Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

    Аааа колега тия да ги немаме, не може да имаш най-хубавото АТВ, сега най-хубавият джип...ми ти така както си тръгнал и мотор ще си купиш и тогава вече ще се разправяме лично...
    Яворе какво да ти пожелая бре човек...само едно. Когато хванеш златната рибка в бургаския залив ТО, ТЯ ДА ТЕ ПОМОЛИ ДА И ИЗПЪЛНИШ 3 ЖЕЛАНИЯ...

    Коментар


    • #32
      До: TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

      Обади се като дойде време да я регистрирате в КАТ, искам да погледам малко сеир ще си взема и апарата да го документираме
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #33
        До: TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

        Яворе, честито.
        Знаеш ли дали са правени някакви промени по трансмисията? С тези 44" - ки "щатните" пиньон и корона не биха се чувствали много добре. Вероятно хората са се погрижили това да не е проблем.

        Коментар


        • #34
          До: TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

          Ехаааа...44-ки-мечта...Честито,Ява.Ама това,за плажа,не е интересно.Там се минава с Голф...(Питай Добрин).Чакай малко деа подкарам КИА-та,че имам в предвид едни местенца...Сметай се за поканен!!!
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #35
            До: TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Аааа колега тия да ги немаме, не може да имаш най-хубавото АТВ, сега най-хубавият джип...ми ти така както си тръгнал и мотор ще си купиш и тогава вече ще се разправяме лично...
            Яворе какво да ти пожелая бре човек...само едно. Когато хванеш златната рибка в бургаския залив ТО, ТЯ ДА ТЕ ПОМОЛИ ДА И ИЗПЪЛНИШ 3 ЖЕЛАНИЯ...
            Страшно пожелание ми заби!!!! Мерси !!! А мАтор имах и го продадох сега не мога да реша какъв искам, голям проблем да знаеш.

            Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
            Яворе, честито.
            Знаеш ли дали са правени някакви промени по трансмисията? С тези 44" - ки "щатните" пиньон и корона не биха се чувствали много добре. Вероятно хората са се погрижили това да не е проблем.
            Горе някъде писах короните и пиньоните са сменени, за друго не знам, ще я оглеждам в петък дано да пристигне.

            Коментар


            • #36
              До: TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

              Направо ми скъса главата с тази тупалка,остава вече само хеликоптер или вертикално излитащ самолет.И повече патрони.

              Коментар


              • #37
                До: TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

                Първоначално публикуван от tuni Преглед на мнение
                Направо ми скъса главата с тази тупалка,остава вече само хеликоптер или вертикално излитащ самолет.И повече патрони.
                За какво са ми патроните

                Коментар


                • #38
                  До: TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

                  Да се гръмнат завистниците. В петък съм на линия и пръв ще я видя. И ще направим представяне в списанието на това чудовище.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #39
                    До: TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Да се гръмнат завистниците. В петък съм на линия и пръв ще я видя. И ще направим представяне в списанието на това чудовище.
                    Ще имам нужда от помощ бая още има за довършване. А представянето ще поизчака малко да ъпгрейднем с броня и лебедка и други благинки от Вромос

                    Коментар


                    • #40
                      До: TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

                      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                      Обади се като дойде време да я регистрирате в КАТ, искам да погледам малко сеир ще си взема и апарата да го документираме
                      Привет!
                      Наистина ще бъде голям сеир с ченгетата...
                      Честито и от мен...
                      Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                      .................................................................................................
                      Е. Абу

                      Коментар


                      • #41
                        До: TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

                        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                        За какво са ми патроните
                        Истинските парфюми за мъжа са бензин,нафта,масло и кордит(бездимен барут)

                        Коментар


                        • #42
                          До: TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

                          Първоначално публикуван от tuni Преглед на мнение
                          Истинските парфюми за мъжа са бензин,нафта,масло и кордит(бездимен барут)
                          И потта, честно пролята, докат лежиш под джипа.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #43
                            До: TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

                            Колата надмина очакванията ми, явно е правена от кадърни хора, върти ги тези големи 44" без проблем и автоматика въобще не се мъчи.
                            Оказа се че вътре има МНОГО МНОГО музика с 6 усилвателя .

                            А ето как се слага аларма на монстърче

                            Коментар


                            • #44
                              До: TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              И потта, честно пролята, докат лежиш под джипа.
                              Абе Злати, той ако легне под джипа каква пот ще хвърля? Ми то и прав трудно ще го стига за ремонти а легнал само за сянка

                              Коментар


                              • #45
                                До: TOYOTA HILUX SURF MONSTER'че вече е мое

                                А дали ще побере още по-големи гуми

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X