Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ръждопреобразовател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ръждопреобразовател

    Когато вече съм го намислил, малко ми трябва някой да ме подкокороса и да го почна. Като мине температурния екстремум, ще се пробвам, пък ще пиша какво е станало.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
    "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

    Коментар


    • #32
      От: ръждопреобразовател

      Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
      Когато вече съм го намислил, малко ми трябва някой да ме подкокороса и да го почна. Като мине температурния екстремум, ще се пробвам, пък ще пиша какво е станало.
      Аз не бих опитвал такова нещо без противогаз. И това не е шегичка.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #33
        От: ръждопреобразовател

        Задължително сложи маска на устата и носа,защото е силен и е кофти да се вдишва!Аз пръскаш шасито на джипа със същия на Лакпром,тъй като пристигна от Германия с доста ръжда!Пръсках с ръчна помпа ама на хубаво и топло време,след което оставям да изсъхне и след това измивам с вода.Пак оставям да изсъхне и нанесох грунд за метали,сив.Резултата беше повече от добър,но повече мога да кажа след като мине зимата!!!Но този преобразовател определено си го бива и действа бързо!Ръждата побелява!

        Коментар


        • #34
          От: ръждопреобразовател

          Пробвах с четка на няколко детайла с по-проста форма. Побеляха, а не почерняха, както съм свикнал след преобразувател. Спазих упътването и ги измих с маркуча. Като изсъхнаха, станаха целите бели, все едно съм ги посипал с брашно. Като си прекараш пръста, обираш бял прах. Аз прашни повърхности досега не съм боядисвал, затова пак ги мих, този път с парцал и четка. Спряха да цапат пръстите /почти/. След цялата тази разправия се отказах от този преобразувател, измих ръждясалите детайли с водоструйката и боядисах направо с 3 в 1. Ще видим как ще се държи във времето.
          На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
          "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X