Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Познавате ли този УАЗ под прикритие?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Познавате ли този УАЗ под прикритие?

    Какво ще кажете за този звер Някой знае ли на кой е?Засичах го тия дни по пътя към Тетевен.
    Прикачени файлове
    Screw The Rules!®

  • #2
    До: Познавате ли този Уаз под прикритие?

    Ако е бил в това състояние (с регистрационнна табела от стария образец), вероятно няма да може да се вижда по пътищата. Иначе водачът рискува глоба в размер почти на цената на возилото.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #3
      До: Познавате ли този Уаз под прикритие?

      че рискува е вярно но по селата е пълно с рискуващи,инак и аз съм го виждал

      Коментар


      • #4
        До: Познавате ли този Уаз под прикритие?

        Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
        Ако е бил в това състояние (с регистрационнна табела от стария образец), вероятно няма да може да се вижда по пътищата. Иначе водачът рискува глоба в размер почти на цената на возилото.
        Нашите УАЗки в Бяла Слатина се движат и без регистрационни табели но се срещат по пътищата
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #5
          До: Познавате ли този Уаз под прикритие?

          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
          Нашите УАЗки в Бяла Слатина се движат и без регистрационни табели но се срещат по пътищата
          А не бива.

          Закон за движението по пътищата:
          ...Чл. 175. (1) (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) Наказва се с лишаване от право да управлява моторно превозно средство за срок от 1 до 6 месеца и с глоба от 50 до 200 лв. водач, който:

          1. управлява моторно превозно средство, което не е регистрирано по надлежния ред или което е регистрирано, но е без табели с регистрационен номер или табелите с регистрационния номер не са поставени на определените за това места;


          2. (изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) е поставил или използва устройство за подаване на светлинен или звуков сигнал, предвиден за автомобил със специален режим на движение, без да има това право;

          3. откаже да предаде документите си на органите за контрол или по какъвто и да е начин осуети извършването на проверка от органите за контрол;

          4. откаже да изпълни нареждане на органите за контрол и регулиране на движението;

          5. наруши задълженията си като участник в пътнотранспортно произшествие;

          6. при пътнотранспортно произшествие, в което няма участие, откаже необходимото съдействие с моторното превозно средство.

          (2) (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) За повторно нарушение по ал. 1 наказанието е лишаване от право да се управлява моторно превозно средство за срок от 1 месец до 1 година и глоба от 150 до 300 лв.

          Нали се опитваме да заприличаме на истинска европейска държава. Ако всеки си казва "абе, това не е за мен, че то виж другите какво правят", до никъде няма да стигнем.
          И нека да не се сърдим, "че сме на този хал", защото положението е такова, понеже много хора го карат "през просото" и по системата "да прекарам някого и да врътна някоя далавера"

          Може пост-а ми да е оф-топик, но съм на мнение, че не бива да се поощряват незаконосъобразните действия на когото и да било.
          Поздрави.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • #6
            До: Познавате ли този Уаз под прикритие?

            Много харесвам такива комбинации!Провокират ме да намеря едно старо шаси и някакавао автомобилно купе и да ги хибридизирам.

            Коментар


            • #7
              До: Познавате ли този Уаз под прикритие?

              то пък в България нали са едни пътища... :>
              Screw The Rules!®

              Коментар


              • #8
                До: Познавате ли този Уаз под прикритие?

                На теория,колегата е прав,но ако трябваше да спирам,в гората.всички,руски машини без номера или стара регистрация,отдавна да са ме гръмнали някъде.

                Коментар


                • #9
                  До: Познавате ли този Уаз под прикритие?

                  В гората не важи ЗДП.
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Познавате ли този Уаз под прикритие?

                    Първоначално публикуван от мурселин Преглед на мнение
                    че рискува е вярно но по селата е пълно с рискуващи,инак и аз съм го виждал
                    Сигурен съм почти на сто процента,че и гражданска отговорност нямат!Вярно,от немотия го правят хората,но не е "гот" така.
                    Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Познавате ли този Уаз под прикритие?

                      Има ги достатъчно такива. Най-често шаси от УАЗ или текезесарка, и купе от волга, във всичките и варианти.

                      Виждал съм едно-две изглеждащи доста атрактивно, и явно правени с мерак. Даже продаваха едно подобно, само че с по-новото волгово купе. Разни металици, хромирания и т.н. Продаваха го за 4500лв. в една автокъща. Беше си и с номера и с всичко.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Познавате ли този Уаз под прикритие?

                        Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                        На теория,колегата е прав,но ако трябваше да спирам,в гората.всички,руски машини без номера или стара регистрация,отдавна да са ме гръмнали някъде.
                        Ти полицаи ли си бре момко
                        0885 297985,мтел-Радо
                        0876 556870,виваком като домашен

                        Коментар


                        • #13
                          До: Познавате ли този Уаз под прикритие?

                          Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
                          Ти полицаи ли си бре момко
                          Не,си ли личи "по-умните"мисли който ръся от време на време.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Познавате ли този Уаз под прикритие?

                            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                            Не,си ли личи "по-умните"мисли който ръся от време на време.
                            Луд умора нема,само се поти!!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Познавате ли този Уаз под прикритие?

                              А, така-а-а! Сега освен УАЗ си имаме и полицай под прикритие
                              LZ1GYY
                              0898 436 956

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X