Обява

Свий
Няма добавени обяви.

помогнете subaru vivio 1.0 94 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • помогнете subaru vivio 1.0 94 г.

    здравейте приятели от самото начало искам да ви кажа че не разбирам много от коли прочел сам всичко от форума за това субару но ми предстои след две седмици да си купя кола и сам се насочил кам мнего чувам много противоречиви мнения за тази кола но ако може да ми отделите малко внимание специално за това субару недостатаци и предимства и когато утивам да я гледам какво е наи важно да се гледа ще се радвам хората които разбират и имат такава кола да дадат по един савет за което благодаря предварително

  • #2
    До: помогнете subaru vivio 1.0 94 г.

    Здравей,
    за съжаление не мога да ти дам съвет за конкретният модел, но тъй като съм карал Субару Легаси мога да изкажа мнение за марката. Субару е страхотен автомобил но... в Б-я няма сервиз в който да ти поемат някаква гаранция за каквото и да било. Няма никакви части за тези автомобили, освен консумативи (не вярвай на приказките от сорта "Субару не се чупи"). Аз така повярвах и за това се наложи да си карам колата на автовоз до Германия, заради гръмнал двигател и скоростна кутия(автоматик) и то станало по вина на един псевдосервиз "Субару". Та с две думи - ако имаш поне откъде да се снабдяваш с части можеш да я взимаш. Ако не - тук цените им са с пъти по високи от Гърция или Германия.
    http://www.nakladkibg.com
    накладки, спирачни дискове, съединители

    088 8613380

    Коментар


    • #3
      До: помогнете subaru vivio 1.0 94 г.

      благодаря ти за савета и аз това го обмислям проблема е частите и сервиза но си мисля да поема това неудобство за сметка на малкия размер относително нисак разход и разбира се 4х4 то човек докато не се опари няма да се откаже

      Коментар


      • #4
        До: помогнете subaru vivio 1.0 94 г.

        Не можах да разбера в кой форум си прочел всичко - тук или във Subaru-форума (http://www.subaru.bg/forum). Вярно е, че и там има оскъдно инфо за Вивио, но поне щеше да забележиш че има хора, които могат да намерят части, както и няколко читави майстори.
        Вярно е, че частите няма да са евтини, но толкова малки коли с 4x4 са жива екзотика (Subaru Justy/Vivio, Citroen AX 4x4, Fiat Panda 4x4)

        Коментар


        • #5
          До: помогнете subaru vivio 1.0 94 г.

          добре приателю загарбваме частите и ремонта кажете ми нещо как да я избера вера ходих да гледам една такава общо взето беше добре на ваншност има малки сабележки ражда малко но ядва се но като погледнах двикатела видях че има омасляване аколо гарнитурата мисля че това е сериозно и се отказах споделете ващо мнение не говоря за няколко капки а за доста масло казаха ми че се получава от прегряване или пак сипано много масло цената е добре

          Коментар


          • #6
            До: помогнете subaru vivio 1.0 94 г.

            вивиото е доста проблемно субару. карах такова преди години и се отчаях.много интересно като решение и като върви е с голям фактор на ''удоволствие'', ама по често не вървеше.двигателя е страшно слабо място.и досега ги гледам със симпатия, но не бих си купил.иначе да играеш карти в него и за излети като идея е фантастично.но не се подлъгвай.това е моя опит....сметни си това и единствената друга негова алтернатива- Л300 на Митсубиши.ти си знаеш...
            надявам се да съм помогнал.успех със търсенето.
            висете отпуснато

            Коментар


            • #7
              До: помогнете subaru vivio 1.0 94 г.

              Омасляването или е от спукана гарнитура на капака или двигателят "духа", т.е. заминал си е. Всеки монтьор, който си разбира от работата може да установи причината. Ако искаш да го купуваш, задължително го прегледай в сервиз иначе ще патиш.
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X