Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво мислите за Българското черноморие?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво мислите за Българското черноморие?

    Пускам тази тема защото ми е болно да гледам какво се случва в тази държава.Вчера се върнах от почивка която беше на централното ни черноморие,близо до с.Равда.Какво ми направи впечатление,всичко беше застроено старите ученически лагери и бунгала са съборени и на тяхно място са построени малки хотели,от години не бях ходил в тази част на черноморието но изглежда отвратително.Между Равда и Несебър всичко е застроено какви са тия архитекти които дават разрешителни за тези строежи,няма ли хора които да ги контролират писна ми!!!! Това не е държава!!!! ."Всички държави си имат мафия,а в България мафията си има държава"-това твърдение майче ще излезе вярно.
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

  • #2
    До: Какво мислите за Българското черноморие?

    Помниш ли миналата година, колко народ се изнесе на почивка в Гърция?

    Коментар


    • #3
      До: Какво мислите за Българското черноморие?

      Прав си братко.....за съжаление това е горчивата действителност.Докато търпим Догановци със сараите им и Масларовските хотели които никнат като гъби/даже и на скорошното състезание в Ст.Загора беше организирено да се спи в х.Артемида -собственост на Масларова/,така ще е.Нас просто си ни управлява мафия.
      Говорим как да караме в Националните паркове и как да запазим природното си богатство,но няма да се учудя ако в скоро време и там закипи оживено строителство.Плевела се изкоренява от дъно,ако само го скъсаш от горе ,той продължава да е на нивата и да никне.Поздрави.
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • #4
        До: Какво мислите за Българското черноморие?

        Искаш ли да наравим, няколко обиколки из Гърция и Турция със съответни фоторепортажи - Photo Guid ? Да се синхронизираме колеги, така че до началото на Август да имаме, алтенативни маршрути, в близките 600 километра. Симеон, вече е дал един маршрут до Дрвен Град.
        Стига с тая лудост по нашите курорти ! Няма да участваме !
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • #5
          До: Какво мислите за Българското черноморие?

          Мен ми харесва черноморието.
          Наистина преди години когато нямаше толкова хотели беше по-добре , но и сега не е зле .
          Просто вече не е за хора които искат голямо спокойствие .

          Коментар


          • #6
            До: Какво мислите за Българското черноморие?

            Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
            Пускам тази тема защото ми е болно да гледам какво се случва в тази държава.Вчера се върнах от почивка която беше на централното ни черноморие,близо до с.Равда.Какво ми направи впечатление,всичко беше застроено старите ученически лагери и бунгала са съборени и на тяхно място са построени малки хотели,от години не бях ходил в тази част на черноморието но изглежда отвратително.Между Равда и Несебър всичко е застроено какви са тия архитекти които дават разрешителни за тези строежи,няма ли хора които да ги контролират писна ми!!!! Това не е държава!!!! ."Всички държави си имат мафия,а в България мафията си има държава"-това твърдение майче ще излезе вярно.
            Жалко ..за природата.Питаш за Равда...възмущаваш се ..и то с основание!Там онези строежи ги строят мойте "съграждани" ..
            Ние си имаме Президент, а той си има Г-н Стойков..Неговите момчета направиха стоителни фирми..и преди няколко години започнаха Равда..
            Дюни не е достатъчно.., сега Равда...съвсем скоро ще започнат и Шабла..В наща държава всеки има нечия благословия..Паричките трябва да се легализират и инвестират ..и в строителство на Туристически обекти!!
            Истинските мозъци се намират в Политическите централи и службите..

            Няма кой да им се опре - нито има Гражданско общество , нито закони..Природозащитните организации са така анемични и жалки, както и всеки един митинг в днешни дни..Няма да убиждам населението..то трябва само да се хвали...и да се дава за пример!!!
            Когато под носа ти вземат всичко хубаво от земята ти , от мястото наречено Родина, а ние ..мълчим ..това е резултатът!!!
            СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

            Коментар


            • #7
              До: Какво мислите за Българското черноморие?

              Сега се присетих, че миналата година бях пуснал анкета на тема къде ще почивате.

              Интересно ми е развитието по въпроса, защото аз тази година категорично отказвам да почивам по нашето черноморие. Може би за няколко години напред.

              Коментар


              • #8
                До: Какво мислите за Българското черноморие?

                Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
                ... тази година категорично отказвам да почивам по нашето черноморие. Може би за няколко години напред ...
                От 2 години нашето черноморие сме го зачеркнали дебело като място за почивка. Двата ни кратки престоя покрай състезанията във Варна през тази година само затвърдиха решението ни.

                Да си пълнят скапаните хотели със социално слаби и пенсионери от Европа, докато все още идват такива!
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  До: Какво мислите за Българското черноморие?

                  Той пазара на услугата ще си каже думата,но за съжаление май ще е твърде късно...И у нас ще се събарят фалирали хотели,но за жалост прекрасната ни природа ще е в историята.Не може Турция,която няма и половината ни потенциал като природа,да бъде с класи над прехваленото ни крайбрежие...Боли ме,защото турците никога не са имали нашите дадености,а въпреки всичко ни удрят в земята по много показатели.Те пясък от майната си карат,а ние серем върху това,което майката природа щедро е изсипала върху земите ни.Ма имаше една приказка за златната кокошка...
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какво мислите за Българското черноморие?

                    Първоначално публикуван от Маги Преглед на мнение
                    Мен ми харесва черноморието.
                    Наистина преди години когато нямаше толкова хотели беше по-добре , но и сега не е зле .
                    Просто вече не е за хора които искат голямо спокойствие .
                    А приятно ли ти е докато отмаряш от горещото слънце някой да работи с къртача в съседната сграда?А уж били спрени всякакви строителни работи.
                    Все по често си задавам един въпрос,защо се строят толкова хотели като все по-малко хора ходят на почивка в нашите курорти.Дали това не е метод за изпиране на откраднатите пари на народа
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • #11
                      До: Какво мислите за Българското черноморие?

                      Че е гнусно място. За пръв път в България виждам московско задръстване. Днеска около Ахелой - час и половина за 2 километра. Причината - невменяем рейсаджия и също толкова вменяеми катаджии.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Какво мислите за Българското черноморие?

                        Стефане, що не звънна, бре човече... минал си край Бургас, а като капак и аз киснах в това задръстване... Хех... само ако съм преполагал, че си наоколо...
                        За черноморието и да си говорим тука, файда йок, както казват комшиите... Това, че няколко хиляди души от форума няма да дойдат на почивка, изобщо не променя нещата. Снощи с Васко (Vatito), докато си пиехме лимонадата в Равда, гледах грейналия нов дворец в Несебър и се чудех, колко ли пари му е срувал на Милен Велчев (казват, че бил негов). Трябва да се е пребил от бачкане, докато ги изкара... Марин е прав, плевелът се скубе из корен!
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Какво мислите за Българското черноморие?

                          Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                          Помниш ли миналата година, колко народ се изнесе на почивка в Гърция?
                          И Турция. Ако забелязвате София е празна. И си мисля, че е заради промо-пакетите преди топ сезона.
                          Но за родния туризъм или хубаво или нищо.
                          Сетиха се / а някои още не са/ твърде късно. Нещата се оценяват, след като ги загубиш.
                          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Какво мислите за Българското черноморие?

                            Щото и Мишо бързаше, и мене ме чакаха в болницата.
                            Но изводът е все тоя - мястото е гнусно даже за напълно непретенциозен човек в спешна командировка. За каква почивка да говорим?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Какво мислите за Българското черноморие?

                              аз от Варна, ходя на о-в Тасос на море... Какво да говорим, то е трагедия нашето..... И не е само от новите строежи и прането на пари с безмислени огромни дворци. Няма сервиз. Никъде по черноморието няма сервиз. Няма къде да отидеш по нашето Черноморие и да те спечелят с добра оферта, отлична храна и прекрасно обслужване. Гъркът собственик на таверна или дори 5 етажен хотел идва да те здрависа на входа и да ти зададе няколко приятелски въпроса,после жена му и децата му ти сервират... а като се нахраниш те питат дали си доволен и какво ти е харесало. Турчинът те кара да се чувстваш, сякаш си най-специалния му гост. Българчето те кара да се чувстваш все едно си някакъв навляк и си му отишъл на гости в чистия хотел или ресторант или къща за гости в най-неподходящия момент...
                              Така че съм отписал почивките в БГ зи по специално по Черноморието за неопределено бъдеще.... И не само заради грозното застрояване....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X