Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оплаквания от МИРКАТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ!

    Просто нямам думи Ако някога имам възможност да си купя нова кола ,то със сигорност няма да бъде от МИРКАТ
    0887632135-Краси

    Коментар


    • #17
      До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ!

      Мойта история с тях е смешна, Преди десетина години офиса ни беше близо до техният (в Студенски град) и аз се отбих да позяпам, един навъсен човек ме напъди и от тогава (чисто субективно), не се интересувам от тях и покрай тях от колите който продават

      Коментар


      • #18
        До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ!

        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
        Мойта история с тях е смешна, Преди десетина години офиса ни беше близо до техният (в Студенски град) и аз се отбих да позяпам, един навъсен човек ме напъди и от тогава (чисто субективно), не се интересувам от тях и покрай тях от колите който продават
        Редно е да го намериш, и да го почерпиш здравата
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #19
          До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ!

          И аз съм им имал проблеми с тях - когато имах Витара
          Голяма гюрултия дигнах и нищо .....
          Винаги имат почти всичко на склад и много често казват - че нямат в момента дадената част, а като дойде някой "наш" човек и хоп няма проблеми
          Последно редактирано от Leam; 25-04-09, 13:49.

          Коментар


          • #20
            До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ!

            Време е да приключим с тези византийци!
            0887 526 564/ 0897 933 755 /

            Коментар


            • #21
              До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ! И все пак...

              Възможно по-малко контакти с тези хора.Карам Сузуки и за една резервна част ми взеха двойно повече пари при условие ,че цените не са променяни.Моя беше грешката ,че не поисках касова бележка или фактура.Тези хора явно нехаят ,че от тази фирма си изкарват хляба и че по този начин губят клиенти.Явно толкова им е умствения капацитет,че могат да са само мошеници на дребно.

              Коментар


              • #22
                До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ! И все пак...

                Жалко за хубавата марка!! Явно не си струва човек да купува ново СУЗУКИ особено от Миркат.

                Коментар


                • #23
                  До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ! И все пак...

                  ИЗВИНЕТЕ ВСИЧКИ, просто в началото съм се заблудил.

                  Както в друга тема описах, накрая си направих сам ЕКУ. Това показва ясно, че СУЗУКИ няма подръжка в България. В най-неизгодна позиция са тези, които си купуват нов автомобил. Но и тези с втора ръка са засегнати.

                  Всеки трябва сам да прецени, дали може да си подържа сузукито САМ (ако си купи. Нямам предвид сам да човърка, но трябва да намери сам майстор, който ще може да го поправя, и трябва да намира сам части с прилично качество. Аз почовърквам, щото иначе пък пада ГОЛЕМО ЧАКАНЕ.

                  Коментар


                  • #24
                    До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ! И все пак...

                    Аз пък съм изключително доволен от МИРКАТ. Служителите са професионалисти, отзивчиви и си свършват работата качествено. Нямам забележки към тях.

                    Коментар


                    • #25
                      До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ! И все пак...

                      Първоначално публикуван от offfroader Преглед на мнение
                      Аз пък съм изключително доволен от МИРКАТ. Служителите са професионалисти, отзивчиви и си свършват работата качествено. Нямам забележки към тях.
                      Май сте се регистрирали тук специално да искажете благодарност към тия от миркат.След като първият ви пост е в тази тема май намирисвате не ами направо воните Репутация се оправя с отношение към клиентите а не с писане във форумите.Всеки който ви е сърбал попарата е наясно за какво иде реч!
                      Последно редактирано от Goblin; 21-05-09, 19:07.
                      "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                      Коментар


                      • #26
                        До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ! И все пак...

                        Първоначално публикуван от offfroader Преглед на мнение
                        Аз пък съм изключително доволен от МИРКАТ. Служителите са професионалисти, отзивчиви и си свършват работата качествено. Нямам забележки към тях.

                        Няма как и да не сте доволен, при положение че пишете от същия компютър от който бе пуснато и официалното становище на Миркат в ето тази тема:

                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=52544

                        В ето този пост:

                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...6&postcount=36

                        Клакьорите тук не са много на почит. Мошениците клакьори - още по-малко.

                        А, между другото - в чест на горното "честно" и "непредубедено" мнение от "щастлив клиент" променям заглавието на темата на това което трябваше да бъде от много време насам. На печелившите - честито
                        Последно редактирано от Goblin; 23-06-09, 07:28.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #27
                          До: Оплаквания от МИРКАТ

                          Големи мишоци са тия.Правят се на големи хитреци като пускат клакьори по форумите да им оправят имиджа а всъщност са пълни...
                          Последно редактирано от Goblin; 27-05-09, 18:28.
                          "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                          Коментар


                          • #28
                            До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ! И все пак...

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            Няма как и да не сте доволен, при положение че пишете от същия компютър от който бе пуснато и официалното становище на Миркат в ето тази тема:

                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=52544

                            В ето този пост:

                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...6&postcount=36

                            Клакьорите тук не са много на почит. Мошениците клакьори - още по-малко.

                            А, между другото - в чест на горното "честно" и "непредубедено" мнение от "щастлив клиент" променям заглавието на темата на това което трябваше да бъде от много време насам. На спечелилите - честито
                            Не бе, тя историята явно е друга: подарили са му стария си компютър, като за лоялен клиент.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Оплаквания от МИРКАТ

                              Горане, няма смисъл от отрицателни емоции. За некоректните търговци имам 2 наказания, едното е, че не ходя повече там, другото е, че разправям на всичките си приятели, затова адмирации на колежката разказала патилата си тук. Явно в България власт няма и ние сами трябва да се пазим.
                              Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                              Коментар


                              • #30
                                До: ЕВАЛАТА на МИРКАТ! И все пак...

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                Не бе, тя историята явно е друга: подарили са му стария си компютър, като за лоялен клиент.
                                Това ще да е. Брех, дали не сбърках
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X