Обява

Свий
Няма добавени обяви.

RAV4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • RAV4

    Добри джипки ли са TOYOTA RAV4 2004 модел какво мислите за тях

  • #2
    Добра колица е, но не е джипка. Нека външния вид не те заблуждава - това е просто един по-височък автомобил. Като пътно поведение са много добри, но като проходимост (ако мога така да се изразя) са посредственни. Зависи за какво ще се ползва. Ако е за заснежен и заледен път и чат-пат качване на някой заснежен тротоар става, ама за по-сериозно - уви не.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      задния дифиринциал е с повишено вътрешно триене какво означава това

      Коментар


      • #4
        означава че ще те държи в завоите, когато е хлъзгаво

        това не е оффроад машина, никога не яа изкарвай извън асвалта, това винаги води до викане на трактор и много чувствителни разходи за реставрация
        drive alive

        Коментар


        • #5
          вярно е, че има такива, който са като високи коли - такава има в двора на шефа ми, неговата дори няма 4х4 но мисля, че там основната дума има бъдещия собственик - общо взето каквато си я поръчащ гакава ти я продават

          а доколкото знам по-старите модели са си съвсем джипки

          Коментар


          • #6
            ами аз съм е изкарвал изван пътя на кал,пясък,и на 3 гуми сам бил нямам никакви проблеми е сега не е някво трасе за off-road но пак е се е справяла

            Коментар


            • #7
              Виж, това което ти го смяташ за някакво сериозно постижение повечето от машините тук даже няма и да разберат че се движат по нещо различно. И даже няма демултипликатор...веднъж се опитаха да извадят от една преспа една затънала кола и така се разсмърдя на изгоряло феродо...нали се сещаш - газ на полусъединител...
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Re: RAV4

                Първоначално публикуван от hummer
                Добри джипки ли са TOYOTA RAV4 2004 модел какво мислите за тях
                Въпросът е без логичен отговор. Добри за какво? Със сигурност за нещо са много добри а за друго не...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  Точно затова казах - добри коли са, но посредственни джипки.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от hummer
                    ами аз съм е изкарвал изван пътя на кал,пясък,и на 3 гуми сам бил нямам никакви проблеми е сега не е някво трасе за off-road но пак е се е справяла
                    Ами аз карам Suzuki Grand Vitara 2004 където ми падне, за някой не става за OFFRoad но за мен е перфектна, ако се съмняваш във възможностите на твоя автомобил дай да те повозя с нея, ще ти хареса.

                    Коментар


                    • #11
                      сузукито клко коня е и някаде оставал ли си с него а и ръчка ли е

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от hummer
                        сузукито клко коня е и някаде оставал ли си с него а и ръчка ли е
                        2.0TD 115к.с. А дали е ръчка не знам но аз го ръчкам здраво,тези който са излиза ли на неделните разходки кажете нещо де.Гледай това.
                        https://htftp.offroad-bulgaria.com/b...f0%e0%202.0TD/

                        Коментар


                        • #13
                          М/у 2-те май сузикито бих избрал. Гледал съм с удивление кви ги върши.

                          Коментар


                          • #14
                            rav4 e 2000 150ks i ot nego sam dovolen 4esno kazano i izvan patia i na patia me kefi

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от hummer
                              rav4 e 2000 150ks i ot nego sam dovolen 4esno kazano i izvan patia i na patia me kefi
                              Това е най важното теб да те кефи.
                              Обади се да покараме заедно да се покефиш още.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X