на България за Garmin.

                Смея да твърдя, че картата на Петър е супер точна в Плевенска област - лично сме правили двамата корекцийте на Плевен, а Гулянци и общината са си мои!
                Картата е вързана за всички съседни държави и гранични пунктове и рутира през границите с другите карти спокойно!
                Като база данни е много пълна , а обновяванията са много качествени и чести и големи!
                За цената да не говорим!

                Коментар


                • #9
                  До: Подробна карта на България за Garmin.

                  Първоначално публикуван от LookuP Преглед на мнение
                  Ами значи картата ми е версия 4.50 ( 31.03.2008 ) искам да знам да ли има нещо по-подробно
                  Изчакай още няколко дена, новата версия 4.60 ще е с адреси в 17 града, блокове в 23 града и над 100 населени места с възможност за търсене на улици. Отделно има стотици забрани, информация за ограничения които ти се показват на ГПС-са ако е от по-новите, възможност за показване на релеф(ако модела на Гармин го поддържа) и най важното - направена е с оригинален софтуер на Гармин, който е единственият 100% съвместим с уредите!
                  Последно редактирано от Yaro; 03-07-08, 11:38.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Подробна карта на България за Garmin.

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...889#post415889
                    Ама вие за без пари ли ще почнете да я раздавате?! Нали всичко беше много скъпо?! точно по тази тема някога започнах работата си във форума с червени негативни точки!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Подробна карта на България за Garmin.

                      Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...889#post415889
                      Ама вие за без пари ли ще почнете да я раздавате?! Нали всичко беше много скъпо?! точно по тази тема някога започнах работата си във форума с червени негативни точки!
                      Ами от първоначалната цена не мога да свалям, защото както знаеш плащам на гармин, но не им плащам годишно, а само когато давам нов код на клиента Той някой беше писал че ако имам възможност и безплатно ще правя картата, но това е най доброто което мога да направя за вас в момента

                      Което ме подсеща за още един + към моята карта: получавате я 24м безплатно!!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Подробна карта на България за Garmin.

                        Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...889#post415889
                        Ама вие за без пари ли ще почнете да я раздавате?! Нали всичко беше много скъпо?! точно по тази тема някога започнах работата си във форума с червени негативни точки!
                        Чакай че сега се сетих: Абе ти оплакваш ли се???

                        Коментар


                        • #13
                          До: Подробна карта на България за Garmin.

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                          възможност за показване на релеф(ако модела на Гармин го поддържа)
                          Релеф в 4,60? Като на Колорадо ли или с изолинии? Трябва да поразуча по-новите ГПС-и и ако е 3Д като на Колорадото да се замисля за ъпдейт на картата и ГПС-а, понеже ползвам ОФРМ без Геотрейд
                          Светът на Владо

                          Коментар


                          • #14
                            До: Подробна карта на България за Garmin.

                            Като на колорадо, но само поглед от горе, ама ако ти го поддържа GPS-са. В момента го поддържат Nuvi 205, 255, 8xx и 5000.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Подробна карта на България за Garmin.

                              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                              Като на колорадо, но само поглед от горе, ама ако ти го поддържа GPS-са. В момента го поддържат Nuvi 205, 255, 8xx и 5000.
                              Tова е добра новина Благодаря за информацията
                              Светът на Владо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X