Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PATROL Y160/Y260 или GR? /за гората/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • PATROL Y160/Y260 или GR? /за гората/

    Простете на невежия , ама каква е раликата м/у G и GR !
    Нещо ме яде едно червейче - PATROL G 2.8 TD къса база , мотора по инфо от собственика е RD28T . Кажете нещо по въпроса !
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

  • #2
    в ОРД има много хубава статия за патрол http://www.off-road-drive.ru/index.php?link=164271 ... 2.8ТД мотора бил по-добър за всеки ден, а за гората - 4.2Д!

    би трябвало да е доста по-добре от Тераното, дори само заради възможността да сложиш големи колела...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      Тедо , единственото което ме превлича е точно това ! Просто днес го гледах и му вземах мярка за едни 35'' гуменетки !Направо крещеше :,,КУПИ СИ ГОЛЯМ ЪГЛОШЛАЙФ'' ! Знаеш , че имам особено отношени към любимото ТЕРАНО ,но размерът на гумите( сега се опитвам да му наместя 31'') ме тормози като хемороид
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • #4
        принципно този двигател е доста слаб и с 35¨ ще върви ужасно и ще го намразиш веднага. бъди релист 33'' е една добра цифра за гуми
        drive alive

        Коментар


        • #5
          Много изчерпателна статия ! Ех , както се казва ,,Колкото повече , толкова повече" иска ми се 4,2 , ама немаа !
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #6
            доколкото знам има и един 6 цилиндров бензин около 4 л. доста подходящ като се изкл. разхода
            drive alive

            Коментар


            • #7
              А между другото на кой Патрол се казва "G"? Аз знам за 160 и 260 (познати в Австралия като MQ) и GR (в Австралия като GQ).

              Първоначално публикуван от churov
              ...Знаеш , че имам особено отношени към любимото ТЕРАНО ,но размерът на гумите( сега се опитвам да му наместя 31'') ме тормози като хемороид
              Моят е 260, с RD28T и 31/10.5/15 влязоха като вкъщи. Онзи ден ходих до Саранци, двигателя се държи перфектно! 130 ги вдигна с лекота и ги държи на 3000 оборота.

              Ето една интересна статия от много-уважавания Кирасир относно фит на 35-ци на Патрол (като моя).. Естествено, ресьорите над моста...

              http://www.monsters.4wd.ru/tun/lekar/lekar.shtml

              Коментар


              • #8
                Ами де да знам ,чорбаджията каза че бил G !В PATROLA и 33'' влизат без никакъв проблем ! Аз най- бих искал на TERRANOзавъра да му хакна по-големки !В момента 31'' влизат , ама в крайна горна точка , като потъне колелото опират ! Иначе хич не ми се ще да го подменям(terrano -то)!Разликата в годините м/у моето МПС и конкретния патрул е Жестока !
                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                0899187766

                Коментар


                • #9
                  Янко, подмяната на 5-годишна кола с 15-годишна, без климатик и куп други удобства, не е много разумно. Я по-добре не се занимавай с щуротии! За тези потапяния, дето си ги намислил ти трябват маска и акваланг, а не високи гуми!
                  NISSAN PATROL 2.8TD

                  Коментар


                  • #10
                    преди няколко месеца се продаваше патрол 4.2Д дълга база във... ВАРНА
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      Тедо:
                      ,,преди няколко месеца се продаваше патрол 4.2Д дълга база във... ВАРНА ''
                      най-вероятно имаш в пред вид този на Пламен! все ми е в акъла Да не е каран офф преди това!
                      Petio-beliata:
                      ,,Я по-добре не се занимавай с щуротии! ''
                      Петре , ако не се занимавах с щуротии , нямаше да съм в този форум и я ми кажи кво щяхме да правим всяка неделя , а?
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • #12


                        Ще си седите при жените и няма да можете да се вредите за дистанционното за телевизора
                        Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                        Коментар


                        • #13
                          Подигравай се ,Павка , ама и твоят ред ще дойде !
                          ,,Човек , колкото и добре да живее ,рано или късно се ЖЕНИ!"
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • #14
                            доколкото знам патрола който Пламен продаваше беше бензинов 4.0i с развалена скоростна кутия обаче не знам може и да бъркам джипа ама човека си е същия:

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X