Обява

Свий
Няма добавени обяви.

сузуки др250с тракане !!!! помагайте СПЕШНО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • сузуки др250с тракане !!!! помагайте СПЕШНО

    миналата година на мотора му сменихме ангренажната верига помеже пракаше доста сега пак почна да се обажда (от какво е това???? ) дали пак е за смяна и ако може да ми предложите майстор които да го поглене и да види какво му е и да се поправи ако може някой покраи габрово !!!!!
    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
    ||=|| (()) ||\|| ||)) //-\\™

  • #2
    До: сузуки др250с тракане !!!! помагайте СПЕШНО

    Веригите менте изкарват точно една година или зависи колко си карал около 4-5000 км. Истинските вериги са на фирмата МОРЗ и са японски ,в магазин "Ендуро" в Ст.загора са по 90лв.Жълта продълговата плоска кутийка с черни надписи. Когато си купиш оригинална верига от представителството на дадена японска марка мотоциклет идва верига на същата фирма но в оригинална опаковка и доста по-скъпа.На звената странично има щампована буквата ''М''. Но има и имитации на тази фирма и тези вериги не карат дълго,изглеждат по същия начин но материала от който са направени изглежда светъл и лъщят ,докато при истинските металът стои тъмно сив матов ,което се дължи на термообработката.
    Стефан Дянков

    Коментар


    • #3
      До: сузуки др250с тракане !!!! помагайте СПЕШНО

      Първоначално публикуван от diskusa Преглед на мнение
      Истинските вериги са на фирмата МОРЗ и са японски ,в магазин "Ендуро" в Ст.загора са по 90лв.Жълта продълговата плоска кутийка с черни надписи.
      Аз съм крайно недоволен от марката МОРС! Сменил съм 3 Вериги за три лета. Кутийките са им точно такива: Жълти, с черен надпис. Може и от ментетата да са-незнам! На мен обаче ми подшушнаха, че на едно място видели един кашон с празни кутийки на тази фирма-т.е. може би опаковат от тези на метър. Купувал съм си и от Гърция и тя толко време изкара-един сезон.
      За мен качествените вериги са D.I.D.
      "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
      А+
      LZ1DRZ

      Коментар


      • #4
        До: сузуки др250с тракане !!!! помагайте СПЕШНО

        Има и "наливни" точно това се помъчих да обясня............
        Стефан Дянков

        Коментар


        • #5
          До: сузуки др250с тракане !!!! помагайте СПЕШНО

          вазможно ли е да е от клапани??
          ||=|| (()) ||\|| ||)) //-\\™

          Коментар


          • #6
            До: сузуки др250с тракане !!!! помагайте СПЕШНО

            затворете темата !!!
            ||=|| (()) ||\|| ||)) //-\\™

            Коментар


            • #7
              До: сузуки др250с тракане !!!! помагайте СПЕШНО

              Първоначално публикуван от diskusa Преглед на мнение
              Веригите менте изкарват точно една година или зависи колко си карал около 4-5000 км. Истинските вериги са на фирмата МОРЗ и са японски ,в магазин "Ендуро" в Ст.загора са по 90лв.Жълта продълговата плоска кутийка с черни надписи. Когато си купиш оригинална верига от представителството на дадена японска марка мотоциклет идва верига на същата фирма но в оригинална опаковка и доста по-скъпа.На звената странично има щампована буквата ''М''. Но има и имитации на тази фирма и тези вериги не карат дълго,изглеждат по същия начин но материала от който са направени изглежда светъл и лъщят ,докато при истинските металът стои тъмно сив матов ,което се дължи на термообработката.
              Веригите менте са купени от гр Казанлък от магазин Мотомания,
              Аз си купих верига-силова и изкара 200-300 км
              Там в този магазин всу=ичко е менте.Не може само да ебаваш хората.
              Собственника е супер Дебил и се отнася с хората отвратително.Не пазарувайте от там за да не се ядосвате.

              Коментар


              • #8
                До: сузуки др250с тракане !!!! помагайте СПЕШНО

                MORSE принадлежат на Borg Warner (правят какво ли не, автоматични кутии и прочие). Повечето читави разпределителни вериги (включително и оригиналните от магазина) са Borg Warner, но не са задължително Morse. Веригите на Pro-X например са от Borg Warner.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X