Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет за покупка на Hyundai Galloper???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    .....проблема е като свикнеш и започнеш и с леката кола да ги минаваш тези дупки като с джипа.
    B+

    Коментар


    • #32
      Абе не става... след първото минаване си възвръщаш навиците да заобикаляш много бързо, щот си си прехапал езика
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #33
        момчета става дума за пасат5, а те са помпа дюза и разхода при 110 е под 6 т.е. пак на половина спрямо галопера. Ясно че при 200 е повече. Обобщено казано : всеки средностатистически автомобил харчи наполовина спрямо средностатистическия джип.А по-добрата проходимост е безпорна. .......и аз карам джип

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от superMAX
          .......и аз карам джип
          Е това може само да ни радва
          B+

          Коментар


          • #35
            е то било лесно да те зарадва човек

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от superMAX
              е то било лесно да те зарадва човек
              Колко му трябва на човек?
              B+

              Коментар


              • #37
                за това става въпрос /Галопер/





                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #38
                  Аз споделям мнението , че ако не ти трябва джип е по-добре човек да си вземе лека кола!На мен обаче ми трябва и то много !..А защо , ми незнам !
                  PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                  КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                  0899187766

                  Коментар


                  • #39
                    Леката кола в България си е жива грешка...никакви коли повече. Имал съм и коли и джипове...не става братче, колата те ограничава отвсякъде.
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #40
                      Първоначално публикуван от quadra
                      Леката кола в България си е жива грешка...никакви коли повече. Имал съм и коли и джипове...не става братче, колата те ограничава отвсякъде.
                      Мдааа. Баш си е така. Който не вярва - да мине от Хладилника до Симеоновско шосе покрай Завод за безалкохолни напитки. Или да се разходи по асфалтираните (с извинение ...) пътища в района на Брезник.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #41
                        чак до Брезник ли да търсиме дупки

                        човек може да си потроши колата и без да си излиза от квартала
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #42
                          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                          чак до Брезник ли да търсиме дупки

                          човек може да си потроши колата и без да си излиза от квартала
                          E, няма само за софийски дупки да говорим де. Все пак София не е България, а пък колегата приказва за България.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #43
                            Re: Моля за съвет за покупка на Hyundai Galloper???

                            Аз по въпроса за песъчинките и мухите по предното стъкло - имам приятел в америка и ми прати за хюндай акцент едно викат му хуудпротектор. обличат част от предния капак и бронята с кожа, а отгоре на предния капак пак от кожа има зашити два паралелепипеда а-25мм в 25мм с 250мм че ей тая джаджа прави завихряне пред предното стъкло и мухите не се размазват по него същото се отнася и за дребните песъчинки, а пък калъфа като цяло не нарушава покритието на предния капак и бронята излезе ми около 100 долара. лошото е, че търсих за мерцедес, бмв - за нашите модели няма. виж, за джипки въобще не гледах
                            [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                            Коментар


                            • #44
                              Re: Моля за съвет за покупка на Hyundai Galloper???

                              това маи не е за тази тема

                              Коментар


                              • #45
                                До: Моля за съвет за покупка на Hyundai Galloper???

                                Гледам темата за галопера и общо взето чета добри отзиви и за да не отварям нова тема реших да попитам по запознатите следното. Тъи като ас несъм идеално запознат със тази марка а имам намерение да си закупя джипка по голямичка за риболов предимно - тази ми се вижда подходяща. та въпроса мие какво ви е мнението за големия мотое 3000 кубика тд. И тои ли пак се движи около 100 - 110 км ч. или е по бърз. Намислил съм да си взема дълга база 3000 тд интеркуллер. гледам в мобиле де има по 5-6000 евра на по 100 000 км във идеално състояние. някои запознат ли е сполучливи ли са тези със голямия мотор ?? Ще ви бъда благодаре за малко инфо. Благодаря предварително за вниманието на офф роударите към моия въпрос

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X