Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем след проблем и малко за дисциплината!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем след проблем и малко за дисциплината!!!

    Петък вечер е. Време за купон , време е да бъдем малко от малко модерни.За петъчните купони подготовката е дълга.След като се изкъпах и дезодорирах,се качих на кантарчето в нас и се изкефих адски много , че то показа завидните 64 килограма.Погледнах се в огледалото и там видях един добре разцепен , с обиколка 27 см. бицепс.Стана време да се обличам и днес реших да разбия женските сърца с ансамбъл от розава тениска Сислей,тъмно син прилепнал белт-бътъм джинс и лятно сабо.И точно тук дойде голямата дилема, която едва успях да реша в напредващото време.През седмицата ходих няколко пъти до Кенвъло и когато един заблуден купувач си изхвърли талончето за томболата на Кенвъло-едно от най-важните събития по Графа,аз го гепих и го попълних. Днес бях сред поканените на тегленето на томболата,дори бях нещо повече-един от печелившите.Когато ръката на управителката Деси Феята , в която съм влюбен като първокласник в кака Лара от Милион и 1 желания изтегли името Генади Гигов се оказа , че печеля диадема.Зарадвах се от начало, но ето сега вечерта тази награда се оказа и дар и проклятие.Да си я сложа ли, да не си ли я сложа?
    То добре, че за подобни неща , гениите от телевизия "Планета" са измислили SMS рубриката "Оракул".Пращаш си едно съобщение от 4 лева и гадателят ти отговаря с ДА и НЕ на въпросите.Тази рубрика , заедно с рубриката"Пусни SMS, за да разбереш коя фолк звезда си" не веднъж са ме карали на концерти на Пайнер , да крещя с пълно гърло "Тенкс, Планета ТВ", когато някоя от фолк певиците взриви тълпата с фразата "Полудяваме ли".
    След като "оракула" ми отговори с ДА,аз сложих диадемата. Да не забравяме нещата на които съм ви отварял:Колкото по-метросексуален си , толкова по-голям е шанса да станеш идол на тийнейджърките.Приготвих се за вечерта , когато се раззвъня Нокиа-та ми с панел - имитация на модела 8800,с който се сдобих благодарение на маститите си връзки из Илиенци.Оказаха се нашите, които искаха да поговоря с брат ми , за това , че ходи с по голяма жена от него и се мести да живее с нея в тях. По принцип няма лошо, проблема е , че брат ми е на 5 години и е пламнала любов между него и госпожата в детската градина-сигурно сте чели по вестниците.Та проблема във връзката им сега е , че брат ми се чувства възмъжал и настоява , когато го къпат майка ми и жена му,това да става по бански, докато женската част в батъла иска той да е дибидюс.Друг проблем е, че брат ми със спестени пари този сезон си закупи чисто нов скейтборд и гаджето му вдигна нечовешки скандал , че го е взел, за да избива комплекси и да съблазнява младите момичета.Пред раздяла са , а се обичат.Това ме е яд.Зарязах и червило и всичко и се изстрелях към дома им. Дръпнах го на страна да си поговорим по мъжки и му викам:"Брат ми, какво не си доволен-къщата ти къща,масата ти сложена,жената ти жена,защо се държиш така???" , а той ме контрира с въпроса"Защо котаракът гарфийлд говори, а Джеки-не?" Объркан е! Реших да го оставя сам с мислите му и се изнизах.Не е хуббаво все пак да се бъркаш в взаймоотношенията на двама влюбени,не искам после виновен да излезна аз.Спирам пред Червило , влизам си в бялата стая, след като се подигравах 10 минути на една двойка, че не ги пускат и се запътих да се прегърна с другите унисекс -фешън пийпъл-вече и аз се обърквам кой беше момче и кой момиче, За това целувам наред.И както си говорехме и им отварях очите, че вместо да плащат безумни пари за истински енергетици, могат спокойно да си вземат някакви хапчета Мезим форте и ако дамата, която почерпят се разписка , да почнат да се нервират , че дилъра ги е измамил.В Червило влезнаха куки на проверка.Накараха ни да извадим всичко от джобовете си-аз имах 10 лева, гуми, дъвка и лична карта, но станах свидетел как изкараха позорно двама души от доскотеката и ги натовариха на някъде.
    Сега много хора като четат това нещо си задават въпроса:Тоя па защо ни занимава с такива глупости , д...а наркомана?!?!? и Какво общо има това с ендурото?. Да , ама има много общо. Смятам , че дисциплината-в семейството,в дискотеката и навсякъде, както и размахването на твърда ръка и щипката агресия са нужни на ендурото.Защото именно демонстрацията на подобни неща отличава истински метросексуалният мъж от ЕМО-то(Емоционално Малтретиран Обект-тия дет си режат вените за няма нищо).Нали не искате , докато се усетите ,нашият спорт да замяза на сбирщина ревльовци????На сбирщина хора, които не са готови да посрещнат предизвикателствата на живота?Ето аз днес справих ли се с диадемата-справих се, успокоих ли ревливия ми брат-успокоих го, преглътнах ли атаката на куките -преглътнах я.За това ви предлагам.Нека има повече твърдост на състезанията.Поне от страна на публиката.Предлагам на следващото състезание, комисията ендуро да ни предостави доволно количество пръчки,камъни и развалени домати, с които да можем да замеряме участниците,които паднат и не могат да продължат по-нататък.Не смятате ли, че като ги окуражаваме, ние окуражаваме бъдещите лузъри?


