Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оплаквания от МИРКАТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Оплаквания от МИРКАТ

    Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
    Горане, няма смисъл от отрицателни емоции. За некоректните търговци имам 2 наказания, едното е, че не ходя повече там, другото е, че разправям на всичките си приятели, затова адмирации на колежката разказала патилата си тук. Явно в България власт няма и ние сами трябва да се пазим.
    Танасе не така. Какво общо има властта в България с тази работа. Не че съм и фен. Нали за това е конкуренцията и всичките видове средства за информираност. Всеки да си прецени сам какво, защо и от кой да купува.

    Коментар


    • #32
      До: Оплаквания от МИРКАТ

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Танасе не така. Какво общо има властта в България с тази работа. Не че съм и фен. Нали за това е конкуренцията и всичките видове средства за информираност. Всеки да си прецени сам какво, защо и от кой да купува.

      На това му викат измама, а тя е предмет на някакъв кодекс...
      Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

      Коментар


      • #33
        До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ! И все пак...

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        Няма как и да не сте доволен, при положение че пишете от същия компютър от който бе пуснато и официалното становище на Миркат в ето тази тема
        Ххехехех стига бе немога да повярвам , че може да има такива мърши. Б...си смешниците са тия
        Mazda N1

        Коментар


        • #34
          До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ! И все пак...

          Първоначално публикуван от offfroader Преглед на мнение
          Аз пък съм изключително доволен от МИРКАТ. Служителите са професионалисти, отзивчиви и си свършват работата качествено. Нямам забележки към тях.
          Леле колко сте ЖАЛКИ!

          Коментар


          • #35
            До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ! И все пак...

            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
            Няма как и да не сте доволен, при положение че пишете от същия компютър от който бе пуснато и официалното становище на Миркат в ето тази тема:

            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=52544

            В ето този пост:

            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...6&postcount=36

            Клакьорите тук не са много на почит. Мошениците клакьори - още по-малко.

            А, между другото - в чест на горното "честно" и "непредубедено" мнение от "щастлив клиент" променям заглавието на темата на това което трябваше да бъде от много време насам. На спечелилите - честито
            @ Goblin: не мога да ти опиша признателността ти за публичната констатация на този факт. изпитвайки на собствен гръб как "Служителите са професионалисти, отзивчиви и си свършват работата качествено" го докарвах все до преремонт и липса на контрол над колата. именно затова ми беше мн обидно пристрастното и пропагандистко поведение на една масовка от сузуки форума, където всеки, който говори "лошо" за миркат е лъжец, незадоволен от живота и бива хулен и му бива забраняван достъпа и правото на изказ - нищо от фактите не са факти, ако са неудобни на Миркат. A от Миркат са винаги N1.

            МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ПОЗВОЛИ ИСТИНАТА ДА ИЗЛЕЗЕ НАЯВЕ !!!

            Коментар


            • #36
              До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ! И все пак...

              ОТ ТОВА ГУБИ САМО МИРКАТ И ТЕХНИТЕ КЛИЕНТИ
              Последно редактирано от ozidi; 22-06-09, 20:29.

              Коментар


              • #37
                До: Оплаквания от МИРКАТ

                Хей, имам ново Сузуки СХ 4 4х4. Дано да не изпитвам патилата на колегите, които са имали и имат в Миркат. Аз лично 2 пъти съм бил в сервиза и нямам оплаквания, но не съм имал сериозни ремонти- смяна масло. Бяха учтиви, други впечатления нямам.

                Коментар


                • #38
                  До: Оплаквания от МИРКАТ

                  Проблемът е,че няма хора за работа.
                  Всеки иска да получава мекото ама ...
                  В Миркат е същото -клиент съм им вече 5 години и имам ли възможност не стъпвам там.Лошото е че навсякъде са така.Или млади мочета да се обучават ,или мързеливци или некадърници.
                  Който може що годе да работи си работи на частно и за да отиде в сервиз иска мнооого пари.Ама не да ги изкара ,а да ги получава.
                  Съжалявам ако някой се почувства засегнат.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Оплаквания от МИРКАТ

                    Първоначално публикуван от dmaistor Преглед на мнение
                    Хей, имам ново Сузуки СХ 4 4х4. Дано да не изпитвам патилата на колегите, които са имали и имат в Миркат. Аз лично 2 пъти съм бил в сервиза и нямам оплаквания, но не съм имал сериозни ремонти- смяна масло. Бяха учтиви, други впечатления нямам.
                    ПАЛИ ОТ ГОЛЕМИТЕ СВЕЩИ! всяка събота, и веднъж месечно плащай на поп за молебен! Не че всички сузукита дефектират, но дефектира ли - знаеш...

                    Сериозно обаче - във форумите можеш да прочетеш много за недоглеждания, особености, и най-важното: начини за избягване !!! Обикновено има статии за + и - на всеки модел, но те не са изчерпателни.

                    Аз примерно се спасих от ненужен ремонт на мотора, с откачане на маркучето за картерните газове. То си е фабричен дефект на мойта витара. Описание на точният проблем и решение намерих в бразилски форум. Има доста и по щатски, канадски и британски форуми. Руснаците са техничари, но само констатират проблемите в темите които съм намерил. Може би отскоро си играят с тези боклуци

                    Коментар


                    • #40
                      От: Оплаквания от МИРКАТ

                      Моят опит с тия лекета от сервиза им опира до един псевдо-търговец на Герена, който пробутва buy back колите на старо. Такова отношение към клиенти досега не бях виждал никъде. Едва ли не ми крещеше през половината време на огледа, а накрая като му казах, че искам да я закарам на сервиз да я прегледат направо полудя. Явно очакваше да му метна 19 хилки на доверие. Интересното е, че отношението му не беше лично - с всички, които говори на живо или по телефона докато бях там се държеше по същия начин. Не знам как очакват тоя човек да продаде и връзка домати.

                      Между другото след огледа му се обадих представяйки се за друг човек искащ да види колите с молба да ги измият, ако случайно не са (а те не бяха и тази, която харесах така беше омазана по предната броня, че не се виждаше ръжда ли е, мръсотия ли е). Обясни ми се, че колите ходели по 2 пъти месечно на автомивка и че сега не можело, щото там нямало кой да мие коли. Дрън-дрън, и двете не бяха близвани откак са ги взели от предишните собственици.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Оплаквания от МИРКАТ

                        Здравейте,

                        Дали нещата са се променили значително в последните 7 години при гаранционното обслужване и поддръжка. Или марката трябва да се избягва заради Миркат?
                        Четох за доста проблеми даже и за хора които са се отказали от гаранцията поради съмненията за използване на евтини масла и консумативи по време на гаранционно обслужване.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Оплаквания от МИРКАТ

                          Вече има и други дилъри на Сузуки. При нас представителя на Тойота вече ги продава, че даже и Фиат.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X