Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мутанти (Wrangler)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мутанти (Wrangler)

    Опитах се да кача тези неща в темата за Wrangler но явно още не работят всички връзки в новия сайт и не стана, надявам се когато се постегне сайта че ще има възможност модераторите да ги прехвърлят там. Ето собственно и снимките:











    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    като истинска жена в лошо настроение им намерих кусур - седалките им не ми сеструват подходящи

    Коментар


    • #3
      Определено седалките са по лоши от на моят .
      LZ1VMH

      Коментар


      • #4
        Определено са си стандартните седалки, като се вижда че са с неопренови калъфки. На белия пък са спортни, виждат се дупките за четриточковите колани.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Доста широко стъпват. Сигорно тунинга е на пари колкото десетина джипа като моят . Интересно е как завива жълтура. Вариантите са, че има два волана или, че завива неправилно с задните гуми. Иначе един такъв дълъг с визия на Уралка ще ми пасне . Ако не беше продал твоят можеше да съчлениме от двата един. Кво да правиш съдба. Моят все още се продава. Дал съм егати ниската цена. Пък и знаеш че го рециклирах почти целият. Какво ли ти го хваля. Ще взема накрая да ти го подаря. Без това взе много скъпо да ми се връзва. Накрая като си говорихме с близнаците ме отсекоха, че с този тунинг джипа все още нестава за гората. Неееестаааа Рааазбииириш. Вари го печи го без як тунинг освен за пред кафенето за друго не става. С две думи жено-трепач.
          LZ1VMH

          Коментар


          • #6
            Абе гледам го аз и му се облизвам като куче пред колбасарница, ама няма парички...Иначе до сега да съм ти го купил... ама нейсе, мизерия...
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от quadra
              Абе гледам го аз и му се облизвам като куче пред колбасарница, ама няма парички...Иначе до сега да съм ти го купил... ама нейсе, мизерия...
              Хааайде купиго. Че пък аз за уазка (Патриот) съм се наканил. Голямо ,силно,удобно пък и руско.Патриот -мечта. Както казва Алекс - ти сервиз си имаш . Проблемите са дребни.
              LZ1VMH

              Коментар


              • #8
                Няма парички бре човек, няма нужда да ме агитираш, ти знаеш. Яд ме е че машината е яка и някой ще я купи за тази цена и ще и се радва, а аз само ще си мечтая за нея....ама като няма-няма...
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от goldy
                  Моят все още се продава. Дал съм егати ниската цена. Пък и знаеш че го рециклирах почти целият. Какво ли ти го хваля. Ще взема накрая да ти го подаря. Без това взе много скъпо да ми се връзва.
                  Карай си го машината е трепач.И малко по малко ще стане и за гората.
                  B+

                  Коментар


                  • #10
                    този последният ако не забелязвате е съчленен от 2 вранглера с други мостове, малко голямо хамърче е станал

                    Коментар


                    • #11
                      колега карай си вранглера и полека ще го направиш какъвто трябва
                      drive alive

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Kaishin
                        този последният ако не забелязвате е съчленен от 2 вранглера с други мостове, малко голямо хамърче е станал
                        Не само последния, и жълтия в началото (не този с трите моста) и той е съчленен... а за този последния някъде бях прочел че е по-широк от Намъра с десетина сантиметра...
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от quadra
                          а за този последния някъде бях прочел че е по-широк от Намъра с десетина сантиметра...
                          Трябвало е да го направят с поне 4 чистачки.
                          http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                          Коментар


                          • #14
                            Все тая, те така и така не чистят нищо, даже на оригиналния...
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              ония първия е доста по тесен ама пак е разширяван де, а последния си е двоен

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X