    П.П.: На вниманието на господин Хаджиев.Днес при срещата с полицията се заговорих с един от тях и той ме светна , че SWAT е американска полицейска специална част за борба с тероризма, а не както си мислех : Swat-Sex With A Teenager.Съжалявам за лошите вести , но ние с теб не сме SWAt и не ставало дума за нас по медиите. Гадно,но факт!!!

  • #2
    До: Проблем след проблем и малко за дисциплината!!!

    Трябва да ви съберем със Симеон някоя вечер и да гледаме от страни.Голямо шоу ще направите.
    П.С.Браво!!!

    Коментар


    • #3
      До: Проблем след проблем и малко за дисциплината!!!

      Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
      Петък вечер е. Време за купон , .........
      Нищо не каза,къде ходи,след като се издокара толкова яко?
      B+

      Коментар


      • #4
        До: Проблем след проблем и малко за дисциплината!!!

        Моят френд Генди (аз така му викам, защото се знаеме още от Бар Луна) е абсолютно прав. Как изразяваме хейта си към тези, които са карали по Раковска, но са подминали Гурко и в миг на умопомрачение са решили да завият по жълтите павета смисълта: "все тая къде, нали важното е да е купон" ??? , или към тия които идват в Червило-меката на фешъна, облечени за хиляди долари, но смардящи на лук и ракия или тия, които не зацепват изкуството на DJ Rush и не си вдигат ръцете, когато той ги призове с парчето: Пут йор хендс ъп ин ди еър ?
        Тези заблудени същества - фолк лъвове, леопардеси и фърсттаймери ги наказваме с презрителен поглед, преминаване през тях все едно ги няма, предреждаме ги на тоалетната, като не им даваме шанс да се оплачат, настъпваме им уж без да искаме острите обувки, пускаме им незабелязано Мезим Форте в питиетата, лепим си дъвките в псевдо прическите им направени за 7лв. при кварталната бръснарка, въпреки че без дъвка думите някак не звучат фешън, но няма значение правим всичко това, даже да ни струва партитайма, за да опазим фешъна чист.

        За това Збити е прав. Да опазим ендурото чисто. Нека публиката решава кой е достоен да й доставя забавление във следващите кръгове и кой не е за там. Ми не е приятно да гледаш някакви самозванци как се търкалят. Има кеч по телевизията за това нещо.

        Освен това крайно време да се въведе фейс контрол на съзтезанията. Не може да се кара с оранжев мотор и син екип. Какво значение имат времената щом на публиката й се завива свят следейки с поглед антиучастника по затвореното трасе?

        Има и друго нещо , което ме притеснява...Както е задължително всеки участник да има GPS, така трябва да се задължи да има камера на мотора, за да се вижда после черно на бяло от къде е минал и за колко време, пък и да може спорта да получи по-голямо медийно покритие, да привлече за спонсори големи фешън лейбъли, както е при манекените от Формула 1.

        Вярвам , че г-н Хаджиев - човек с усет към стила и модерното ще се намеси компетентно по тези въпроси- въпроси за оцеляването на любимия ни спорт.

        Коментар


        • #5
          До: Проблем след проблем и малко за дисциплината!!!

          Точно така.Този спорт или трябва да е манекенски или изобщо да го няма.

          Коментар


          • #6
            До: Проблем след проблем и малко за дисциплината!!!

            не не, двамата сте уникални.
            crf450 supermoto

            Коментар


            • #7
              До: Проблем след проблем и малко за дисциплината!!!

              Ха! Някой Бар Луна ли каза?

              Поздрави
              Тодор Томов
              =============================
              Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
              Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

              Коментар


              • #8
                До: Проблем след проблем и малко за дисциплината!!!

                Збития го хапе кравата ,ама яко
                Където Бирата, Там и Аз...

                Коментар


                • #9
                  До: Проблем след проблем и малко за дисциплината!!!

                  Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                  Збития го хапе кравата ,ама яко
                  не бе колега, КУЧЕТО го хапе.
                  crf450 supermoto

                  Коментар


                  • #10
                    До: Проблем след проблем и малко за дисциплината!!!

                    Аз не знаех че на 4ти километър им дават компютри
                    Където Бирата, Там и Аз...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X